RELACJA LIVE Z MECZU ORZEŁ KOLNO – WARMIA GRAJEWO 23

Witam Państwa z Kolna. Już za kilka chwil WARMIA rozpocznie tu kolejne spotkanie w ramach rozgrywek IV ligi. Upalna pogoda i zły stan murawy na pewno nie będą pomagały zawodnikom w grze. W naszym zespole brakuje dziś pauzującego za kartki Damiana Zubowskiego.

1′ Rozpoczynają gospodarze. Na trybunach około 30 osobowa grupa miejscowych rozpoczęła festiwal bluzgów pod adresem naszego Klubu… Takie obyczaje.

2′ Błąd Marcina Arciszewskiego po którym zawodnik ORŁA znalazł się sam na sam z naszym bramkarzem, który ratuje się faulem i sędzia ukarał Sobolewskiego czerwoną kartką. Będziemy grać w dziesięciu!

3′ Za Kamila Randzio wchodzi na boisko Krzysztof Gieniusz a za Piotra Chylińskiego Albert Staniszewski

12′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu Mirvy piłkę łapie Bikowski

15′ Otrząsamy się po fatalnym początku. Jeden błąd zepsuł cały plan na ten mecz.

19′ GOL dla ORŁA. 1:0 Adrian Gwiazda. Akcja gospodarzy lewą stroną, błąd Stankiewicza, dośrodkowanie w pole karne i Gwiazda zdobywa gola dla ORŁA

21′ Rzut rożny dla gospodarzy a po chwili następny

22′ Dośrodkowanie, piłka w naszym polu karnym i mamy następny rzut rożny dla zespołu z Kolna

23′ Po kolejnym dośrodkowaniu odzyskujemy piłkę

27′ Kompletnie rozkojarzona jest dziś nasza defensywa. Teraz błąd Edisona i Gwiazda był sam na sam z Gieniuszem, ale próbując lobować naszego bramkarz nie trafił do bramki

32′ Ładna akcja WARMII – strzał Mirvy odbija Bikowski, ale żaden z naszych piłkarzy nie był w pobliżu

38′ Niewiele się dzieje na boisku. Gospodarze zwietrzyli swoją szansę na punkty i próbują zdobyć drugiego gola. A my jakoś nie potrafimy skonstruować akcji bramkowej

40′ Mocny strzał Kozikowskiego odbija przed siebie Bikowski i znowu nie ma przy nim żadnego z naszych piłkarzy

44′ Strzał Cybulskiego z rzutu wolnego broni bramkarz ORŁA

45′ Dobra akcja WARMII i strzał Mirvy ponad bramką

45′ Żółta kartka dla Domiana

45′ Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie

45 + 5′ Żółta kartka dla Kozikowskiego

45′ + 6′ Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy 0:1 grając od 2 minuty w dziesiątkę. Jest po prostu źle.

A w przerwie mamy tu mały skandal. Z głośników stadionowych rozbrzmiewa hip-hopowa „piosenka”  z tekstem „j…ć Warmię”… Szczyt żenady.

46′ Zaczyna WARMIA

52′ Rzut rożny dla WARMII

53′ Dośrodkowanie Cybulskiego i Domurat strzela z pola karnego – piłkę na linii bramkowej łapie Bikowski!

65′ Zmiana w WARMII – za Mirvę wchodzi Sypytkowski

67′ Ładny strzał Cybulskiego minimalnie mija bramkę Bikowskiego!

72′ Zmiana w WARMII – za Staniszewskiego wchodzi Zarzecki

72′ U gospodarzy Sadłowskiego zmienił Sokołowski

75′ Strzał Sypytkowskiego broni Bikowski

75′ Od dobrych kilku minut mocno przeważamy, ale nie zamieniamy tej przewagi na bramkę

76′ Żółta kartka dla Przemysława Sielawy

79′ Rzut rożny dla WARMII – ostre dośrodkowanie Sypytkowskiego i z najwyższym trudem wybija piłkę z bramki Bikowski

85′ Brzeziński zmienia Przemysława Sielawę w zespole ORŁA

87′ Rzut rożny dla grajewian

88′ Po dośrodkowaniu mocny strzał Sypytkowskiego ponad poprzeczką bramki ORŁA

90′ O 4 minuty przedłuża sędzia ten mecz

90′ + 2′ Żółta kartka dla Zarzeckiego

90′ + 5′ Koniec meczu. Grając w dziesiątkę przez cały mecz przegrywamy z ORŁEM Kolno 0:1. 🙁