RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – PUSZCZA HAJNÓWKA

Dzień dobry! Witam Państwa z grajewskiego stadion. Dzisiejsza relacja będzie niestety nieco utrudniona ze względu na to, że osoba ją prowadząca będzie też spikerem meczu pod nieobecność pana Wiesława Jerulanka – „etatowego” spikera naszego Klubu. Postaram się jednak na bieżąco informować o przebiegu spotkania. Za opóźnienia i błędy z góry przepraszam!

1′ Rozpoczyna WARMIA

5′ Pierwsze minuty meczu to przewaga naszego zespołu, lecz póki co nie stworzyliśmy groźnych sytuacji podbramkowych

8′ Piękne podanie Domurata do Mikuckiego i strzał naszego zawodnika ponad bramką PUSZCZY

11′ Znów ładna akcja WARMII, ale dośrodkowanie Mikuckiego jest nieudane i piłka opuszcza boisko

16′ Rzut rożny dla WARMII

17′ Po rozegraniu piłka trafia do Mikuckiego, który posłał piękny strzał na bramkę, ale piłka minimalnie ominęła słupek!

24′ Ładny strzał Kamila Randzio broni Aleksiejczuk

25′ Rzut rożny dla WARMII

26′ Po dośrodkowaniu groźnie pod bramką PUSZCZY, lecz wybija piłkę obrońca gości

26′ Bardzo dobra okazja WARMII – Kozikowski z Mirvą jednak nawzajem sobie przeszkodzili w oddaniu strzału i nadal bez bramek w Grajewie

31′ Kolejny korner dla WARMII

31′ Po dośrodkowaniu przejmują piłkę obrońcy PUSZCZY

33′ I następny rzut rożny dla grajewian

34′ Znów dośrodkowanie bez korzyści dla naszego zespołu

37′ Przeważamy, gramy całkiem nieźle, ale brakuje wykończenia akcji

45′ GOL dla PUSZCZY! 0:1 Łukasz Milcz. Błąd naszej defensywy i Łukasz Milcz w sytuacji sam na sam z Gieniuszem zdobywa prowadzenie dla gości.

45′ Sędzia przedłuża o minutę pierwszą połowę meczu

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Jedna, jedyna akcja gości i przegrywamy 0:1 z ostatnią drużyną w tabeli. Wcześniej graliśmy nieźle, ale nie wykorzystaliśmy kilku okazji do zdobycia bramki. Widoczny jest brak w składzie Zubowskiego, którego trener Kądzior chciał oszczędzić przed środowym finałem

46′ Rozpoczynają goście. W WARMII Pawła Sypytkowskiego zmienił po przerwie Damian Zubowski

49′ Zmiana w PUSZCZY – za kontuzjowanego Grzankę wchodzi na boisko Chrzanowski

51′ Kapitalna okazja WARMII – piękne podanie Mirvy do Mikuckiego, ten dośrodkowuje w pole karne, piłka toczy się wzdłuż linii bramkowej ale żaden z naszych piłkarzy nie doszedł do podania!

52′ Żółta kartka dla Zubowskiego

57′ Rzut rożny dla WARMII

57′ Zmiana w naszym zespole – za Wójcickiego wszedł na boisko Sielawa

57′ Dośrodkowanie Cybulskiego i z najwyższym trudem wybija piłkę bramkarz PUSZCZY

58′ Kolejny korner i po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy gości

63′ Piękne dośrodkowanie Stankiewicza i łapie piłkę Aleksiejczuk

65′ Zmiana w WARMII – za Kamila Randzio wszedł na boisko Piotr Chyliński

66′ Żółta kartka dla Maksyma Mirvy

72′ Kapitalna okazja WARMII – Kozikowski sam na sam z bramkarzem, przerzuca piłkę nad Aleksiejczukiem, ale o centymetry mija ona słupek!

73′ Rzut rożny dla PUSZCZY

73′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

74′ Znakomita szansa WARMII i znowu nie wiadomo jakim cudem piłka nie wpada do bramki po główce Zubowskiego

75′ Rzut rożny dla WARMII i tracimy piłkę po dośrodkowaniu

80′ Czas mija i wciąż przegrywamy z ostatnią w tabeli PUSZCZĄ Hajnówka.

81′ Zmiana w WARMII – za Kozikowskiego wszedł Zarzecki

82′ Rzut rożny dla grajewian

82′ GOL dla WARMII! 1:1 Mateusz Cybulski. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Cybulskiego i piłka wpada do bramki!

84′ Żółta kartka dla Marcina Arciszewskiego

85′ Żółta kartka dla Karola Sipko

86′ Świetne zagranie Arciszewskiego do Mirvy, ale strzał Maksa jest niecelny!

87′ Rzut rożny dla WARMII

88′ GOL dla WARMII! 2:1 Damian Zubowski! To jest niesamowite – zdobywamy drugiego gola bezpośrednio z rzutu rożnego! Tym razem zrobił to Damian Zubowski!

90′ + 2′ Zmiana w zespole PUSZCZY – za Czuraka wszedł Czarnota

90′ + 3′ Koniec meczu. Po dwóch golach zdobytych bezpośrednio z rzutów rożnych wygrywamy z PUSZCZĄ 2:1.