RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – BIEBRZA GONIĄDZ 24

1’Rozpoczyna WARMIA

2′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Marcin Mikucki! Pierwsza akcja WARMII – prawą stroną znakomicie przedarł się przez obrońców Marcin Mikucki i strzałem z ostrego kąta w róg bramki pokonał Zimnocha!

3′ Akcja gości i dośrodkowanie z lewej strony, niezbyt udana interwencja Gieniusza, ale na szczęście Marcin Arciszewski wybił piłkę poza nasze pole karne

4′ Groźnie pod bramką gości – dośrodkowanie Stankiewicza i z trudem łapie piłkę Zimnoch

11′ GOL dla BIEBRZY. 1:1 Arkadiusz Wojno. Z lewej strony boiska piłkę otrzymał niepilnowany Wojno, ograł Krupę i Gieniusza, po czym strzelił do pustej bramki i BIEBRZA wyrównuje

12′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu „główka” Edisona, kibice krzyknęli „jest!”, ale piłkę złapał Zimnoch!

14′ Znów mamy rzut rożny – po dośrodkowaniu sędzia odgwizdał faul w polu karnym na zawodniku gości

20′ Nieudane dośrodkowanie Stankiewicza i piłka opuszcza

26′ Od kilku minut nie dzieje się na boisku nic ciekawego

28′ Bardzo ładna akcja Cybulskiego, który jednak próbując oddać strzał został zablokowany przez obrońcę BIEBRZY

28′ Rzut wolny dla WARMII z lewej strony boiska – dośrodkowanie Zubowskiego jest jednak zbyt mocne i piłka opuszcza boisko

32′ GOL dla BIEBRZY! 1:2 Paweł Dekarz. Po przerwie na picie wody piłkarze BIEBRZY wykonali rzut wolny z prawej strony boiska, dośrodkowanie w pole karne a tam strzał Dekarza odbija Gieniusz ale prosto pod nogi napastnika gości i tracimy gola! Sensacyjne prowadzenie BIEBRZY w Grajewie.

39′ Rzut wolny po faulu na Cybulskim z odległości około 25 metrów od bramki gości.

39′ Fatalne zagranie Kozikowskiego i tracimy okazję

40′ Zdenerwowany trener Kądzior dokonuje pierwszej zmiany – schodzi z boiska Maciej Krupa a zmienia go Bartłomiej Sielawa

41′ Świetna okazja gości – Arciszewski podaje piłkę … Tumiczowi, który mocno strzela sprzed pola karnego, ale na szczęście nie trafia!

42′ Rzut rożny dla gości

42′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

43′ Żółta kartka dla Kozikowskiego za krytykę orzeczeń arbitra

45′ O dwie minuty przedłuża sędzia pierwszą połowę meczu

45′ + 1′ Przed polem karnym sfaulowany został  Kamil Randzio i będzie rzut wolny z 17 metrów od bramki

45′ + 1′ Strzał Edisona zablokowali obrońcy

45′ + 2′ Rzut rożny dla BIEBRZY – po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Duża niespodzianka – goście prowadzą 2:1. Nasi piłkarze po szybkim zdobyciu prowadzenia chyba zlekceważyli przeciwników i jakby liczyli, że kolejne bramki zdobędą się same. Tymczasem goście ambitnie odrobili straty po błędzie Krupy a później zdobyli jeszcze drugiego gola i przegrywamy 1:2.

46′ Drugą połowę rozpoczną goście

49′ Jest źle. Popełniamy proste błędy, jest wiele niecelnych podań i póki co nie zanosi się tu na zmianę obrazu gry 🙁

50′ Doskonała sytuacja Zubowskiego, który jednak zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i strzelił w boczną siatkę

52′ Mam wrażenie, że piłkarze BIEBRZY otrzymali więcej celnych podań od naszych zawodników niż od samych siebie….

58′ Podwójna zmiana w WARMII – Mirva i Sypytkowski zastępują Kozikowskiego i Randzio

60′ Żółta kartka dla Magnuszewskiego za faul na Mirvie

61′ Czas mija i nie widać żadnej poprawy w grze naszego zespołu

62′ Ładny strzał Arkadiusza Wojno broni Gieniusz

64′ Z rzutu wolnego dośrodkował Sypytkowski, ale Zimnoch nie miał żadnych problemów ze złapaniem piłki

66′ Zubowski w dobrej sytuacji ale ubiegł go bramkarz i mamy tylko rzut rożny

67′ po dośrodkowaniu ogromne zamieszanie w polu karnym BIEBRZY i w końcu tracimy piłkę

69′ Zmiana w WARMII – Piotr Chyliński wchodzi na boisko za Łukasza Domurata

70′ Zmiana w BIEBRZY – opuścił boisko Paweł Dekarz a zastąpił go Przemysław Jasiński

71′ Fatalny błąd naszej obrony, po którym Tumicz trafia w poprzeczkę bramki Gieniusza! Bierzmy się w końcu do roboty!!!

77′ Zmiana u gości – Staśkiewicz zastąpił Kosakowskiego

77′ Chyliński dostał żółtą kartkę za krytykę słabej pracy arbitra

81′ Coraz bliżej końca meczu a my wciąż przegrywamy z BIEBRZĄ Goniądz 1:2. Porażka w tym meczu może bardzo poważnie oddalić perspektywę awansu do III ligi.

83′ „Centrostrzał” Stankiewicza mija bramkę BIEBRZY

84′ Gramy dziś bardzo źle, ale warto podkreślić naprawdę dobrą grę gości. Zespół z Goniądza jest jedną z lepszych drużyn jaka wiosną zagrała w Grajewie

86′ Zmiana w BIEBRZY – Kobyliński zmienia Magnuszewskiego

87′ To goście mają kapitalną okazję – Wojno zagrał do Tumicza, ale grający trener gości fatalnie przestrzelił

88′ Ucierpiał w starciu bramkarz gości i mamy przerwę w grze

89′ Rzut rożny dla WARMII

89′ Po dwóch dośrodkowaniach dwa kolejne rzuty rożne

90′ 5 minut doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ Po kolejnym dośrodkowaniu sędzia odgwizdał pozycję spaloną naszego zawodnika

90′ + 2′ Znów korner dla WARMII

90′ + 3′ GOL dla WARMII! 2:2 Maksym Mirva. Po dośrodkowaniu Sypytkowskiego Maksym Mirva głową umieszcza piłkę w bramce

90′ + 5′ Kapitalną okazję marnują goście, którzy mogli i powinni w ostatniej sekundzie zdobyć zwycięskiego gola, ale zawodnik BIEBRZY fatalnie przestrzelił!

90′ + 5′ Koniec meczu. Tylko remis w meczu, którego byliśmy zdecydowanym faworytem.

20.05.2017 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – BIEBRZA Goniądz 2:2 (1:2)

Bramki: 1:0 Marcin Mikucki 2′, 1:1 Arkadiusz Wojno 11′, 1:2 Paweł Dekarz 32′, 2:2 Maksym Mirva 90′ + 3′

WARMIA:  1.Gieniusz – 4.Mikucki, 17.Arciszewski (Kpt), 22.Edison, 2.Krupa (40′ 20.Sielawa) – 5.Randzio (58′ 7.Sypytkowski), 19.Cybulski, 3.Domurat (69′ 9.Chyliński), 10.Kozikowski (58′ 8.Mirva), 6.Stankiewicz  – 11.Zubowski

REZERWA: 52.Sobolewski – 2.Krupa, 18.Wójcicki, 20.Sielawa 15.Zarzecki, 7.Sypytkowski, 8.Mirva

BIEBRZA: 12.Zimnoch – 77.Cieciorko, 3.Dziekoński, 2.Purta, 15.Kulikowski99.Wojno, 19.Magnuszewski (86′ 5.Kobyliński),  21.Tumicz, 17.Chmielewski, 6.Kosakowski  – 7.Dekarz (70′ 18.Jasiński)