RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – CRESOVIA SIEMIATYCZE 28

1′ Rozpoczęli goście

1′ Rzut rożny dla WARMII – dośrodkowanie Zubowskiego i piłkę wybijają obrońcy CRESOVII

2′ Silny wiatr w pierwszej połowie będzie sprzyjał naszej drużynie. Trudne warunki do gry są dziś w Grajewie

3′ Żółta kartka dla Walendziuka za faul na Kamilu Randzio

5′ Drugi korner dla WARMII

5′ Dośrodkowanie i piłka po otarciu się o naszego zawodnika opuszcza boisko

8′ Duża przewaga WARMII i kolejny rzut rożny

9′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Damian Zubowski! Piękne dośrodkowanie Zubowskiego, piłce pomógł wiatr i… bramkarz gości na tyle, że wpadła ona do siatki. Prowadzimy 1:0!

10′ Znów ładna akcja WARMII i strzał Kamila Randzio broni Karolczuk

12′ Rzut rożny dla gości

12′ Po dośrodkowaniu Mirva wybija piłkę poza nasze pole karne

13′ Groźna akcja CRESOVII i Rytel zbyt lekko strzela na naszą bramkę a Gieniusz nie ma problemu ze złapaniem piłki

20′ Od kilku minut mamy fragment spokojnej gry toczonej głównie w środkowej strefie boiska

22′ Będzie groźnie – rzut wolny dla gości w pobliżu narożnika naszego pola karnego

22′ Uderzył piłkę Jurczuk i Gieniusz broni

23′ W doskonałej sytuacji znalazł się Cybulski, ale zwlekał z oddaniem strzału i w końcu stracił piłkę

27′ Mocny, lecz niecelny strzał Arciszewskiego

29′ Bardzo ładny strzał Zubowskiego mija słupek bramki Karolczuka

33′ Rytel strzela obok bramki Gieniusza

37′ Po dobrym początku meczu w wykonaniu naszego zespołu mocno „siadło” tempo gry

38′ Rzut rożny dla WARMII

38′ Po dośrodkowaniu jeszcze jeden korner dla grajewian

39′ Świetna okazja WARMII! Dośrodkowanie Zubowskiego i Cybulski w doskonałej sytuacji strzela głową ponad poprzeczką bramki CRESOVII!

42′ Znów bramkowa sytuacja dla grajewian, ale tym razem Kamil Randzio znalazł się na pozycji spalonej

43′ Żółta kartka dla Mateusza Cybulskiego za faul taktyczny

45′ Koniec pierwszej połowy meczu – prowadzimy 1:0 i nie wykorzystaliśmy kilku dobrych okazji do zdobycia gola.

46′ Drugą połowę rozpocznie WARMIA

49′ Świetne dośrodkowanie Staniszewskiego, zgrał piłkę Randzio i Zubowski strzela gola, ale sędzia dopatrzył się przewinienia naszego zawodnika, który jego zdaniem sfaulował bramkarza

56′ Doskonała okazja do zdobycia gola dla CRESOVII – po dośrodkowaniu z lewej strony Śledziewski strzela wysoko ponad bramką Gieniusza!

59′ Kapitalna akcja Cybulskiego, który z lewej strony pola karnego podał piłkę do środka, skąd Zubowski strzelił zbyt lekko i Karolczuk obronił!4

60′ Maciej Krupa zmienia Alberta Staniszewskiego

61′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Kamil Randzio! Ładna akcja WARMII i Kamil Randzio strzałem z pola karnego w róg bramki Karolczuka podwyższa na 2:0!

69′ Zmiana w WARMII – za Mirvę wszedł na boisko Paweł Sypytkowski

71′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Kamil Randzio! Duży błąd obrony CRESOVII, po którym piłka trafiła do Kamila Randzio a ten ładnym strzałem w lewy róg bramki pokonał Karolczuka i prowadzimy 3:0!

73′ Zmiana w CRESOVII – za Walendziuka wchodzi na boisko Uryński

73′ Rzut rożny dla WARMII

74′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:0 Michał Nowicki (samobójcza). Po ostrym dośrodkowaniu Sypytkowskiego zawodnik gości skierował piłkę do własnej bramki i prowadzimy 4:0!

75′ Zmiana w WARMII – za Damiana Zubowskiego wszedł na boisko Piotr Chyliński

79′ Doskonała okazja WARMII – po dośrodkowaniu Stankiewicza Mikucki był przed bramką CRESOVII, ale spóźnił się do piłki

83′ Rzut rożny dla grajewian

83′ Po dośrodkowaniu piłkę przejmują goście

87′ Rzut wolny dla WARMII z lewej strony pola karnego

87′ Dośrodkowanie i strzał głową Domurata wysoko ponad bramką Karolczuka

90′ Dwie minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Rzut rożny dla CRESOVII

90′ + 2′ Po dośrodkowaniu strzał na naszą bramkę – na szczęście niecelny

90′ + 2′ Koniec meczu! Wygrywamy 4:0 i śrubujemy rekord meczów bez straty gola! To był już siódmy mecz ligowy z rzędu a ósmy łącznie z pucharowym!

22.04.2017 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – CRESOVIA Siemiatycze 4:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Damian Zubowski 9′, 2:0 Kamil Randzio 60′, 3:0 Kamil Randzio 71′, 4:0 Michał Nowicki (samobójcza) 74′

WARMIA: 1.Gieniusz – 4.Mikucki, 17.Arciszewski (Kpt), 22.Edison, 6.Stankiewicz – 13.Staniszewski (60′ 2.Krupa), 19.Cybulski, 3.Domurat, 8.Mirva (69′ 16.Sypytkowski), 5.Randzio  – 11.Zubowski (75′ 9.Chyliński)

REZERWA: 2.Krupa, 16.Sypytkowski, 18.Wójcicki, 10.Kozikowski, 15.Zarzecki

CRESOVIA: 25.Karolczuk – 19.A.Barwiejuk, 26.Moczulski (Kpt), 11.Śledziewski, 16.Nowicki – 6.Olendzki, 5.Walendziuk,  21.Jurczuk 10.D.Barwiejuk, 13.Rytel - 9.Gołubkiewicz