RELACJA LIVE Z MECZU DĄB DĄBROWA BIAŁOSTOCKA – WARMIA GRAJEWO 29

1′ Rozpoczynają gospodarze

1′ Groźnie pod naszą bramką – daleki wyrzut z autu, minął się z piłką Gieniusz i Mikucki wybija piłkę na rzut rożny

2′ Po dośrodkowaniu piłka w rękach naszego bramkarza

7′ Dobra akcja WARMII, ale podanie Cybulskiego nie doszło do Zubowskiego i tylko aut dla naszej drużyny

8′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII

8′ Dośrodkowanie, po chwili piłka wraca do Zubowskiego, który mocno strzela na bramkę ale Bondziul był we właściwym miejscu i obronił ten strzał

9′ Kontratak gospodarzy i bardzo niecelny strzał Sujety

13′ Bardzo ładna akcja WARMII, sfaulowany jest przed polem karnym Kamil Randzio i będzie rzut wolny z 20 metrów od bramki Bondziula

14′ Zubowski strzela obok słupka

15′ Znów dobra akcja WARMII – rajd Stankiewicza lewą stroną i w ostatniej chwili obrońca DĘBU wybija piłkę na rzut rożny

16′ Po dośrodkowaniu główkował Domurat, ale Bondziul bez problemu złapał piłkę

17′ Strzał Speichlera obok naszej bramki

18′ Bardzo nieudany strzał Żery. „Z karnego na aut” – tak by to opisali chłopcy grający na podwórku

21′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Albert Staniszewski! Piękne podanie Edisona do Zubowskiego, który znalazł się sam na sam z Bondziulem, ograł bramkarza ale piłka odskoczyła mu na tyle, że gdy strzelał to bramkarz już zdołał odbić piłkę. Na szczęście akcję zabezpieczał Staniszewski, który ładnym lobem posłał odbitą piłkę do siatki!

26′ Groźna akcja gospodarzy i strzał Maślanika, który broni Gieniusz

27′ Faul Speichlera i żółta kartka dla grającego trenera DĘBU

28′ Na stadionie jest 20 osobowa grupa kibiców WARMII!

30′ Rzut wolny dla DĘBU z prawej strony boiska, dośrodkowanie Speichlera i piąstkuje piłkę poza pole karne nasz bramkarz

33′ Rzut rożny dla WARMII

33′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę głową obrońca DĘBU

35′ Faulowany Cybulski i rzut wolny dla WARMII z lewej strony pola karnego

35′ Bardzo bliski zdobycia gola był Domurat! Niestety piłka ominęła bramkę Bondziula

38′ Bardzo groźnie pod naszą bramką! W naszym polu karnym piłkę od Speichlera otrzymał Żero i z bliska strzelił na bramkę, ale Gieniusz broni!

44′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Damian Zubowski! Kapitalna akcja WARMII – Rafał Kozikowski dograł piłkę z prawej strony do Zubowskiego a ten „nawinął” obrońcę DĘBU i pięknym strzałem z 16 metrów posłał piłkę w róg bramki!

45′ Rzut rożny dla WARMII

45′ + 1′ Po dośrodkowaniu kapitalna okazja WARMII – Zubowski strzela, ale Bondziul broni nogami!

45′ + 1′ Koniec pierwszej, bardzo dobrej połowy w wykonaniu naszego zespołu. Prowadzimy zasłużenie 2:0.

46′ Drugą połowę rozpoczyna WARMIA

50′ Wyraźnie rzucili się do ataku gospodarze, ale skutecznie się bronimy

51′ Żółta kartka dla Sujety

52′ Kapitalna okazja WARMII! Zubowski sam na sam z bramkarzem, ale zwleka z oddaniem strzału i mamy tylko rzut rożny

53′ Po dośrodkowaniu i uderzeniu Edisona piłka odbija się od obrońcy DĘBU i trafia w słupek!

55′ Maślanik strzela obok bramki WARMII

61′ Rzut rożny dla WARMII

61′ Po dośrodkowaniu wybijają piłkę poza własne pole karne zawodnicy DĘBU

65′ Brutalne zagranie Maślanika i żółta kartka dla zawodnika gospodarzy – poszkodowany był nasz bramkarz

67′ Rzut rożny dla DĘBU

68′ Bardzo groźnie! Po dośrodkowaniu piłka trafia do zamykającego skrzydło Łabieńca ale ten na nasze szczęście fatalnie przestrzelił!

72′ Maksym Mirva zmienia Kamila Randzio

75′ Mamy od kilku minut słabszy okres gry naszego zespołu

77′ Kapitalna okazja WARMII i Kozikowski strzela w bramkarza!

80′ Znowu Kozikowski marnuje znakomitą okazję i nie trafia do pustej bramki

80′ Zmiana u gospodarzy – Sobolewski zastąpił Rychtarczyka

85′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:3 Damian Zubowski! Świetna indywidualna akcja Zubowskiego i mocny strzał ląduje w siatce bramki Bondziula!

86′ Maciej Krupa zmienia Mateusza Cybulskiego

87′ Piotr Chyliński zmienia Zubowskiego

90′ 4 minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu tracimy piłkę

90′ + 2′ Zmiana w WARMII – za Staniszewskiego wchodzi Krystian Wójcicki

90′ + 4′ Czerwona kartka dla Biernackiego za krytykę orzeczeń sędziego

90′ + 5′ Koniec meczu. W bardzo dobrym stylu wygrywamy w Dąbrowie Białostockiej i śrubujemy rekord meczów bez straty gola – to był już szósty! Wielkie brawa dla naszego zespołu. Wesołych Świąt dla Wszystkich odwiedzających stronę! 🙂

15.04.2017 Dąbrowa Białostocka, Stadion Miejski

DĄB Dąbrowa Białostocka – WARMIA Grajewo 0:3 (0:2)

Bramki: 0:1 Albert Staniszewski 21′, 0:2 Damian Zubowski 44′, 0:3 Damian Zubowski 85′

DĄB: 1.Bondziul – 3.Sujeta (Kpt), 8.Dudziuk, 9.Łabieniec, 16.Dzitkowski – 5.Rychtarczyk (80′ 5.Sobolewski), 7.Biernacki, 18.Speichler, 11.Żero – 13.Maślanik, 10.Orpik

REZERWA: 12.Kozłowski – 19.Sobolewski, 17.Tochwin, 14.Jarmoszko

WARMIA: 1.Gieniusz – 4.Mikucki, 17.Arciszewski (Kpt), 22.Edison, 6.Stankiewicz – 13.Staniszewski (90′ 18.Wójcicki), 19.Cybulski (85′ 2.Krupa), 3.Domurat, 10.Kozikowski, 5.Randzio (72′ 8.Mirva) – 11.Zubowski (87′ .Chyliński)

REZERWA:2.Krupa, 16.Sypytkowski, 8.Mirva, 18.Wójcicki, 9.Chyliński

Sędzia: Paweł Graczyk (Białystok)

Żółte kartki: Speichler, Sujeta, Maślanik (DĄB)

Czerwona kartka: Biernacki (DĄB) 90′ + 4′