RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – HETMAN TYKOCIN

1′ Rozpoczynają goście

1′ Rzut wolny dla HETMANA w okolicach narożnika naszego pola karnego, dośrodkowanie i piłkę łapie Gieniusz

8′ Jak na razie na boisku nie dzieje się nic ciekawego

10′ Ładna akcja WARMII – Cybulski ograł obrońcę rywali, piłkę przejął Stankiewicz i strzelił w słupek bramki HETMANA!

12′ Znów groźnie pod bramką gości i wybija piłkę na rzut rożny obrońca z Tykocina

12′ Nieudane dośrodkowanie Cybulskiego

13′ Znakomita okazja WARMII – Zubowski strzela po ograniu obrońcy, Miniuk odbija piłkę a Chyliński nie trafia w nią będąc sam przed pustą bramką!

16′ Bardzo niecelny strzał Dworzańczyka

25′ Od niemal 10 minut znów mamy zastój w grze i brak ciekawszych akcji

29′ Rzut rożny dla WARMII

29′ Po dośrodkowaniu i rozegraniu piłki strzał Kamila Randzio z 16 metrów ponad poprzeczką bramki Miniuka

30′ Będzie groźnie pod naszą bramką – rzut wolny dla HETMANA z 20 metrów

31′ Strzał Maliszewskiego broni Gieniusz

32′ Szarżujący w polu karnym Cybulski jest faulowany i będzie rzut karny dla WARMII!

32′ Zubowski strzela i Miniuk pewnie broni! :/

35′ Zmiana w HETMANIE – za Wiszowatego wchodzi na boisko Adamski

40′ Druga zmiana u gości – Dworzańczyka zastąpił Piasecki

42′ Strzał Cybulskiego ponad poprzeczką bramki HETMANA

43′ Duże zamieszanie pod bramką gości i strzał Domurata broni Miniuk

45′ Koniec pierwszej połowy. Bezbramkowy remis do przerwy

46′ Drugą połowę rozpoczyna WARMIA

46′ Dwie zmiany w naszym zespole – za Kamila Randzio i Piotra Chylińskiego weszli na boisko Maksym Mirva i Rafał Kozikowski

46′ Strzał Maliszewskiego broni Gieniusz

50′ GOL dla WARMII! 1:0 Damian Zubowski. Wreszcie. Akcja WARMII – dośrodkował Mikucki, piłkę zgrał głową Cybulski, Kozikowski przedłużył podanie do Zubowskiego a ten w końcu trafił do siatki.

57′ Zmiana w WARMII – za Bartka Sielawę wchodzi na boisko 16-letni Krystian Wójcicki

58′ Rzut rożny dla HETMANA

58′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

61′ Żółta kartka dla Wojciecha Olechno

62′ Rzut rożny dla WARMII

62′ Po krótkim rozegraniu tracimy piłkę

63′ Zmiana w HETMANIE – za Andzielewicza wchodzi na boisko Daniluk

65′ Rzut rożny dla WARMII

66′ Znowu nic nie wynika z dośrodkowania i szybko tracimy piłkę

69′ Żółta kartka dla Plagi

69′ Z rzutu wolnego wysoko ponad bramką strzela Cybulski

74′ Mikucki strzela tuż obok słupka

77′ Rzut rożny dla WARMII

77′ Zero korzyści po dośrodkowaniu – sędzia odgwizdał przewinienie Edisona

78′ Zmiana w HETMANIE – za Piaseckiego wszedł na boisko Kropiewnicki

79′ Daniluk strzela wysoko ponad bramką Gieniusza

80′ Rzut rożny dla WARMII

81′ Zubowski dośrodkowuje w boczną siatkę

82′ Mikucki strzela i Miniuk wybija piłkę na rzut rożny

83′ Po dośrodkowaniu ogromne zamieszanie pod bramką Miniuka i piłka nie wpada do siatki!

85′ Zmiana w WARMII – za Łukasza Domurata na boisko wchodzi Paweł Sypytkowski

86′ Zubowski strzela ponad bramką

90′ Trzy minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 3′ Koniec meczu. Po słabej grze wygrywamy i tylko to się liczy. Plusem jest to, że był to piąty ligowy mecz WARMII bez straconego gola!