RELACJA LIVE Z MECZU WISSA SZCZUCZYN – WARMIA GRAJEWO 33

Witamy ze Szczuczyna. Mecz się odbędzie – taką decyzję podjęła trójka arbitrów, pomimo bardzo zmrożonej murawy, którą gospodarze odśnieżyli w środę. Miejmy nadzieję, że nikomu nie przydarzy się z tego powodu kontuzja. W składzie WARMII brakuje kontuzjowanych Mirvy i Dzierzgowskiego. WISSA w najsilniejszym zestawieniu.

1′ Rozpoczyna WISSA

5′ Pierwsze minuty za nami – gospodarze prowadzą grę, ale póki co nie stwarzają sytuacji pod naszą bramką

9′ Bardzo dobra akcja WARMII – Randzio, Zubowski i Mikucki – dośrodkowanie z prawej strony tego ostatniego dociera do Cybulskiego, ale nasz zawodnik źle przyjął piłkę

10′ Rzut rożny dla WISSY

11′ Po dośrodkowaniu szybko wybijamy piłkę i mamy szansę – Jabłoński jednak ratuje swój zespół wybiciem piłki na aut

12′ Znów korner dla gospodarzy

13′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę Domurat

15′ Interwencja Gieniusza po dośrodkowaniu i znów rzut rożny dla WISSY

15′ Było bardzo groźnie w naszym polu karnym, ale po strzale Bondziula i otarciu piłki o naszego obrońcę jest kolejny róg

16′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

20′ Wreszcie okazja WARMII – Cybulski przedarł się lewą stroną, ale jego podanie do Zubowskiego przeciął obrońca WISSY

25′ Groźnie pod naszą bramką, nie trafił w piłkę Edison ale nie zorientował się napastnik WISSY i Gieniusz zapobiegł stracie bramki

26′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Damian Zubowski! Cudowna akcja WARMII – Zubowski otrzymał podanie od Cybulskiego, nawinął dwóch obrońców i strzałem z 16 metrów w długi róg pokonał Jabłońskiego! Kapitalny gol naszego napastnika!

31′ Piąty rzut rożny dla WISSY

32′ Piłka opuszcza boisko po dośrodkowaniu Wojtkielewicza

35′ Rzut rożny dla gospodarzy

36′ Było groźnie po dośrodkowaniu, ale wybiliśmy piłkę

36′ Strzał Zambrowskiego broni Gieniusz

38′ Błąd Krupy i Edison wybija piłkę na kolejny rzut rożny dla WISSY

39′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

39′ Świetna akcja WARMII – Stankiewicz w dobrej sytuacji, ale obrońcy wybijają piłkę na rzut rożny

40′ Dośrodkowanie, piłka wraca do Zubowskiego, który pięknie wrzuca i Edison po strzale głową był o włos od zdobycia drugiego gola dla grajewian!

41′ Cybulski przejął piłkę po błędzie obrońcy, ale popychany oddał zbyt lekki strzał

45′ Rzut wolny dla WISSY z odległości ok. 25 metrów od naszej bramki

45′ Dośrodkowanie Wojtkielewicza i wybija piłkę głową Edison

45′ + 1′ Strzał Kozikowskiego i po rykoszecie broni Jabłoński

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Po kapitalnej bramce Zubowskiego prowadzimy w Szczuczynie 1:0! Oby tak dalej!

46′ Drugą połowę rozpoczyna WARMIA

49′ Dośrodkowanie Firańczyka i piłkę łapie Gieniusz

51′ Ładna akcja Zubowskiego powstrzymana tuż przed bramką przez Kamila Stankiewicza

58′ Żółta kartka dla Łukasza Domurata

60′ Żółta kartka dla Arciszewskiego za krytykę decyzji arbitra

64′ Rzut wolny dla WARMII przy narożniku boiska

65′ Strzał Cybulskiego trafia w obrońców WISSY!

66′ Żółta kartka dla Adriana Citko

66′ Edison z rzutu wolnego strzela ponad bramką gospodarzy

68′ Firańczyk strzela ponad naszą bramką

70′ Zarzecki zmienia Kozikowskiego a w WISSIE za Łapińskiego wchodzi Przemysław Marcinkiewicz

70′ Rzut rożny dla WISSY – po dośrodkowaniu cudownie broni Gieniusz strzał głową zawodnika WISSY!

71′ Żółta kartka dla Mateusza Lisowskiego

72′ Fantastyczna okazja WARMII! Zubowski ograł obronę WISSY i będąc sam na sam z bramkarzem strzelił w długi róg tuż obok bramki!

76′ Zambrowski fauluje Domurata i mamy przerwę w grze

78′ Rzut rożny dla WISSY – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

78′ Rzut wolny dla WISSY z 25 metrów od naszej bramki

79′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu Wojtkielewicza

81′ Rzut rożny dla gospodarzy

81′ Przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

83′ Znów róg dla WISSY – po dośrodkowaniu przy piłce WARMIA

85′ Zmiana w WARMII – za Domurata wchodzi na boisko Matysiewicz

88′ Rzut rożny dla WARMII

88′ Tracimy piłkę po krótkim rozegraniu

89′ Żółta kartka dla Gieniusza

90′ Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ Żółta kartka dla Przemka Zarzeckiego

90′ + 2′ Zmiana w WARMII – za Cybulskiego wchodzi na boisko Polakowski

90′ + 3′ Zubowski popędził na bramkę WISSY, podał do Polakowskiego a ten w kapitalnej sytuacji strzela zbyt lekko i Jabłoński łapie piłkę!

90′ + 4′ Rzut rożny dla WISSY – po dośrodkowaniu piłka w rekach Gieniusza

90′ + 5′ KONIEC! MAMY TO! WYGRALIŚMY W SZCZUCZYNIE 1:0!!!