RELACJA LIVE Z MECZU PUSZCZA HAJNÓWKA – WARMIA GRAJEWO

Dzień dobry! Za kwadrans WARMIA rozpocznie kolejny ligowy mecz – tym razem gramy w Hajnówce z miejscową PUSZCZĄ. W składzie naszego zespołu zabraknie dziś aż czterech zawodników z podstawowego składu – Marcina Arciszewskiego, Marcina Mikuckiego, Kamila Randzio i Maksyma Mirvy. Czy w tak osłabionym składzie uda się nam utrzymać miano jedynego niepokonanego zespołu w naszej grupie IV ligi w tym sezonie?

1′ Rozpoczęła WARMIA

2′ Znakomita okazja Dzierzgowskiego, ale zwlekającego ze strzałem naszego napastnika powstrzymał bramkarz gospodarzy!

5′ Rzut rożny dla WARMII

6′ Po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy i Kozikowski zza pola karnego strzela bardzo niecelnie

8′ Śliczna akcja WARMII i bardzo groźny strzał Zubowskiego wybija na rzut rożny Aleksiejczuk!

8′ Dośrodkowanie z rzutu rożnego – obrońcy wybijają piłkę poza pole karne

10′ Znów groźnie pod bramką gospodarzy – dośrodkowanie Dzierzgowskiego z prawej strony boiska jednak nie dociera do Stankiewicza i piłka opuszcza boisko

12′ Pierwsza akcja PUSZCZY – błąd Kozikowskiego i Kiljańczyk zdobywa rzut rożny dla swojego zespołu

12′ Po dośrodkowaniu piłka opuszcza nasze pole karne

13′ W rewanżu znów akcja naszego zespołu – silny strzał Dzierzgowskiego na rzut rożny wybija bramkarz PUSZCZY

14′ Po dośrodkowaniu przejmują piłkę gospodarze

21′ Rzut rożny dla naszego zespołu po akcji Zubowskiego

22′ Po dośrodkowaniu piłka szybko opuszcza pole karne, ale trafia do Cybulskiego, który z ostrego kąta trafia w zewnętrzną stronę spojenia słupka z poprzeczką!

24′ Od początku meczu zespół PUSZCZY przyjął niezwykle defensywną taktykę – niemal cała drużyna zebrana jest przed własnym polem karnym

25′ Doskonałe podanie Cybulskiego do Stankiewicza, ale bramkarz PUSZCZY ofiarną interwencją przejął piłkę

26′ Akcja Kiljańczyka prawą stroną boiska i Edison powstrzymuje zawodnika gospodarzy

27′ Dośrodkowanie Staniszewskiego z prawej strony boiska i zagranie ręką obrońcy PUSZCZY! Rzut karny dla WARMII!

28′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Damian Zubowski! Pewny, silny strzał Zubowskiego i obejmujemy prowadzenie!

34′ Silny strzał Zubowskiego i po otarciu się o obrońcę gospodarzy piłka opuszcza boisko. Kolejny korner dla WARMII

35′ Dośrodkowanie w pole karne, piłkę wybijają obrońcy, trafia ona do Kozikowskiego, który strzela wysoko ponad bramką

41′ Ładna akcja WARMII i strzał Cybulskiego obroniony przez bramkarza

42′ Brutalny faul Gryki na Zubowskim i żółta kartka dla zawodnika PUSZCZY

45′ Ładny kontratak WARMII – Dzierzgowski zagrywa do Staniszewskiego, ale ten zbyt szybko oddał strzał i piłka poszybowała ponad poprzeczką

45′ Koniec pierwszej części meczu. Gramy dobrze, przeważamy i zasłużenie prowadzimy w Hajnówce. Szkoda jednak nie wykorzystanych okazji, bo prowadzenie WARMII powinno być znacznie wyższe.

46′ Drugą połowę rozpoczną gospodarze. W ich zespole zmiana – Żabiński wchodzi na boisko za Kozaka

49′ Sipko uderz a w twarz Dzierzgowskiego i tylko żółta kartka dla zawodnika PUSZCZY

50′ Piękny strzał Zubowskiego z rzutu wolnego! Piłka odbiła się od poprzeczki i opuściła boisko

53′ Rzut rożny dla grajewian

53′ Po dośrodkowaniu przejmują piłkę gospodarze

55′ JAK ON TEGO NIE TRAFIŁ!???! Dzierzgowski kapitalnie „objechał” bramkarza i obrońców, strzelał do pustej bramki lecz piłka odbiła się od wewnętrznej części słupka i złapał ją Aleksiejczuk

56′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! Zarzecki podał do Cybulskiego, Mateusz świetnym podaniem obsłużył Dzierzgowskiego, który szybko rehabilituje się za niewykorzystaną sytuację sprzed minuty! Prowadzimy 2:0!

58′ Lewczuk fauluje Dzierzgowskiego i otrzymuje swoją drugą żółtą kartkę w tym meczu – zawodnik gospodarzy opuszcza boisko

59′ Żółta kartka dla Janusza Stankiewicza

60′ Piękny strzał Kozikowskiego – piłka muska słupek i opuszcza boisko!

67′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu i odbiciu piłki od obrońcy mocny strzał Zubowskiego obok bramki PUSZCZY!

69′ I kolejny korner dla grajewian

69′ Szybko rozegrana piłka, strzał Zubowskiego po którym piłka odbija się od zawodnika gospodarzy. Następny rzut rożny

70′ Po dośrodkowaniu przejmują piłkę zawodnicy PUSZCZY

70′ Chyba już setny rzut rożny dla WARMII w tym meczu

70′ Piotr Chyliński zmienia Alberta Staniszewskiego

70′ Dośrodkowanie, duże zamieszanie w polu karnym gospodarzy i w końcu wybija piłkę obrońca PUSZCZY

72′ Zmiana w PUSZCZY – Robert Langa zmienia Roberta Sokoła

73′ Kolejna zmiana u gospodarzy – za Gryko wchodzi Czurak

74′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:3 Tomasz Dzierzgowski! Dośrodkowanie Zubowskiego z rzutu wolnego, zgrał piłkę Zarzecki i Dzierzgowski z bliska trafia do siatki! Prowadzimy 3:0 w Hajnówce!

77′ GOL dla PUSZCZY! 1:3 Robert Langa. Duży błąd Edisona w naszym polu karnym, chwila dekoncentracji naszej defensywy i Robert Langa zdobywa honorową bramkę dla gospodarzy. Zupełnie niepotrzebnie tracimy gola na własne życzenie. :/

80′ Za Stankiewicza wchodzi na boisko Matysiewicz

82′ Ambitnie atakują gospodarze. Rzut rożny dla PUSZCZY

83′ GOL dla PUSZCZY! 2:3 Karol Sipko. Co tu się dzieje… Stanęliśmy zadowoleni trzybramkowym prowadzeniem! Po dośrodkowaniu w zamieszaniu podbramkowym Sipko strzela drugiego gola dla PUSZCZY!

84′ Świetna akcja Dzierzgowskiego, ale po przedryblowaniu obrońców nasz napastnik strzela ponad bramką

85′ Śliczna akcja i strzał Cybulskiego – Aleksiejczuk wybija piłkę na rzut rożny

86′ Po dośrodkowaniu przejmują piłkę gospodarze

89′ Roztrwoniliśmy trzybramkową przewagę a ambitny zespół PUSZCZY „poczuł krew”. Zamiast sobie prowadzić 5:0 prowadzimy zaledwie 3:2. 🙁

90′ Trzy minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Dzierzgowski sam na sam z bramkarzem PUSZCZY, ale traci piłkę i na dodatek z urazem opuszcza boisko

90′ + 3′ Koniec meczu! Wygrywamy 3:2. Mecz miał dwa oblicza – do 77 minuty graliśmy bardzo dobrze, choć nieskutecznie. Prowadząc trzema bramkami, grając z przewagą jednego zawodnika kompletnie się zdekoncentrowaliśmy i oddaliśmy grę PUSZCZY, która po błędach naszego zespołu zdobyła dwie bramki. Powinniśmy ten mecz wygrać wysoko a wygrywamy go jedną bramką i to psuje obraz gry naszego zespołu w tym spotkaniu. Zwycięzców się nie sądzi, więc cieszmy się z kolejnej wygranej i utrzymania miana jedynego niepokonanego zespołu w naszej grupie IV ligi. Pamiętajmy, że graliśmy w poważnym osłabieniu.

25.10.2016 Hajnówka, Stadion O.S.i R.

PUSZCZA Hajnówka – WARMIA Grajewo 2:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Damian Zubowski 28′ (rzut karny), 0:2 Tomasz Dzierzgowski 56′, 0:3 Tomasz Dzierzgowski 74′, 1:3 Robert Langa 77′, 2:3 Karol SIpko 83′

PUSZCZA: 96.Aleksiejczuk – 15.Kicel (Kpt), 2.Sipko,  5.Lewczuk, 4.Kozak (46′ 17.Żabiński) – 13.Kiljańczyk, 8.Gryko (73′ 6.Czurak), 7.A.Langa, 16.Chrzanowski, 10.Janik – 12.Sokół (72′ 9.R.Langa)