RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – POGOŃ ŁAPY 34

1′ Rozpoczyna WARMIA

3′ Dośrodkowanie zawodnika POGONI i Plago brzydko fauluje Gieniusza

4′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu przejmują piłkę goście

7′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Maksym Mirva! Koncertowa akcja naszego zespołu – Dzierzgowski z prawej strony zagrywa przed bramkę Łapińskiego a tam Mirva z bliska zdobywa prowadzenie dla WARMII!

9′ Ucierpiał w starciu Maksym Mirva i chyba niestety będzie to poważniejszy uraz naszego zawodnika 🙁

10′ Bardzo niecelny strzał Roszkowskiego

11′ Zmiana w naszym zespole – za kontuzjowanego Maksyma Mirvę wchodzi na boisko Łukasz Domurat

14′ Kapitalna okazja naszego zespołu – znów dogrywał Dzierzgowski a Kamil Randzio wślizgiem próbował wbić piłkę do bramki, ale poszybowała ona ponad poprzeczką

17′ Rzut rożny dla naszego zespołu

18′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2;0 Edison! Świetne dośrodkowanie Cybulskiego i kapitalny strzał głową Edisona – Łapiński był bez szans!

20′ Doskonała okazja WARMII! Kamil Randzio odgrywał piłkę w polu karnym ale nie doszedł do podania żaden z naszych piłkarzy, po chwili błąd obrony POGONI i mamy rzut rożny

21′ Rzut rożny dla WARMII – dośrodkowanie i przejmują piłkę goście

29′ Po kilku minutach zastoju w grze znowu mamy rzut rożny

29′ Po dośrodkowaniu strzał głową Domurata broni Łapiński

32′ Rzut wolny dla gości z lewej strony boiska, dośrodkowanie w nasze pole karne i wybija piłkę głową Domurat

36′ Znów okazja WARMII – sprytnie próbował zaskoczyć Łapińskiego Dzierzgowski, ale bramkarz gości wybił piłkę nogą!

39′ Rzut rożny dla naszego zespołu

40′ Po dośrodkowaniu i odbiciu piłki od obrońcy POGONI strzał Macieja Krupy – obok bramki Łapińskiego

41′ Pierwszy rzut rożny dla gości

42′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę poza pole karne

45′ Żółta kartka dla Janusza Stankiewicza

45′ + 1′ Koniec pierwszej części meczu. Prowadzimy 2:0 i jest to o wiele za niski wynik, biorąc pod uwagę przewagę naszego zespołu.

46′ Drugą połowę zaczynają goście

46′ Brutalny faul Turowskiego na Dzierzgowskim i żółta kartka dla zawodnika POGONI

48′ Rzut wolny dla gości w pobliżu linii bocznej naszego pola karnego – strzał Sawickiego ponad poprzeczką naszej bramki

51′ Akcja naszego zespołu i złe dośrodkowanie Stankiewicza – piłka opuszcza boisko

53′ Rzut rożny dla WARMII

53′ Zmiana w POGONI – za Demiańczuka wszedł na boisko Adam Michno

54′ Dośrodkowanie i piłkę przejmują goście, po chwili nieudane dośrodkowanie Stankiewicza

55′ Błąd obrony gości i Dzierzgowski w sytuacji sam na sam z Łapińskim strzelił prosto w bramkarza!

56′ Znów okazja Dzierzgowskiego – nasz napastnik minął już bramkarza, ale piłka uciekła mu poza linię końcową boiska

60′ Zmiana w WARMII – za Rafała Kozikowskiego wszedł na boisko Przemek Zarzecki

65′ Znakomita okazja WARMII – „tańczył” w polu karnym Kamil Randzio, odegrał piłkę do Cybulskiego a strzał Mateusza wybił na róg obrońca POGONI

66′ Po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy, po chili strzał Edisona broni Łapiński

67′ Zmiana u gospodarzy – Chyliński zastąpił Stankiewicza

68′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Tomasz Dzierzgowski! Piękna akcja WARMII – Mikucki zagrywa do Dzierzgowskiego a Tomek „objeżdża” bramkarza i strzela do pustej bramki!

70′ Żółta kartka dla Adama Michno za faul na Zarzeckim

71′ GOL dla POGONI! 3:1 Łukasz Roszkowski. Ładna akcja POGONI – dośrodkowanie z prawej strony i Roszkowski strzela gola dla gości

72′ Poczuli „krew” zawodnicy z Łap – rzut rożny dla POGONI po strzale Stypułkowskiego i wybiciu piłki przez Gieniusza

72′ Po chwili znów rzut rożny dla gości i wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

74′ Brzydki faul najcięższego na boisku Hryniuka na Piotrze Chylińskim i żółta kartka dla zawodnika POGONI

75′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:1 Przemysław Zarzecki! Akcja WARMII i Przemek Zarzecki zachował się bardzo przytomnie w polu karnym gości – pierwszy gol 17-letniego piłkarza w ligowym meczu WARMII!

77′ Zmiana w WARMII – za Kamila Randzio wchodzi Damian Zubowski

78′ Kapitalna okazja WARMII – Dzierzgowski w doskonałej sytuacji zamiast strzelać do bramki przepuszcza piłkę do Zubowskiego, który jednak nie zrozumiał intencji kolegi

79′ Żółta kartka dla Marcina Mikuckiego za krytykę orzeczeń arbitra

80′ Druga żółta kartka dla Marcina Turowskiego i zawodnik gości opuszcza boisko

83′ Strzał Cybulskiego tuż obok słupka!

85′ Strzał Hryniuka z rzutu wolnego broni Gieniusz

87′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 5:1 Mateusz Cybulski! Ładna akcja WARMII – Dzierzgowski wykłada piłkę Cybulskiemu i mocny strzał naszego zawodnika trafia do siatki!

88′ Strzał Stypułkowskiego broni Gieniusz

88′ Zmiana w POGONI – za Plago wszedł na boisko Perkowski

90′ 3 minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 3′ Koniec meczu. Bezdyskusyjne zwycięstwo WARMII. Powinno być znacznie wyższe, ale nie narzekajmy!

15.10.2016 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – POGOŃ Łapy 5:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Maksym Mirva 7′, 2:0 Edison 18′, 3:0 Tomasz Dzierzgowski 68′, 3:1 Łukasz Roszkowski 71′, 4:1 Przemysław Zarzecki 75′, 5:1 Mateusz Cybulski 87′

WARMIA: 1.Gieniusz – 4.Mikucki, 17.Arciszewski (Kpt), 22.Edison, 2.Krupa – 5.Randzio (77′ 11.Zubowski), 8.Mirva (11′ 3.Domurat), 10.Kozikowski (60′ 15.Zarzecki), 19.Cybulski 6.Stankiewicz (67′ 9.Chyliński) – 7.Dzierzgowski

REZERWA: 52.Sobolewski – 15.Zarzecki, 3.Domurat, 9.Chyliński, 13.Maciorowski

POGOŃ: 76.A.Łapiński (Kpt) – 4.Sobota, 13.Demiańczuk (54′ 14.Michno), 9.Hryniuk, 16.Turowski,  – 7.Kowalewski, 17.Plago (88′ 5.Perkowski), 8.Sawicki, 2.Płoński,  15.Roszkowski – , 11.Stypułkowski

REZERWA: 6.Buszko, 5.Perkowski, 14.Michno

Sędzia: Paweł Swajda (Siemiatycze)

Żółte kartki: Stankiewicz (WARMIA), Turowski (dwie), Michno, Hryniuk (POGOŃ)

Czerwona kartka: Marcin Turowski 80′ (w konsekwencji drugiej żółtej kartki)