RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – FINISHPARKIET NOWE MIASTO LUBAWSKIE

1′ Mecz rozpoczną piłkarze WARMII

2′ Rzut rożny dla gości

2′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę i kolejny korner dla FINISHPARKIETU – tym razem krótkie rozegranie i strzał zawodnika gości zablokowany przez naszego obrońcę

3′ Kolejny rzut rożny dla naszych rywali – po dośrodkowaniu wyprowadzamy kontratak, ale szybko gubimy piłkę

5′ GOL dla FINISHPARKIETU. 0:1 Michał Miller. Przewaga gości od pierwszych minut przekłada się na gola – po dośrodkowaniu Miller strzałem głową zdobywa prowadzenie dla FINISHPARKIETU.

7′ Nie wyszliśmy jeszcze na boisko… przed chwilą Miller był bliski zdobycia drugiego gola,a le jego strzał poszybował ponad naszą bramką

10′ Duża przewaga gości – znów rzut rożny

10′ Znakomita interwencja Gieniusza ratuje nasz zespół przed stratą drugiego gola!

13′ I znów groźnie! Gieniusz broni sprytny strzał Domżalskiego po ładnej akcji gości. A nas ciągle jakby nie było na boisku..

18′ Wreszcie ładna akcja WARMII – Dzierzgowski zatańczył z piłką w polu karnym gości, podał do Cybulskiego a ten spychany przez obrońcę stracił piłkę przy linii końcowej

20′ Niebezpiecznie…. strzał Millera blokuje Marcin Arciszewski i znów goście mają rzut rożny

20′ Po dośrodkowaniu ładny strzał Czapy fantastycznie wybija na rzut rożny Gieniusz!

21′ Po rozegraniu strzał głową Kostkowskiego tuż obok naszej bramki!

22′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl dla WARMII! 1:1 Tomasz Dzierzgowski! Cudowna akcja Kamila Randzio i Maksyma Mirvy – Kamil zagrał do Dzierzgowskiego, który z ostrego kąta strzałem w długi róg wyrównuje stan meczu!

23′ Dzierzgowski był bliski przejęcia piłki od bramkarza gości i zapachniało drugim golem dla WARMII!

25′ Doskonała okazja WARMII! Mirva wrzucił piłkę w pole karne do Stankiewicza, ale ten strzelił ponad bramką!

26′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę poza pole karne

27′ Mieliśmy dużo szczęścia! Strzał Kowalskiego – odbił piłkę Gieniusz i będzie następny korner dla FINISHPARKIETU

28′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

29′ Rzut wolny dla WARMII – 25 metrów na wprost od bramki Paprockiego

30′ Strzał Kozikowskiego trafia w mur a „poprawka” Mikuckiego obok bramki

31′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Mateusz Cubylski! Cudowny gol Cybulskiego! Mateusz przedarł się w polu karnym gości i mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Paprockiego!

32′ Piękna akcja gości – Miller do Domżalskiego i strzał tego zawodnika na nasze szczęście okazał się niecelny! Ależ ten mecz nabrał rumieńców!

34′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:1 Maksym Mirva! Kapitalna akcja naszego zespołu! Maksym Mirva jak profesor zachował się w polu karnym i podwyższył na 3:1!

36′ To był 53 gol Maksyma MIrvy w III lidze zdobyty dla WARMII!

37′ Doskonała okazja gości i niecelny strzał Kowalskiego w długi róg naszej bramki!

43′ Akcja Dzierzgowskiego ale stracił piłkę nasz zawodnik przy linii końcowej boiska

44′ Niepotrzebny faul Dzierzgowskiego i żółta kartka dla naszego zawodnika

45′ Jeszcze jedna żółta kartka – tym razem dla Łukasza Domurata

45′ Koniec pierwszej połowy. Dwa oblicza naszego zespołu – bardzo zła gra w pierwszym kwadransie i cudowna metamorfoza po wyrównującej bramce Dzierzgowskiego! Prowadzimy 3:1 do przerwy z niezwykle mocnym zespołem FINISHPARKIETU.

46′ Drugą połowę rozpoczną goście. W naszym zespole zmiana – po przerwie Rafała Kozikowskiego zmieni Paweł Matysiewicz

48′ Bardzo groźnie w naszym polu karnym – strzał Czapy odbija któryś z naszych obrońców

48′ Żółta kartka dla Pawła Sypytkowskiego

51′ Mocny strzał Stankiewicza obok bramki gości

53′ Było niebezpiecznie w naszym polu karnym – piłka wracała do gości jak bumerang, ale w końcu wyjaśnia sytuację Gieniusz

55′ Żółta kartka dla Bartusiaka z FINISHPARKIETU

59′ Błąd Paprockiego i Dzierzgowski był w doskonałej sytuacji, ale zwlekał zbyt długo z oddaniem strzału na opuszczoną przez bramkarza bramkę i w końcu stracił piłkę

60′ Fatalny błąd sędziego Lewończuka i rzut rożny dla gości, którego nie miało prawa być

60′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

60′ Zmiany – w WARMII za Kamila Randzio wszedł Adam Lekenta a u gości na boisku pojawili się Czarnota, Małachowski i Oleszko zmieniając Szewczyka, Domżalskiego i Kowalskiego.

65′ GOL dla FINISHPARKIETU. 3:2 Damian Kostkowski. Dośrodkowanie z rzutu wolnego i Kostkowski „główką” zdobywa gola.

66′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu tracimy piłkę

68′ Kapitalny strzał Matysiewicza po podaniu Sypytkowskiego i akcji Dzierzgowskiego! Paprocki wybija piłkę ponad bramkę!

68′ Rzut rożny i znów przejmują piłkę goście

68′ Doskonała okazja gości! Oleszko strzela w poprzeczkę naszej bramki! Ależ mieliśmy szczęście!

71′ Szturm FINISHPARKIETU! Rzut rożny dla gości, ale po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

72′ Kartkuje nas pan Lewończuk, ale to standard w jego przypadku… Tym razem Mateusz Cybulski ukarany przez arbitra

73′ Znów korner dla gości

74′ Po dośrodkowaniu znów rzut rożny dla FINISHPARKIETU

75′ Kamil Prusinowski zmienia Mateusza Cybulskiego

76′ Tysięczny rzut rożny dla gości

76′ Kontratak WARMII i w znakomitej sytuacji był Prusinowski, ale zbyt lekko podał do Domurata i stracił piłkę!

78′ Cudowne dwie interwencje Gieniusza ratują nasz zespół przed utratą gola po strzałach Millera i Oleszki!

81′ Piękny strzał Millera tuż nad poprzeczką naszej bramki!

82′ I tysiąc pierwszy rzut rożny dla gości

83′ Szybkie, krótkie rozegranie i po chwili niecelny strzał Bartusiaka

84′ Żółta kartka dla Kamila Stankiewicza

85′ Zmiana u gości – zszedł z boiska Bartusiak a zmienił go Artur Marcfeld

90′ Kapitalna akcja WARMII – Mirva do Stankiewicza a ten strzela w słupek bramki Paprockiego!

90′ 5 minut dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ W słupek trafia któryś z piłkarzy FINISHPARKIETU! Cóż tu się dzieje w Grajewie!!!

90′ + 3′ Żółta kartka dla Gieniusza za opóźnianie gry

90′ + 5′ KONIEC MECZU! Twierdza Grajewo pozostaje niezdobyta! Wygrywamy 3:2 z FINISHPARKIETEM Nowe Miasto Lubawskie. Cóż to był za mecz!

28.05.2016 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – FINISHPARKIET Nowe Miasto Lubawskie  3:2 (3:1)

Bramki: 0:1 Michał Miller 5′, 1:1 Tomasz Dzierzgowski 22′, 2:1 Mateusz Cybulski 31′, 3:1 Maksym Mirva 34′, 3:2 Damian Kostkowski 65′

WARMIA 1.Gieniusz – 4.Mikucki, 17.Arciszewski (Kpt), 3.Domurat, 6.Stankiewicz – 5.Randzio (60′ 15.Lekenta), 10.Kozikowski (46′ 20.Matysiewicz), 14.Mirva, 19.Cybulski (75′ 8.Prusinowski), 16.Sypytkowski –  7.Dzierzgowski

REZERWA: 13.Staniszewski, 18.Maciorowski, 8.Prusinowski,

FINISHAPRKIET: 1.Paprocki – 18.Olszewski, 2.Kostkowski (Kpt), 16.Stankiewicz, 11.Szewczyk (60′ 14.Czarnota)  – 7.Domżalski (60′ 9.Oleszko) , 5.Kowalski (60′ 13.Małachowski) , 8.Czapa, 4.Bartusiak (85′ 6.Marcfeld), 15.Głowiński – 20.Miller

REZERWA: 12.Czapla – 6.Marcfeld, 14.Czarnota, 13.Małachowski, 9.Oleszko

Sędzia: Konrad Lewończuk (Białystok)

Żółte kartki: Dzierzgowski, Domurat, Sypytkowski, Gieniusz (WARMIA), Bartusiak, Stankiewicz (FINISHPARKIET)