RELACJA LIVE Z WARMIA GRAJEWO – START DZIAŁDOWO

1′ Rozpoczęli goście

1′ Strata piłki naszych zawodników i rzut rożny dla gości

1′ Małe zamieszanie po dośrodkowaniu i niecelny strzał po którym wznowi grę Gieniusz

4′ Rzut wolny dla STARTU z 20 metrów – mocny strzał Jasika tuż obok bramki Gieniusza

6′ Rzut rożny dla WARMII

6′ Po dośrodkowaniu tracimy piłkę

8′ Dobra akcja WARMII – Lekenta do Dzierzgowskiego, ten dośrodkowuje i Mirva strzela w róg bramki, ale broni Wiśniewski!

12′ GOOOL dla WARMII! 1:0 Tomasz Dzierzgowski. Bardzo ładna akcja naszego zespołu i po podaniu Mirva Dzierzgowski z bliska trafia do siatki!

13′ Dzierzgowski świetnie uwolnił się od obrońców STARTU i strzelił tuż obok bramki! Powinno być 2:0 dla grajewian

17′ Bardzo ładna indywidualna akcja Stankiewicza, który ograł obronę gości, ale jego sprytne dośrodkowanie wyłapał Wiśniewski

19′ Znowu dobra akcja WARMII i strzał Cybulskiego broni Wiśniewski

22′ Goście przed znakomitą szansą na gola! Z rzutu wolnego uderzył na naszą bramkę Szymański, piłkę przejął Oleksa, który wykorzystał błogi sen naszej obrony i strzelił na bramkę, ale Gieniusz kapitalnie obronił

23′ Rzut rożny dla STARTU – po dośrodkowaniu małe zamieszanie, ale w końcu wyjaśniamy sytuację

28′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu Cybulskiego miał kłopot ze złapaniem piłki Wiśniewski ale w końcu mu się udało

29′ Mirva był bliski zdobycia gola, ale piłka po jego strzale zatańczyła na linii bramkowej i złapał ją bramkarz gości

32′ Bardzo mocny strzał Kozikowskiego mija bramkę STARTU

34′ GOOOOOOL dla WARMII. 2:0 Marcin Strzeliński. Podręcznikowa akcja WARMII – Dzierzgowski zagrywa z lewej strony do Strzelińskiego, który pięknym strzałem z linii pola karnego zdobywa gola

37′ Znów kopia poprzedniej akcji – tym razem Dzierzgowski do Mirvy, ale Maksym strzela ponad bramką

41′ GOOOOOOL dla WARMII. 3:0 Tomasz Dzierzgowski. Zabawił się z bramkarzem Dzierzgowski i po ograniu Wiśniewskiego strzelił do pustej bramki.

45′ Główka Mirvy i broni bramkarz STARTU

45′ Koniec pierwszej połowy meczu. Prowadzimy 3:0 ze STARTEM Działdowo.

46′ Zmiana w naszym zespole – za Marcina Mikuckiego wchodzi na boisko Kamil Randzio

46′ Rozpoczęła WARMIA

48′ Żółta kartka dla Marcina Arciszewskiego za faul na zawodniku gości tuż obok linii pola karnego

50′ Po uderzeniu z rzutu wolnego będzie rzut rożny dla gości – piłka odbiła się od muru złożonego z naszych zawodników

51′ Dośrodkowanie i bliski zdobycia gola był Hartman

52′ GOL dla STARTU. 3:1 Łukasz Szymański. Dośrodkowanie i piękne uderzenie głową Szymańskiego tuż przy słupku. Honorowy gol dla gości.

55′ Piękna indywidualna akcja Dzierzgowskiego, który jest faulowany przez Kwaśniewskiego na linii pola karnego – żółta kartka dla zawodnika STARTU

57′ GOOOOOL dla WARMII. 4:1 Rafał Kozikowski. Precyzyjne, techniczne uderzenie Kozikowskiego w róg bramki STARTU i prowadzimy 4:1.

59′ Silne uderzenie Dzierzgowskiego broni Wiśniewski a po chwili goście byli bliscy zdobycia samobójczej bramki

60′ Rzut rożny dla WARMII

60′ GOOOOOOOOOOL dla WARMII. 5:1 Łukasz Domurat. Dośrodkowanie Strzelińskiego i Domurat głową zdobywa piątą bramkę dla WARMII!

61′ Bliski zdobycia gola był Cybulski, ale w ostatniej chwili wyłuskał naszemu zawodnikowi piłkę obrońca STARTU

62′ Rzut rożny dla WARMII

63′ Po dośrodkowaniu niecelny strzał głową naszego zawodnika

64′ Zmiany – Maksyma Mirvę zmienia Kamil Prusinowski w WARMII a w STARCIE Bąbalicki (jedyny rezerwowy w zespole gości…) wchodzi za Zasadzkiego

65′ Rzut rożny dla WARMII

65′ GOOOOOOOOOOL dla WARMII. 6:1 Łukasz Domurat. Kopia piątej bramki – idealne dośrodkowanie Strzelinskiego i Domurat głową strzela szóstego gola dla grajewian.

70′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu piąstkuje piłkę Wiśniewski poza pole karne

74′ Zmiana w WARMII – za Mateusza Cybulskiego wchodzi Albert Staniszewski

76′ Świetne zagranie Strzelińskiego do Prusinowskiego, który sam na sam z bramkarzem strzela zbyt lekko i broni Wiśniewski

77′ Bardzo ładna akcja działdowian i strzał Hartmana ponad poprzeczką bramki WARMII

78′ Rzut wolny dla WARMII – Strzeliński zagrywa w pole karne, gdzie Domurat był bliski zdobycia gola, lecz będzie tylko rzut rożny

78′ Po dośrodkowaniu i wybiciu piłki przez obrońcę gości kolejny korner dla grajewian

79′ Dośrodkowanie i piękny strzał głową Arciszewskiego – piłka trafia w poprzeczkę bramki Wiśniewskiego!

83′ Zmiana w WARMII – za Strzelińskiego na boisku pojawia się Paweł Matysiewicz

84′ Prusinowski w jednej akcji mógł (powinien!) strzelić dwa gole!

85′ Wiśniewski ratuje gości po raz kolejny! Strzelał Domurat i będzie tylko rzut rożny

85′ Po dośrodkowaniu piłka opuszcza boisko

85′ GOOOOL dla WARMII. 7:1 Kamil Prusinowski. Piękne dośrodkowanie Dzierzgowskiego i Kamil Prusinowski wreszcie strzela swojego gola!

87′ GOOOOL dla WARMII! 8:1 Kamil Prusinowski. Prusinowski otrzymał idealne podanie i zrobił to co musiał – ósmy gol dla WARMII.

88′ Jak tego nie strzeliłeś Kamilu!!!???? Prusinowski świetnie zagrał do Kamila a ten w doskonałej sytuacji przestrzelił…

90′ GOOOL dla WARMII! 9:1 Tomasz Dzierzgowski. Kamil Randzio znakomicie zagrał do Dzierzgowskiego a ten pięknie wykończył tą akcję i mamy dziewiątego gola!

90′ + 2′ Koniec meczu. Kanonada strzelecka w Grajewie i rekordowe zwycięstwo w III lidze naszego zespołu!

14.05.2016 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – START Działdowo   9:1 (3:0)

Bramki: 1:0 Tomasz Dzierzgowski 12′, 2:0 Marcin Strzeliński 34′, 3:0 Tomasz Dzierzgowski 41′, 3:1 Łukasz Szymański 52′, 4:1 Rafał Kozikowski 57′ (rzut wolny), 5:1 Łukasz Domurat 60′, 6:1 Łukasz Domurat 65′, 7:1 Kamil Prusinowski 85′, 8:1 Kamil Prusinowski 87′, 9:1 Tomasz Dzierzgowski 90′

WARMIA 1.Gieniusz – 4.Mikucki (46′ 5.Randzio), 17.Arciszewski (Kpt), 3.Domurat, 6.Stankiewicz – 15.Lekenta, 11.Strzeliński (83′ 20.Matysiewicz), 10.Kozikowski, 14.Mirva , 19.Cybulski (74′ 13.Staniszewski) –  7.Dzierzgowski

REZERWA: 52.Sobolewski – 18.Prusinowski, 5.Randzio, 3.Zarzecki, 13.Staniszewski, 8.Maciorowski, 20.Matysiewicz

START: 1.Wiśniewski – 20.Sikorski, 5.Jasik, 6.Gadomski, 19.Kwaśniewski – 15.Oleksa, 3.Zasadzki (64′ 18.Bąbalicki), 4.M.Zdyb, 7.Szymański (Kpt), 11.A.Hartman  –  8.Standarski

REZERWA: 18.Bąbalicki

Sędzia: Mateusz Skrzypko (Białystok)

Żółte kartki: Arciszewski (WARMIA), Kwaśniewski (START)