RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA – WISSA SZCZUCZYN

Dzisiejszy mecz rozpocznie się od minuty ciszy poświęconej pamięci zmarłemu w czwartek Marianowi Górskiemu, byłemu zawodnikowi i wiernemu kibicowi naszego Klubu. Cześć Jego Pamięci!

1′ Rozpoczyna WISSA

5′ Z pozoru niegroźna akcja WISSY, fatalny kiks Sypytkowskiego, który próbując ratować sytuację fauluje Zambrowskiego i jest rzut karny dla WISSY

6′ Strzał Poducha z „jedenastki” fantastycznie broni Gieniusz!

8′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII

8′ Po dośrodkowaniu piłkę przejmują obrońcy WISSY

11′ Drugi rzut rożny dla WARMII

12′ Po dośrodkowaniu piłkę łapie Jabłoński

12′ Dośrodkowanie Zambrowskiego z prawej strony boiska i piłka trafia w zewnętrzną część słupka naszej bramki!

13′ Pierwszy rzut rożny dla WISSY

14′ Faulowany Citko przed naszym polem karnym i będzie rzut wolny dla WISSY z odległości ok 18 metrów od naszej bramki

15′ Bardzo groźny strzał Wojtkielewicza i piłka mija bramkę Gieniusza

17′ Indywidualna akcja Dzierzgowskiego po lewej stronie boiska i strzał naszego zawodnika wysoko ponad bramką WISSY

20′ Akcja WISSY – na pozycji spalonej był Łapiński, ale sędzia puścił grę jednak zawodnik WISSY strzelił obok bramki

22′ Dobra akcja WARMII – Prusinowski zagrywa do Dzierzgowskiego, jednak obrońca WISSY umiejętnie zablokował naszego napastnika

28′ Kapitalne uderzenie Strzelińskiego z 25 metrów i piłka minimalnie omija słupek bramki WISSY!

33′ Dobra akcja WARMII – Cybulski wypuszcza podaniem Dzierzgowskiego, ale Guzowski ubiegł naszego napastnika

35′ Strzał Marcina Strzelińskiego, jednak źle uderzył piłkę nasz zawodnik i piłka ominęła bramkę Jabłońskiego

36′ Ładna akcja gospodarzy i mamy rzut rożny

36′ Po dośrodkowaniu przejmują piłkę obrońcy ze Szczuczyna

38′ Żółta kartka dla Radosława Guzowskiego

39′ Pogubił się sędzia Pawilcz – żółta kartka dla Dzierzgowskiego, choć zawodnika WISSY faulował jego kolega z zespołu!

40′ Rzut rożny dla WISSY

40′ Po dośrodkowaniu szybko przejmujemy piłkę

42′ Kolejny korner dla gości

43′ po dośrodkowaniu znów odzyskujemy piłkę

43′ Groźnie pod naszą bramką, ale po krótkim zamieszaniu oddalamy niebezpieczeństwo

45′ Sypytkowski dośrodkowuje z rzutu wolnego – piłkę łapie Jabłoński

45′ Koniec pierwszej połowy – do przerwy bezbramkowy remis w Grajewie

46′ Drugą połowę rozpocznie WARMIA. Nie ma zmian w obu zespołach

46′ Mocnym akcentem zaczęli goście – złe podanie Strzelińskiego przejmuje WISSA i po chwili w zamieszaniu na naszym polu karnym wybijają piłkę nasi obrońcy

47′ Wojtkielewicz dośrodkowuje z rzutu wolnego i Gieniusz wybija piłkę poza pole karne

48′ Żółta kartka dla Łukasza Domurata

54′ Dobre podanie do Łapińskiego jednak Gieniusz wyprzedził zawodnika gości

58′ GOL dla WISSY! 0:1 Wojciech Łapiński. Berezovskyj dośrodkował z lewej strony boiska i Łapiński z najbliższej odległości pokonał Gieniusza. Przegrywamy 0:1. 🙁

59′ Zmiana w WISSIE – za Łapińskiego wchodzi na boisko Mateusz Piwko

60′ Zambrowski strzela obok bramki Gieniusza

60′ Rzut rożny dla WISSY

60′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

61′ Zmiana w WARMII – za Stankiewicza wchodzi na boisko Piotr Chyliński

63′ Rzut wolny dla WARMII z lewej strony boiska na wysokości linii pola karnego

64′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Tomasz Dzierzgowski! Świetne podanie Strzelińskiego z rzutu wolnego i Tomasz Dzierzgowski sprytnym strzałem głową umieszcza piłkę w bramce WISSY!

68′ Kopia bramkowej sytuacji sprzed 4 minut – Arciszewski był bliski zdobycia gola ale mamy tylko rzut rożny

69′ Po dośrodkowaniu Jabłoński wybija piłkę

70′ Żółta kartka dla Marcina Strzelińskiego

70′ Groźnie pod naszą bramką ale Gieniusz kapitalnie broni strzał Kiljańczyka

76′ Mocny strzał Citki obok bramki WARMII

77′ Żółta kartka dla Tomasza Kiljańczyka

77′ Strzeliński dośrodkowuje z rzutu wolnego i łapie piłkę Jabłoński

79′ Zmiana w WISSIE – za Wojtkielewicza wchodzi na boisko Marcin Banicki

84′ Zmiana w WISSIE – za Kiljańczyka wchodzi na boisko Dąbrowski

85′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu zamieszanie pod bramką Jabłońskiego ale w końcu łapie piłkę bramkarz WISSY

86′ Żółta kartka dla Mateusza Cybulskiego

87′ Brutalny faul Banickiego na Gieniuszu i żółta kartka dla zawodnika gości

89′ Zmiana w WARMII – za Prusinowskiego wchodzi na boisko Kamil Randzio

90′ 3 minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ Ależ groźnie było pod naszą bramką! Na szczęście zażegnali niebezpieczeństwo nasi obrońcy po akcji WISSY

90′ + 2′ Zmiana w WARMII – za Cybulskiego wchodzi na boisko Albert Staniszewski’

90′ + 3′ Koniec meczu. Remis na inaugurację w Grajewie!

12.03.2016 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – WISSA Szczuczyn  1:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Wojciech Łapiński 58′, 1:1 Tomasz Dzierzgowski 64′

WARMIA 1.Gieniusz – 4.Mikucki, 17.Arciszewski (Kpt), 3.Domurat, 16.Sypytkowski – 9.Strzeliński, 20.Matysiewicz, 19.Cybulski (90′ 13.Staniszewski), 18.Prusinowski (89′ 5.Randzio), 6.Stankiewicz (61′ 11.Chyliński)  – 7.Dzierzgowski

REZERWA: 52.Sobolewski – 13.Staniszewski, 5.Randzio, 11.Chyliński, 10.Kozikowski, 15.Lekenta

WISSA: 77.Jabłoński – 2.P.Marcinkiewicz, 11.Guzowski (Kpt), 3.Lisowski, 8.Berezovskyi – 13.Kiljańczyk (84′ 7.Dąbrowski), 4.Wojtkielewicz (79′ 16.Banicki), 6.Citko, 17.Zambrowski – 10.Łapiński (59′ 15.Piwko), 9.Poduch

REZERWA: 23.Dziedzic – 15.Piwko, 7.Dąbrowski, 14.Zmierczak, 16.Banicki, 18.Firańczyk, 5.Polakowski

Sędzia: Wojciech Pawilcz (Białystok)

Żółte kartki: Dzierzgowski, Domurat, Strzeliński, Cybulski (WARMIA), Guzowski, Kijańczyk, Banicki, Citko (WISSA)