RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – CONCORDIA ELBLĄG

1′ Rozpoczyna WARMIA

1′ GOL dla gości! 0:1 Mateusz Szmydt. Pierwsza akcja gości, fatalny błąd naszej obrony i Mateusz Szmydt wykorzystuje sytuację sam na sam z naszym bramkarzem. Przegrywamy 0:1 w 45 sekundzie gry…

2′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII – dośrodkowanie Sypytkowskiego i wybija głową piłkę obrońca CONCORDII

5′ GOL dla gości. 0:2 Karol Styś. Co tu się dzieje…. znowu fatalny błąd defensywy, piłka zagrana na lewą stronę do Stysia, który przelobowuje Gieniusza i mamy 0:2 po pięciu minutach gry! 🙁

10′ Teraz mogło być 0:3 – dośrodkował z lewej strony boiska Szmydt a Styś zupełnie niepilnowany w polu karnym posłał piłkę głową tuż nad poprzeczką naszej bramki

11′ Pierwsza okazja WARMII – po dośrodkowaniu Sypytkowskiego z rzutu wolnego Domurat głową strzela ponad poprzeczką

14′ Z rzutu wolnego piłkę w pole karne wrzucał Mirva, ale Matłoka pewnie obronił

17′ Drugi rzut rożny dla WARMII

17′ Po dośrodkowaniu tracimy piłkę

19′ Następny korner dla grajewian i znowu wybijają piłkę obrońcy CONCORDII

22′ Po dwóch „gongach” w ciągu zaledwie pięciu minut nasi piłkarze niczym zamroczony bokser próbują odzyskać równowagę, ale przychodzi im to z wielkim trudem

24′ Znów fatalny błąd defensywy WARMII – Styś lobuje Gieniusza tuż przed polem karnym i piłka jest niemal w bramce, ale w ostatniej chwili z linii bramkowej wybija ją na rzut rożny Łukasz Domurat

24′ Rzut rożny dla gości i po dośrodkowaniu szybko przejmujemy piłkę

25′ Aż trudno uwierzyć w to jak fatalnie gra dziś nasza defensywa. Niestety, póki co o innych formacjach też nie da się nic dobrego powiedzieć 🙁

26′ Faul Lepczaka na Chylińskim i żółta kartka dla zawodnika CONCORDII

28′ Teraz Chyliński otrzymał żółta kartkę za faul na zawodniku gości

31′ Kolejna kartka – tym razem Szymanowski z CONCORDII za faul na Dzierzgowskim

32′ Bardzo ładny strzał Burzyńskiego z 25 metrów tuż obok słupka naszej bramki! Tak naprawdę nie mielibyśmy krzywdy przegrywając już na przykład 0:4….

33′ Rzut rożny dla CONCORDII

33′ Odzyskujemy piłkę po dośrodkowaniu

36′ Gieniusz ratuje nasz zespół przed utratą kolejnego gola po strzale Stysia…

37′ Teraz wreszcie okazja WARMII – Dzierzgowski zagrał w pole karne i Matysiewicz strzelił tuż obok słupka

44′ Rzut rożny dla WARMII

44′ Po nieudanym rozegraniu dośrodkowania kontratak CONCORDII i cudem udaje się nam uniknąć straty kolejnej bramki po strzale Niburskiego

45′ Koniec bardzo nieudanej w wykonaniu WARMII połowy. Przegrywamy 0:2 a oba gole straciliśmy w pierwszych pięciu minutach gry.

46′ Drugą połowę rozpoczną goście. W składzie CONCORDII zmiana – na boisko wejdzie Pelc, który zmienił kontuzjowanego Niburskiego. Zmiana również w WARMII. Za Alberta Staniszewskiego na boisko wejdzie Mateusz Cybulski

49′ Strzał Szmydta z rzutu wolnego z 25 metrów obok naszej bramki

52′ Atomowy strzał Tomczuka trafia w słupek naszej bramki!

52′ Bogdanowicz ukarany żółtą kartką

54′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu tracimy piłkę

56′ Rzut rożny dla CONCORDII – krótkie rozegranie, dośrodkowanie i wybijamy piłke poza nasze pole karne

58′ Zmiana w WARMII – za Adama Lekentę wchodzi na boisko Marcin Strzeliński

60′ Indywidualna akcja Dzierzgowskiego i rzut rożny dla WARMII

62′ Zmiana w CONCORDII – za Tomczuka wchodzi na boisko Miecznik

64′ Świetna okazja WARMII – Strzelinski z lewej strony dośrodkowuje do Dzierzgowskiego ale obrońca CONCORDII w ostatniej chwili zablokował strzał naszego zawodnika

65′ GOL dla WARMII! 1:2 Mateusz Cybulski. Świetne podanie Chylińskiego do Mateusza Cybulskiego, który ładnie wykorzystuje sytuacje sam na sam z bramkarzem CONCORDII!

62′ Mirva faulowany na linii pola karnego przez Bogdanowicza – druga żółta kartka dla tego zawodnika i w jej konsekwencji opuszcza on boisko

63′ Sypytkowski mocno strzela z rzutu wolnego, ale broni Matłoka

65′ Dobra akcja WARMII – Cybulski podaje do Chylinskiego, jednak ten strzela bardzo niecelnie

67′ Rzut rożny dla WARMII

68′ Ależ blisko byli nasi piłkarze doprowadzenia do wyrównania! Cybulski wrzucił piłkę z rzutu rożnego na pierwszy słupek a strzał Sypytkowskiego instynktownie obronił Matłoka

75′ Rzut rożny dla CONCORDII – po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

82′ Dobra akcja WARMII – uderzał piłkę w polu karnym Strzeliński, ale jego strzał został zablokowany

84′ Rzut rożny dla CONCORDII

86′ Zmiana u gości – za Karola Stysia wchodzi na boisko Jean – Claude Essomba

87′ Starają się nasi piłkarze, ale brakuje wykończenia w ich akcjach

90′ Cztery minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Ależ było blisko! Dzierzgowski z pola karnego strzela tuż obok słupka…

90′ + 4′ Koniec meczu. Nie udało się naszym piłkarzom doprowadzić do remisu. Po fatalnie zagranej pierwszej połowie i o wiele lepszej drugiej przegrywamy 1:2 z CONCORDIĄ Elbląg.