RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – ŁKS 1926 ŁOMŻA

Nasz zespół przystąpi do dzisiejszego spotkania w bardzo poważnie osłabionym składzie. Bez kontuzjowanych Marcina Arciszewskiego i Damiana Zubowskiego oraz Tomasza Dzierzgowskiego, który rozchorował się przed meczem. 🙁 Zdecydowanym faworytem w tej sytuacji są goście.

1′ Mecz rozpocznie zespół gości

3′ Było groźnie w naszym polu karnym, ale strzał Zaniewskiego zablokował jeden z naszych obrońców

8′ Rajd Maćkowskiego lewą stroną boiska i strzał na naszą bramkę, ale piłka ominęła słupek i wznowi grę Gieniusz

12′ Pierwszy rzut rożny dla gości. po dośrodkowaniu wybija piłkę Maksym Mirva

13′ Drugi rzut rożny dla ŁKS

14′ Po dośrodkowaniu piłka przefrunęła przez pole karne, ale na nasze szczęście żaden z piłkarzy gości nie doszedł do niej

16′ Przysowa podawał z rzutu wolnego – strzał głową Reinaldo Melao ale Gieniusz broni bardzo pewnie ten strzał

18′ Po groźnym strzale Alberta Rydzewskiego z rzutu wolnego świetnie wybija nad poprzeczkę Gieniusz

19′ Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przejmujemy piłkę a po chwili mamy kolejny korner dla łomżan

20′ Bardzo groźne dośrodkowanie i wybija piłkę Gieniusz

21′ Pierwsze 20 minut zdecydowanie na korzyść gości, którzy mocno przeważają nad osłabioną dziś WARMIĄ, ale póki co nie stworzyli sobie stuprocentowych okazji do zdobycia gola

25′ Wreszcie dobra akcja WARMII – szarża lewą stroną Kamila Randzio zakończona jednak złym podaniem Mikuckiego po którym piłka opuściła boisko

29′ GOL dla ŁKS. 0:1 Michał Sadowski. Sadowski otrzymał podanie z lewej strony boiska i będąc zupełnie niepilnowany w polu karnym WARMII strzałem z woleja w krótki róg pokonał Gieniusza

34′ Po dośrodkowaniu z prawej strony Rydzewski uderzył pilkę głową i odbiła się ona od poprzeczki naszej bramki

36′ Rzut rożny dla WARMII a po dośrodkowaniu szybko przejmują piłkę łomżanie

39′ GOL dla ŁKS. 0:2 Michał Sadowski. Składna akcja gości – prostopadłe podanie do Sadowskiego i mamy drugiego gola dla ŁKS

43′ Rzut rożny dla ŁKS

43′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę poza pole karne nasz bramkarz

45′ Jeszcze jeden korner dla ŁKS

45′ + 1′ Po dośrodkowaniu szybko przejmujemy piłke i po chwili Strzeliński jest w sytuacji sam na sam z Wienczatkiem, ale uderzenie w długi róg bramki jest zbyt słabe i bramkarz ŁKS nie ma problemu z odbiciem piłki

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Zdecydowana przewaga ŁKS nad poważnie osłabioną brakiem Arciszewskiego, Zubowskiego i Dzierzgowskiego WARMIĄ. Przegrywamy 0:2 i niestety trudno jest liczyć na dobry wynik WARMII w tym meczu.

46′ Drugą połowę rozpoczyna WARMIA

47′ Zaniewski strzela ponad bramką z ok. 25 metrów

49′ Ucierpiał w starciu Kamil Randzio i wygląda na to, że będzie kolejne osłabienie naszego składu 🙁

51′ Wciąż trwa przerwa w grze – naszemu zawodnikowi udzielana jest pomoc medyczna

51′ Zmiana w WARMII – za Kamila Randzio na boisko wszedł Piotr Chyliński

61′ Groźna akcja łomżan zakończona strzałem głową Zaniewskiego ale piłka szybuje ponad naszą bramką

63′ Mocny strzał Przysowy obok naszej bramki

67′ Rzut rożny dla ŁKS

67′ Po dośrodkowaniu szybko przejmujemy piłkę

69′ Żółta kartka dla Pisiaka z ŁKS za faul na Chylińskim

70′ Mocny strzał Sypytkowskiego z rzutu wolnego Wienczatek wybija piłkę na rzut rożny

71′ Po dośrodkowaniu piłka wybijają piłkę poza pole karne obrońcy ŁKS

72′ Docierają do nas informacje, że Kamil Randzio ma otwarte złamanie ręki. Naszego zawodnika odwiozła do szpitala karetka pogotowia

74′ Na boisku leży kolejny kontuzjowany zawodnik WARMII – tym razem jest to Paweł Matysiewicz

76′ Matysiewicz na szczęście wraca na boisko

78′ Maćkowski pięknie strzela na naszą bramkę i efektowną paradą broni Gieniusz

78′ Zmiana w ŁKS – za Zaniewskiego wchodzi Olesiński

79′ GOL dla ŁKS. 0:3 Rafał Maćkowski. Błąd naszej defensywy i bramkarza wykorzystuje Maćkowski, który dosłownie wjeżdża z piłką do naszej bramki…

81′ Zamieszanie na boisku i żółte kartki dla Maksyma Mirvy i Macieja Malinowskiego

82′ Zmiana w ŁKS – za Rydzewskiego wszedł na boisko Marcin Świderski

86′ Zmiana w ŁKS – za Sadowskiego wszedł na boisko Brutkowski

88′ Za Alberta Staniszewskiego wchodzi na boisko Patryk Olszyński

90′ Pięć minut dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ Zmiana w ŁKS – za Brzozowskiego wszedł Kacprzyk

90′ + 5′ Koniec meczu. Przegrywamy 0:3. ŁKS był dziś zdecydowanie mocniejszym zespołem. Potężnie osłabiona WARMIA bez trzech podstawowych zawodników nie była w stanie nawiązać równorzędnej walki z silnym zespołem z Łomży. Martwi ciężka kontuzja Kamila Randzio.

26.09.2015 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – ŁKS 1926 Łomża 0:3 (0:2)

Bramki: 0:1 Michał Sadowski 29′, 0:2 Michał Sadowski 39′, 0:3 Rafał Maćkowski 79′

WARMIA 1.Gieniusz – 15.Lekenta, 16.Sypytkowski, 3.Domurat, 4.Mikucki – 5.Randzio (Kpt) (51′ 10.Chyliński), 19.Cybulski, 8.Mirva, 20.Matysiewicz, 13.Staniszewski (88′ 2.Olszyński) – 9.Strzeliński

REZERWA: 52.Sobolewski – 18.Makowski, 2.Olszyński, 10.Chyliński

ŁKS 1926: 1.Wienczatek – 11.Malinowski, 15.Pisiak, 6.Reinaldo Melao, 4.Przysowa – 22.Brzozowski (90′ 14.Kacprzyk), 16.Sadowski (86′ 3.Brutkowski), 9.Zaniewski (78′ 7.Olesiński), 18.Rydzewski (82′ 20.Świderski), 24.Gałązka – 8.Maćkowski (Kpt)

REZERWA: 12.Brazinskas – 14.Kacprzyk, 7.Olesiński, 20.Świderski, 5.Kamienowski, 3.Brutkowski, 21.Boroń

Sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok)

Żółte kartki: Mirva (WARMIA), Pisiak, Malinowski (ŁKS 1926)