RELACJA LIVE Z MECZU SOKÓŁ OSTRÓDA – WARMIA GRAJEWO

1′ Rozpoczyna WARMIA

3′ Jak było do przewidzenia SOKÓŁ ruszył od pierwszych chwil meczu do ataku, ale WARMIA mądrze się broni

5′ Akcja Strzelińskiego prawą stroną i dośrodkowanie w pole karne, ale piłkę łapie Sikora

11′ Jak na razie nasz zespół skutecznie się broni i wyprowadza akcje, które jednak kończą się przed polem karnym SOKOŁA

12′ Po strzale Kuśnierza i odbiciu się piłki od naszego obrońcy będzie pierwszy rzut rożny dla SOKOŁA

13′ Było groźnie – dośrodkowanie i Smyt był bliski pokonania Gieniusza ale nasz bramkarz instynktownie odbił piłkę i będzie drugi korner dla gospodarzy

13′ Po dośrodkowaniu szybko przejmujemy piłkę

15′ Kwadrans gry za nami – jak na razie bez bramek w Ostródzie

16′ Ależ była teraz okazja dla WARMII! -Dzierzgowski kapitalnie ograł obrońców SOKOŁA i wyłożył piłkę w pole karne dla Sypytkowskiego, który zupełnie niepilnowany… przewrócił się na piłce próbując oddać strzał ze swojej prawej nogi. Fatalny kiks naszego zawodnika

19′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII

20′ Groźne dośrodkowanie Mirvy i Sikora z trudem wybija piłkę

20′ Niebezpieczny kontratak SOKOŁA – Słowicki zagrywa piłkę w pole karne, ale na nasze szczęście nie opanował piłki adresat jego podania

25′ Bardzo groźny jest Krystian Słowicki z SOKOŁA który raz po raz nęka naszych obrońców

27′ Brutalne zagranie Gwiazdy, który kopnął w twarz Mateusza Cybulskiego i tylko żółta kartka dla zawodnika SOKOŁA

30′ Rzut rożny dla SOKOŁA – po dośrodkowaniu wybija piłkę nasz obrońca

33′ Słowicki próbował przelobować Gieniusza, ale nasz bramkarz nie dał się zaskoczyć i jest rzut rożny dla SOKOŁA

34′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

35′ Mamy dramat w zespole WARMII – Marcin Arciszewski z kontuzją mięśnia dwugłowego opuszcza boisko. Zastępuje go młodziutki Albert Staniszewski

36′ Po ładnej akcji naszego zespołu Mirva strzela głową ale broni Sikora

38′ GOL dla gospodarzy. 1:0 Krystian Słowicki. Strzał Słowickiego w długi róg i Gieniusz nie miał szans. Przegrywamy 0:1. 🙁

42′ Całkiem nieźle radziliśmy sobie w tym meczu i niestety przydarzyła się kontuzja naszego kapitana, który podczas wykonywania wślizgu odniósł kontuzję mięśnia dwugłowego a po kilku chwilach SOKÓŁ wyszedł na prowadzenie

45′ Dwie minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry pierwszej połowy

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy meczu w Ostródzie. Przegrywamy 0:1, choć wcale nie graliśmy źle w pierwszej połowie. Kontuzja naszego kapitana mocno osłabiła naszą defensywę co natychmiast wykorzystali zawodnicy wicelidera tabeli

46′ Drugą połowę rozpoczyna SOKÓŁ

47′ Rzut wolny dla WARMII z lewej strony boiska

47′ Dośrodkował Strzeliński, w bardzo dobrej sytuacji był Mirva, ale sędzia zatrzymał grę doszukując się faulu naszego zawodnika

49′ Kuśnierz dośrodkowuje z rzutu wolnego ale wypiąstkowuje piłkę Gieniusz

51′ W świetnej sytuacji Dzierzgowski strzela tuż obok bramki Sikory – piłka otarła się jeszcze o zawodnika SOKOŁA i będzie rzut rożny dla grajewian

52′ Po dośrodkowaniu przejmują piłkę gospodarze

53′ Gieniusz kapitalnie broni strzał Filipka!

55′ Znów strzał na naszą bramkę – tym razem Kuśnierza i znów broni nasz bramkarz

57′ Kuśnierz fauluje od tyłu Dzierzgowskiego i żółta kartka dla zawodnika SOKOŁA

58′ Rzut rożny dla SOKOŁA

58′ Po dośrodkowaniu starcie piłkarzy w naszym polu karnym i po chwili dwie żółte kartki dla Maksyma Mirvy i Kamila Smyta

59′ Kolejny korner dla SOKOŁA i przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

62′ Skandaliczna decyzja sędziego – Mateusz Cybulski fauluje zawodnika gospodarzy metr przed polem karnym a arbiter dyktuje jedenastkę dla SOKOŁA!

62′ Gieniusz fantastycznie broni rzut karny egzekwowany przez Korzeniewskiego!

66′ Żółta kartka dla Pawła Sypytkowskiego

69′ Bardzo niecelny strzał Jankowskiego

74′ Zmiana w SOKOLE – za Gwiazdę wchodzi na boisko Błażewicz

75′ Kolejna zmiana u gospodarzy – za Kuśnierza wchodzi Płoszczuk

77′ Błażewicz strzela wysoko ponad poprzeczką

77′ Rzut rożny dla WARMII

78′ Po dośrodkowaniu przejmują piłkę gospodarze

80′ Żółta kartka dla Alberta Staniszewskiego za faul

81′ Zmiana w SOKOLE – za Filipka wchodzi na boisko Piceluk

83′ Groźnie pod naszą bramką ale Gieniusz ratuje sytuację

84′ Znów nasz bramkarz broni kapitalnie strzał Błażewicza

86′ Żółta kartka dla Pawła Matysiewicza za faul na zawodniku SOKOŁA

87′ Zmiana w SOKOLE – za Słowickiego wchodzi na boisko Chądzyński

90′ 4 minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Rzut wolny dla WARMII

90′ + 2′ GOL dla SOKOŁA. 2:0 Jakub Błażewicz. Złe zagranie Kamila Randzio z rzutu wolnego – mieliśmy pustą bramkę, bo Gieniusz pobiegł w pole karne gospodarzy, piłka trafiła do Błażewicza a ten z połowy boiska trafił do naszej bramki

90′ + 3′ GOL dla SOKOŁA. 3:0 Piotr Piceluk. Długie podanie otrzymał Piceluk i w sytuacji sma na sam pokonał naszego bramkarza.

90′ + 4′ Koniec meczu. Przegrywamy 0:3 tracąc dwa gole w doliczonym czasie gry. 🙁

19.09.2015 Ostróda, Stadion Miejski

SOKÓŁ Ostróda – WARMIA Grajewo 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Krystian Słowicki 38′ , 2:0 Jakub Błażewicz 90′ + 2′, 3:0 Piotr Piceluk 90′ + 3′

SOKÓŁ:  91.Sikora – 3.Wojciechowski, 4.Sędrowski (Kpt), 14.Gwiazda (74′ 11.Błażewicz), 2.Naczas – 17.Korzeniewski, 23.Słowicki (87′ 18.Chądzyński), 7.Kuśnierz (75′ 10.Płoszczuk), 8.Smyt, 19.Jankowski – 9.Filipek (81′ 6.Piceluk)

REZERWA: 69.Leśniewski – 16.Goździejewski, 13.Roszkiewicz, 11.Błażewicz, 10.Płoszczuk, 6.Piotr Piceluk,18.Chądzyński

WARMIA: 1.Gieniusz – 5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt) (35′ 13.Staniszewski), 3.Domurat, 4.Mikucki – 9.Strzeliński, 19.Cybulski, 8.Mirva, 20.Matysiewicz, 16.Sypytkowski  – 7.Dzierzgowski

REZERWA: 52.Sobolewski – 18.Makowski, 13.Staniszewski, 15.Lekenta

Sędzia: Piotr Zajło (Pasłęk)

Żółte kartki: Gwiazda, Sędrowski, Wojciechowski, Kuśnierz, Naczas, Płoszczuk (SOKÓŁ) Mirva, Sypytkowski, Staniszewski, Matysiewicz, Mikucki (WARMIA)