NADCIĄGA HURAGAN.

W środę 12 sierpnia o godzinie 17:30 piłkarze WARMII Grajewo zainaugurują sezon 2015/2016 przed własną publicznością. Po wyjazdowym zwycięstwie 3:1 nad beniaminkiem rozgrywek III ligi GKS Wikielec w drugiej kolejce spotkań nasz zespół podejmie jeden z trzech zespołów, które są w naszej III lidze od początku jej utworzenia w obecnej postaci – HURAGAN Morąg. To właśnie morążanie obok naszej WARMII i STARTU Działdowo grają w III lidze nieprzerwanie od sezonu 2008/2009. Środowy mecz będzie dla obu zespołów dokładnie 220-tym meczem w obecnie istniejącej III lidze. W pierwszej kolejce HURAGAN wygrał 1:0 na własnym boisku z rezerwami białostockiej JAGIELLONII po bramce zdobytej w 90 minucie przez pozyskanego w lipcu z OLIMPII Elbląg Kamila Kopyckiego. Zwycięstwo zostało okupione kontuzją obrońcy Dariusza Boczko. Podopieczni trenera Czesława Żukowskiego w letniej przerwie poważnie wzmocnili skład. Do Morąga przybyli: bramkarz Mateusz Imianowski z CARTUSII Kartuzy, Tomasz Szawara i Kamil Kopycki – obaj z OLIMPII Elbląg, Paweł Podhorodecki z SOKOŁA Ostróda, Sebastian Zajączkowski z FINISHPARKIETU DRWĘCY Nowe Miasto Lubawskie, Rafał Witkowski ze STOMILU Olsztyn, Paweł Szymański z POLONII Lidzbark Warmiński oraz Radosław Lenart z POLONII Pasłęk. Z podstawowych zawodników HURAGANU zespół opuścili jedynie Tomasz Śnieżawski i Kacper Nawrocki. Klub z Morąga transferami doświadczonych zawodników daje jasny przekaz i chce zająć czołowe miejsce w naszej lidze. Poprzedni sezon nie był udany dla HURAGANU – zajęcie zaledwie XII miejsca na pewno nie zaspokoiło ambicji działaczy, trenera i zawodników.

Historia spotkań obu zespołów jest długa. WARMIA z HURAGANEM zmagała się już 14 razy! 7 zwycięstw odnieśli morążanie, w 4 meczach padł remis i 3 razy wygrał nasz zespół. Bramki: 11-18 na korzyść zespołu z Morąga.

W naszym zespole do dyspozycji trenera powinni być wszyscy zawodnicy. Mecze WARMII z HURAGANEM to gwarancja walki i zaangażowania z obu stron. Nasz zespół czeka niezwykle trudny mecz, ale przy wsparciu własnych kibiców sukces jest możliwy.

Serdecznie Państwa zapraszamy na grajewski stadion w środowe popołudnie. Sprzedaż biletów rusza od godziny 16:30 w kasie Klubu. Ceny biletów pozostają niezmienne – 10 zł bilet normalny i 6 zł bilet ulgowy. Kobiety, dzieci i młodzież do lat 15 mają wstęp wolny na mecze WARMII. W sprzedaży są także karnety na rundę jesienną – karnet normalny w cenie 80 zł i ulgowy za 48 zł (wstęp na 9 meczów rozgrywanych w Grajewie).

UWAGA! Wszystkich stałych nabywców kart VIP prosimy o zgłaszanie się po odbiór kart do okienka kasowego przed spotkaniem z HURAGANEM.

Kibiców na „emigracji” zapraszam na relację tekstową na stronie http://kswarmiagrajewo.org w środę od 17:30.