BEZ LEKCEWAŻENIA!

W niedzielę 28 września o godzinie 14:00 w Hajnówce WARMIA zagra III-ligowy mecz z beniaminkiem PUSZCZĄ Hajnówka. Nasi rywale po 9 meczach zdobyli zaledwie 1 punkt i mogłoby się wydawać, że grajewianie odniosą łatwe zwycięstwo. Biorąc jednak pod uwagę formę naszego zespołu w ostatnich meczach zawodnicy z Hajnówki wcale nie stoją na przegranej pozycji…WARMIA nie może jednak sobie pozwolić na zlekceważenie rywala, bo ambitni zawodnicy PUSZCZY gotowi są sprawić niespodziankę. To dobry moment na zwyżkę formy naszego zespołu!

Po porażce w ostatniej kolejce aż 0:4 w Białej Piskiej ze ZNICZEM dotychczasowego trenera PUSZCZY Artura Dakowicza zastąpił doskonale znany w Grajewie Marcin Strzeliński, który jeszcze wiosną grał w WARMII a w lipcu przeszedł do PUSZCZY. Z całą pewnością dodaje to dodatkowego smaczku dla niedzielnego meczu. Wiadomo, że nowy trener zazwyczaj daje impuls zespołowi. Czy tak będzie i tym razem? Okaże się w niedzielę. PUSZCZA awansowała do III ligi po raz pierwszy w swojej historii. Największe sukcesy ten klub notował w latach 60-tych, gdy dwukrotnie zdobył puchar Polski na szczeblu okręgu białostockiego. W ostatnich latach hajnowianie grali w IV lidze, do której awansowali w 2008 roku. Wcześniej PUSZCZA grywała zwykle w lidze okręgowej lub A klasie. Obecnie zespół oparty jest na młodych zawodnikach z których najbardziej znanym jest oczywiście doświadczony Marcin Strzeliński. Innym piłkarzem, który nie tak dawno grał w WARMII jest pomocnik Tomasz Hudoń, występujący w naszym zespole w rundzie jesiennej sezonu 2012/2013.

Nasz zespół do meczu z PUSZCZĄ przystąpi bez kontuzjowanych Pawłów – Sypytkowskiego i Matysiewicza. Pozostali zawodnicy będą do dyspozycji trenera Zawadzkiego. Tradycyjnie przeprowadzimy relację tekstową z meczu w Hajnówce pod adresem http://kswarmiagrajewo.org w niedzielę od godziny 14:00.