WARMIA VS. ROMINTA.

Beniaminek III ligi ROMINTA Gołdap będzie kolejnym rywalem WARMII w rozgrywkach III ligi. W sobotę 20 września o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego nasz zespół stanie do walki o trzecioligowe punkty z zespołem, który w ubiegłym sezonie w cuglach wygrał rozgrywki IV ligi warmińsko – mazurskiej meldując się na finiszu z 12-punktową przewagą nad OLIMPIĄ Olsztynek. W III lidze ROMINCIE nie idzie jednak tak dobrze. To dziwne, bo gołdapianie mają wysoki budżet, doświadczonych, cenionych piłkarzy a jednak start rozgrywek jest w ich wykonaniu rozczarowaniem. Po ośmiu kolejkach ROMINTA ma zaledwie 6 punktów. Choć jak na beniaminka to niezły bilans, to jednak oczekiwania w Gołdapi były na pewno większe. W ostatniej kolejce ROMINTA przegrała u siebie ze ZNICZEM Biała Piska 1:3 po bramce zdobytej z rzutu karnego przez Damiana Sobolewskiego.

W rozgrywkach III ligi oba zespoły jeszcze nie miały okazji się spotkać. ROMINTA w ostatnich latach często była sparingpartnerem naszego zespołu. W ostatnim meczu pomiędzy obiema drużynami rozegranym 1 sierpnia w Gołdapi ROMINTA pokonała WARMIĘ 2:1 (bramki: Adam Pomian, Dawid Paszkowski – Mateusz Cybulski (rzut karny).

Mecz z ROMINTĄ będzie dla WARMII okazją do rehabilitacji przed własną publicznością za odniesioną w kiepskim stylu porażkę w wyjazdowym meczu z KS Wasilków. Tradycyjnie już do tego meczu nasz zespół przystąpi osłabiony brakiem kontuzjowanych Pawłów: Sypytkowskiego i Matysiewicza.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy Państwa na mecz!