RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA – ŁKS 1926 ŁOMŻA

1′ Rozpoczynają goście

3′ Świetna akcja Cybulskiego lewą stroną boiska, dośrodkowanie i zabrakło Dzierzgowskiemu kilku centymetrów, by wbić piłkę do bramki głową!

6′ Okazja dla gości – rzut wolny z 30 metrów wykonywał Speichler, dobre dośrodkowanie i po chwili na pozycji spalonej napastnik z Łomży

9′ Zbyt głębokie podanie Kozikowskiego przejmuje bramkarz gości

10′ GOL dla ŁKS. 0:1 Kamil Stankiewicz. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Baranowskiego i Stankiewicz zdobywa prowadzenie dla łomżan.

13′ Niestety, boleśnie odczuwamy braki kadrowe – w linii defensywy gra dziś Paweł Górski, nominalny ofensywny pomocnik

14′ Dzierzgowski faulowany przez bramkarza ŁKS i będzie rzut karny dla WARMII

15′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:1 Tomasz Dzierzgowski 15′. Pewny strzał Dzierzgowskiego i wyrównujemy!

18′ Znów groźnie podawał Baranowski z rzutu wolnego i mieliśmy dużo szczęścia – tym razem Stankiewicz nie opanował piłki, ale nasza obrona musi uważać na te wrzutki!

20′ I kolejny błąd naszej defensywy – Baranowski z lewej strony dograł do Kacprzyka, piłka „zmierzyła” Jagłowskiego i Kacprzyk silnie strzelił na bramkę, ale Gieniusz odbił piłkę

23′ Przeważają goście – Baranowski podał do Rodiera i ten w polu karnym uderzył na bramkę, znów jednak odbił piłkę Gieniusz. Pierwszy rzut rożny dla ŁKS.

24′ Po dośrodkowaniu zamieszanie na polu karnym i po chwili kolejny korner dla gości

25′ Kolejne dośrodkowanie i szybko przejmujemy piłkę. Faulowany Dzierzgowski przed polem karnym łomżan, ale sędzia nie dostrzegł oczywistego faulu

26′ Polowanie gości na nogi Dzierzgowskiego przynosi skutek – Dzierzgowski kulejąc opuszcza płytę boiska

27′ Nasz napastnik wraca na boisko po interwencji Krzysia Piekarskiego

28′ Znów brutalny faul – tym razem na Pawle Górskim i znowu nie ma nawet żółtej kartki dla Macieja Malinowskiego.

29′ Dobra akcja WARMII – prawą stroną przedarł się Chyliński, podał do Tuzinowskiego, ale zbyt lekki strzał naszego pomocnika pewnie broni Jędraszczyk

31′ Speichler uderzył Górskiego w twarz, nasz pomocnik pada przy bocznej linii, ale sędzia nakazuje grać dalej

31′ Rzut rożny dla Łomży – po dośrodkowaniu piłka opuszcza boisko i wznawia grę nasz bramkarz

32′ Zmiana w ŁKS – za Sanniego wchodzi Bajor

33′ GOL dla ŁKS. 1:2 Tomasz Brzozowski. Fatalny błąd naszej obrony – Baranowski przedarł się lewą stroną, dograł spod linii końcowej do niepilnowanego Brzozowskiego a ten pewnym, płaskim strzałem wyprowadza ŁKS na prowadzenie.

38′ Urazu doznał Speichler i opuścił boisko

39′ Kapitalna okazja WARMII – błąd bramkarza ŁKS, Dzierzgowski z linii końcowej podaje do Chylińskiego, ale pogubił się nasz zawodnik i nie oddał strzału

40′ Za Speichlera wchodzi na boisko Maćkowski

45′ Trzy minuty dodaje do regulaminowego czasu gry bardzo słabo jak dotąd sędziujący dzisiejszy mecz Konrad Kiełczewski.

45′ + 3′ Koniec pierwszej części meczu. Przegrywamy 1:2 po dwóch dużych błędach naszej obrony, grającej ze względu na kontuzje kilku zawodników w eksperymentalnym zestawieniu. Jeszcze nie wszystko stracone! Mamy całą drugą połowę na wygranie tego meczu!

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA

46′ Rajd Chylińskiego prawą stroną boiska zakończony faulem na naszym zawodniku

48′ Wyśmienita okazja WARMII – po dośrodkowaniu z rzutu wolnego błąd obrony i bramkarza gości, ale Kozikowski spóźnia się do strzału i Jędraszczyk naprawia swój błąd łapiąc piłkę

49′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu wybijają piłkę poza pole karne łomżanie

49′ Dośrodkowanie Cybulskiego z końcowej linii boiska wyłapuje bramkarz ŁKS

50′ Strzał Dzierzgowskiego obok bramki gości

52′ Do zmiany w WARMII przygotowany jest już wracający po kontuzji Damian Zubowski

53′ Zubowski zmienia Daniela Tuzinowskiego

56′ Akcja Zubowskiego, ale strzał naszego napastnika broni Jędraszczyk

57′ Maćkowski strzela na naszą bramkę, ale Gieniusz pewnie łapie piłkę

58′ Ładnie zagrali teraz Dzierzgowski z Zubowskim, ale strzał z ostrego kąta Zubowskiego obronił Jędraszczyk

62′ Znów strzelał Zubowski, ale ponownie broni Jędraszczyk

64′ Po akcji Baranowskiego niecelnie strzela Kacprzyk

64′ Rzut rożny dla ŁKS

64′ Po dośrodkowaniu piłka szybko znajduje się w rękach Gieniusza

65′ Świetne podanie Kamila Randzio do Zubowskiego, ale Baranowski fauluje od tyłu naszego zawodnika i wreszcie żółta kartka dla zawodnika gości

66′ Świetna okazja WARMII – Dzierzgowski próbował przelobować wychodzącego Jędraszczyka, ale na nasze nieszczęście trafił w bramkarza!

67′ Baranowski strzela ponad poprzeczką naszej bramki

67′ Zmiana w ŁKS – za Brzozowskiego wchodzi Villagomez

70′ Znakomita akcja Dzierzgowskiego i strzał ponad poprzeczką bramki ŁKS

70′ Zmiana w WARMII – za Górskiego wchodzi Mikucki

72′ Brzydki faul Stankiewicza na szarżującym Dzierzgowskim i żółta kartka dla zawodnika ŁKS

75′ Zubowski znów próbował zaskoczyć Jędraszczyka, ale strzał naszego zawodnika był zbyt lekki

76′ Ufffff… Maćkowski minął naszą obronę i strzelił w długi róg bramki Gieniusza, ale piłka trafiła w słupek i dopadł do niej nasz bramkarz. Mieliśmy dużo szczęścia!

77′ Rodier z ostrego kąta strzelał na naszą bramkę, ale minimalnie chybił

80′ Zmiana w WARMII – za Matysiewicza wchodzi Baczewski

82′ Groźne dośrodkowanie Dzierzgowskiego ale piłkę łapie Jędraszczyk

85′ Rzut rożny dla gości, ale szybko odzyskujemy piłkę

85′ W naszym zespole Gutowski zmienia Kozikowskiego

87′ Ładny strzał Mikuckiego broni Jędraszczyk

90′ Trzy minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ Zmiana w ŁKS – za Baranowskiego wchodzi Lemański

90′ + 2′ Lemański w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela obok słupka

90′ + 3′ Koniec meczu – niestety, przegrywamy 1:2 z ŁKS 1926 Łomża

30.08.2014 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – ŁKS 1926 Łomża 1:2 (1:2)

Bramki: 0:1 Kamil Stankiewicz 10′, 1:1 Tomasz Dzierzgowski 15′ (rzut karny), 1:2 Tomasz Brzozowski 33′

WARMIA: 1.Gieniusz – 5.Randzio (Kpt), 3.Domurat, 15.Jagłowski, 11.P.Górski (70′ 4.Mikucki) – 9.Chyliński, 10.Kozikowski (85′ 8.Gutowski), 22.Matysiewicz (80′ 6.Baczewski), 13.D.Tuzinowski (53′ 16.Zubowski), 19.Cybulski – 7.Dzierzgowski

REZERWA:52.Sobolewski –  4.Mikucki,18.Olszyński, 8.Gutowski, 6.Baczewski, 16.Zubowski, 20.Makowski

ŁKS 1926: 1.Jędraszczyk – 11.Maciej Malinowski, 17.Stankiewicz, 21.Speichler, (40′ 8.Maćkowski) 16.Ipina – 7.Marcin Malinowski, 14.Kacprzyk (Kpt), 15.Sanni (32′ 3.Bajor), 22.Brzozowski (67′ 4.Villagomez), 22.Baranowski (90′ 8.Lemański) – 6.Rodier,

REZERWA: 12.Kowalski – 3.Bajor, 13.Staniórski, 4.Villagomez, 20.Świderski, 8.Maćkowski, 9.Lemański

Sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok)

Żółte kartki: Baranowski, Stankiewicz (ŁKS 1926)