SMUTNY KONIEC.

1′ Rozpoczyna WARMIA

2′ Akcja gości i rzut wolny z odległości 25 metrów od naszej bramki

2′ Bardzo niecelny strzał Millera

3′ Miller wpadł w nasze pole karne i przewrócił się – sędzia Jabłonowski bez wahania dyktuje rzut karny. Bardzo kontrowersyjna sytuacja!

4′ GOL! Rzut karny pewnie wykonuje Roksela – strzał w róg i przegrywamy 0:1 🙁

5′ Rzut rożny dla gości, ale po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

8′ Rzut rożny dla WARMII, która powoli otrząsa się po szybkiej utracie gola

9′ Po dośrodkowaniu piłkę wybija w pole Milkiewicz

10′ Pierwsze 10 minut za nami – szybko zdobyta bramka dla gości po kontrowersyjnym rzucie karnym nieco oszołomiła naszych piłkarzy

12′ Po podaniu Strzelińskiego ponad poprzeczką strzela Sypytkowski

13′ Rzut rożny dla MKS i po chwili następny

14′ Po dośrodkowaniu nie opanował piłki Miłek i wyszła ona poza boisko

20′ Szybki kontratak WARMII, ale fatalne zagranie Chylińskiego i koniec akcji

25′ Ładny strzał Piwiszkisa broni Gieniusz

26′ Świetna akcja WARMII – z pola karnego strzelał Strzeliński, ale instynktownie wybił piłkę Milkiewicz

29′ GOL! Piękne prostopadłe podanie Piwiszkisa do Millera, który wykorzystał nieudaną pułapkę ofsajdową naszych piłkarzy i w sytuacji sam na sam z Gieniuszem pokonał naszego bramkarza. Przegrywamy 0:2. 🙁

30′ Znów Miller w roli głównej – tym razem ograł w szkolny sposób Osypiuka ale na szczęście pogubił się w wykończeniu akcji

33′ GOL! Jest bardzo źle… Miller otrzymał podanie Czyrskiego i strzałem z prawej strony pola karnego w długi róg pokonał Gieniusza. Piłka jeszcze odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Jest już 0:3… 🙁

37′ Fatalnie się ułożył ten mecz dla WARMII. Dyskusyjny karny na początku meczu mocno podciął skrzydła naszym piłkarzom. Mocno widoczny jest brak Kamila Randzio i Tomasza Dzierzgowskiego

38′ Strzał Rokseli broni Gieniusz

39′ Żółtą kartką za odepchnięcie rywala po gwizdku sędziego ukarany został Marcin Mikucki

44′ Znów dyskusyjna decyzja arbitra – rzut wolny w pobliżu pola karnego WARMII. Podanie do Piwiszkisa, który strzela na bramkę, ale broni Gieniusz

45′ Koniec pierwszej połowy meczu. Przegrywamy 0:3 i nie widać na razie perspektyw na poprawę wyniku. Po stracie gola z rzutu karnego, po faulu, którego nie było nasi piłkarze nie potrafią narzucić rywalom swoich warunków gry. Zbrzydnie już to pisać, ale drugi tydzień z rzędu mamy na boisku fatalnego sędziego, który katastrofalną decyzją wpłynął na przebieg meczu

46′ Drugą połowę rozpoczną goście. W naszym zespole po przerwie na boisko wchodzą Krystian Górski i Daniel Tuzinowski. Opuścili boisko Damian Gutowski i Paweł Sypytkowski

48′ Rzut rożny dla gości – dośrodkowanie Piwiszkisa i przejmujemy piłkę

57′ Z rzutu wolnego strzela Kozikowski, trafia w mur a za chwilę nasz zawodnik jest faulowany i będziemy ponownie mieli rzut wolny z bliższej odległości – 20 metrów od bramki.

57′ Żółta kartka dla Rokseli

58′ Piękne uderzenie Strzelińskiego wybija na rzut rożny Milkiewicz

59′ Krótkie rozegranie z rzutu rożnego i niestety tracimy piłkę

62′ Próbujemy atakować, ale przypomina to bicie głową w mur

65′ Błąd obrony MKS i Chyliński sam na sam z bramkarzem ale Milkiewicz świetnie broni

66′ Po dośrodkowaniu doskonała okazja dla grajewian – strzał Tuzinowskiego fantastycznie broni Milkiewicz

67′ Przewrotką strzela Kozikowski, ale piłka szybuje ponad poprzeczką

67′ Znów okazja WARMII – Krystian Górski podaje z lewej strony boiska, Milkieiwcz był poza bramką ale piłka trafiła do Marcina Strzelińskiego, który miał trudną sytuację do strzału i jego uderzenie ominęło bramkę gości

70′ Zmiana w MKS – za Miłka wchodzi Romanowski

73′ GOL. Bardzo dobra akcja gości – strzał Rokseli zdołał odbić Gieniusz, ale nie miał szans obronić dobitki Piwiszkisa. Przegrywamy 0:4 i jest to smutne pożegnanie z tegorocznymi występami w lidze naszego zespołu

75′ Nie można odmówić naszym piłkarzom ambicji – atakujemy! Okazję mieli Górski ze Strzelińskim, ale uprzedził ich Milkiewicz

77′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu niecelny strzał Rokseli

80′ Zmiana w WARMII – za Kozikowskiego wchodzi Paweł Górski

82′ Kolejna zmiana – za Lekentę wchodzi kolejny junior z zespołu Wojciecha Kozikowskiego – Patryk Olszyński. To już szósty zawodnik z zespołu juniorów starszych, który występuje w tym meczu w barwach WARMII

83′ Zmiana w MKS – za Millera wchodzi Filipowicz

85′ Kapitalna akcja WARMII – Chyliński dośrodkowuje z lewej strony a Strzeliński głową strzela tuż obok słupka. Gdyby trafił – byłby to wręcz filmowy gol!

86′ Podwójna zmiana w MKS – na boisko weszli Gąsiorowski i Bociej zmieniając Krajewskiego i Czyrskiego

90′ Rzut rożny dla ambitnie grających grajewian – po dośrodkowaniu nie wiadomo jakim cudem piłka nie wpadła do bramki po strzałach naszych piłkarzy!

90′ Jeszcze jeden rzut rożny, ale tym razem nieudane dośrodkowanie

90′ Sędzia doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Jeszcze jeden rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu bardzo niecelnie strzela Krystian Górski

90″ + 2′ Koniec meczu. Przegrywamy 0:4 i czekamy na lepszą wiosnę.

30.11.2013 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – MKS Korsze  0:4 (0:3)

0:1 Damian Roksela 3′ (rzut karny), 0:2 Michał Miller 29′, 0:3 Michał Miller 32′, 0:4 Krzysztof Piwiszkis 73′

WARMIA: 1.Gieniusz – 13.Lekenta (82′ 2.Olszyński), 20.Arciszewski (Kpt.), 6.Osypiuk, 15.Koszczuk – 4.Mikucki, 10.Kozikowski (80′ 21.P.Górski), 16.Sypytkowski (46′ 18.D.Tuzinowski), 9.Strzeliński, 11.Chyliński – 5.Gutowski (46′ 8.K.Górski)

REZERWA: 3.Baczewski, 18.D.Tuzinowski, 2.Olszyński, 21.P.Górski, 8.K.Górski

MKS: 12.Milkiewicz – 29.Krajewski (86′ 8.Gąsiorowski), 13.Piotr Sawicki, 5.Fedczak, 7.Solecki – 4.Czyrski (86′ 32.Bociej), 3.Branicki, 10.Piwiszkis (Kpt), 77.Roksela – 22.Miller (83′ 9.Filipowicz), 23.Miłek (70′ 11.Romanowski)
REZERWA: 1.Zalewski, 11.Romanowski, 8.Gąsiorowski, 9.Filipowicz, 32.Bociej, 24.Cyliński, 2.Obidowski

Sędzia: Krzysztof Jabłonowski (Białystok)

Żółte kartki: Mikucki (WARMIA) – Roksela (MKS)