KALENDARZ NA 2014 OD CZWARTKU W SPRZEDAŻY.

Tradycyjnie już pod koniec roku nasz Klub oferuje swoim Kibicom i Przyjaciołom zakup okolicznościowego  kalendarza trójdzielnego na kolejny rok. Kalendarz na 2014 rok zawiera zdjęcia wszystkich naszych zespołów piłkarskich występujących w rozgrywkach ligowych (w tym drużyn występujących w strukturach MOSiR) – od III-ligowych seniorów (kadra z września 2013 roku) aż do żaków. Obecnie w naszym mieście piłkę nożną trenuje niemal 200 osób z których połowa w wieku od pięciu do dziesięciu lat w utworzonej w marcu bieżącego roku Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo.

Kalendarz zawiera w dolnej części zarys historii naszego Klubu, który w 2014 roku obchodził będzie 90-lecie swego istnienia. Na miniaturowych zdjęciach zaprezentowane są historyczne drużyny WARMII w tym pierwsza – utworzona w 1924 roku.

Gorąco zachęcamy do nabycia kalendarza jubileuszowego na  90-lecie Klubu w cenie 30 złotych za sztukę. To pamiątka, która przyda się każdemu na cały jubileuszowy rok WARMII a przy okazji wesprze budżet naszego Klubu.

Od czwartku 21 listopada kalendarz będzie można nabyć w Sklepie Sportowym pani Marioli Mołs w Grajewie przy ul. Piłsudskiego oraz w biurze Klubu na Stadionie Miejskim. Firmy oraz instytucje zainteresowane zakupem większej ilości naszych kalendarzy prosimy o kontakt pod adresem klub.sportowy.warmia@neostrada.pl lub numerem telefonu 539 966 001. Wystawiamy faktury VAT. Pod tym samym adresem można składać także zamówienia indywidualne. Przy zakupie istnieje możliwość bezpłatnego dostarczenia kalendarza pod adres nabywcy na terenie naszego miasta. Możliwa jest także sprzedaż wysyłkowa. Szczegóły pod podanym wyżej adresem e-mail i numerem telefonu.