KOLEJNY TURNIEJ ORLIKÓW Z AKADEMII.

W sobotę 28 września w Nowym Aleksandrowie koło Dobrzyniewa odbył się drugi w tym sezonie ligowy turniej w kategorii „orlików” dla zawodników z rocznika 2003/2004. W turnieju, którego gospodarzem była KORONA Dobrzyniewo wzięły udział dwa zespoły Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo zgłoszone do rozgrywek ligowych. Zgłoszenie dwóch drużyn przez nasz Klub podyktowane jest chęcią umożliwienia gry w turniejach dla jak największej liczby trenujących w Akademii małych piłkarzy, których w tej grupie rocznikowej zapisanych jest niemal 40-tu.  Nasze zespoły występują w grupie czwartej, w której za przeciwników mają dwa zespoły MOSiR-u Mońki oraz KORONĘ Dobrzyniewo i PODLASIAKA Knyszyn. Barw naszego Klubu bronili: Bartłomiej Szymanowski, Kuba Gosiewski – Szymon Wróblewski, Mateusz Gutowski, Eryk Klonowski, Kuba Żbikowski, Wiktor Wencek, Szymon Sierzputowski, Hubert Zieliński, Maciek Zyskowski, Kacper Niebrzydowski, Arek Mazurek, Filip Chmielewski, Igor Duchnowski, Michał Łajewski, Oliwer Barycki, Dominik Górski, Kacper Podbereski, Ernest Moryc, Wiktor Miziński, Ernest Żmijewski, Rafał Hołtyn i Kuba Drozdowski. Trenerem rocznika 2003/2004 jest Kamil Randzio. Rozgrywki w lidze „orlików” są rozgrywane w formie turniejowej w ośmiu grupach. Zawodnicy grają na boiskach o wymiarach 60 x 40 m (lub popularnych „orlikach”), korzystając z bramek o wielkości 2 x 5 m. Zespoły składają się z siedmiu zawodników i rozgrywają mecze, których połowy trwają po 10 minut a przerwa 3 minuty.

Nasi reprezentanci osiągnęli w Nowym Aleksandrowie następujące wyniki:

WARMIA I – MOSiR II Mońki 6:0

Bramki: Filip Chmielewski (2), Rafał Hołtyn, Dominik Górski, Oliwer Barycki

WARMIA II – MOSiR II Mońki 1:1

Bramka: Maciej Zyskowski

WARMIA II – MOSiR I Mońki 1:1

Bramka: Arkadiusz Mazurek

WARMIA I – PODLASIAK Knyszyn 2:1

Bramki: Rafał Hołtyn, samobójcza

WARMIA II – KORONA Dobrzyniewo 2:1

Bramki: Igor Duchnowski, Ernest Moryc

WARMIA I – MOSiR I Mońki 2:3

Bramki: Dominik Górski, Filip Chmielewski

WARMIA I – WARMIA II 3:1

Bramki: Dominik Górski, Filip Chmielewski, Kacper Niebrzydowski – Michał Łajewski

W niedzielę 13 października będzie miało miejsce ważne wydarzenie w życiu naszej Akademii. Tego dnia nasz Klub będzie gospodarzem dwóch turniejów dla najmłodszych piłkarzy. Pierwszy w kategorii „żaków” odbędzie się o godzinie 10:00 a drugi w kategorii ‘orlików” o 14:00. Oba rozegrane zostaną na boisku „ORLIK” przy ul. 11 Listopada. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą zobaczyć w akcji wychowanków naszej Akademii!

Trener Kamil Randzio ze swoimi wychowankami. (Foto: P.Sierzputowski)