UMOWA Z JAGIELLONIĄ BIAŁYSTOK.

Jutro w Białymstoku zostanie podpisana umowa partnerska o współpracy Klubu Sportowego WARMIA Grajewo z JAGIELLONIĄ Białystok. Na mocy umowy JAGIELLONIA obejmie patronat nad naszym Klubem. Dzięki porozumieniu zawodnicy JAGIELLONII nie mieszczący się w podstawowym składzie zespołu będą mogli grać w naszym Klubie w III lidze a ich udział w meczach WARMII będzie traktowany jak udział w meczu rezerw. Tym samym możemy spodziewać się, że w grajewskim zespole zagrają na wiosnę także znani piłkarze jak choćby nie mieszczący się w podstawowym składzie JAGIELLONII były reprezentant Polski Euzebiusz Smolarek.
Pomysł zawarcia umowy powstał po spotkaniu członków Zarządu JAGIELLONII i WARMII – Mariusza Jurczewskiego i Janusza Szumowskiego. Dużym wzmocnieniem grajewskiego Klubu będzie przejście do WARMII już od wtorku 2 kwietnia trzech piłkarzy JAGIELLONII – napastnika Michała Fidziukiewicza oraz obrońców Tomasza Porębskiego i Adama Dźwigały. Pozostali zawodnicy JAGIELLONII będą kierowani do WARMII według postanowień trenera JAGI Tomasza Hajto.
Więcej informacji na temat umowy już niebawem.
 Euzebiusz Smolarek w WARMII Grajewo? Dzięki umowie JAGIELLONII z naszym Klubem już wkrótce to będzie realne.