STARTUJE AKADEMIA PIŁKARSKA WARMIA GRAJEWO!

Zbliża się start projektu pod nazwą Akademia Piłkarska WARMIA Grajewo.

Przypominamy, że od listopada ubiegłego roku trwa nabór zgłoszeń dzieci z roczników 2004 – 2007. Pierwsze zajęcia w ramach tworzonej szkółki piłkarskiej odbędą się już we wtorek 5 marca. Utworzone zostaną dwie grupy rocznikowe – 2004/2005 oraz 2006/2007. W skład tej drugiej grupy wejdą również zapisani przez ich Rodziców najmłodsi chłopcy z rocznika 2008.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaufanie, którym obdarzyli nasz Klub zapisując swoje dzieci do Akademii. Dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść Waszego zaufania.

Głównym celem Akademii będzie zapewnienie prawidłowego rozwoju psychofizycznego dla dzieci, poprzez ich udział w zorganizowanych zajęciach o charakterze gier i zabaw z piłką nożną pod opieką wykwalifikowanych instruktorów piłki nożnej – obecnych zawodników III-ligowej WARMII Grajewo.

Do realizacji projektu w ostatnich dniach aktywnie dołączył Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie. Dzięki pomocy Dyrektora Zespołu Pana Dariusza Latarowskiego otrzymaliśmy wsparcie w zakresie udostępnienia sali gimnastycznej do przeprowadzania treningów w okresie zimowo-wiosennym. Jest to nieoceniona pomoc dla Akademii, ponieważ ze względu na brak wolnych terminów nie będzie możliwe przeprowadzanie zajęć Akademii w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie. Warto podkreślić, że Akademia będzie mogła też korzystać z doświadczenia i sprzętu Zespołu Szkół Miejskich nr 1, który słynie z doskonałej pracy z dziećmi i wielu ich sukcesów sportowych – w ubiegłym roku szkoła znalazła się w gronie zwycięzców konkursu organizowanego przez firmę NIVEA “Szkółki Piłkarskie NIVEA”.

W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować Panu Dyrektorowi Dariuszowi Latarowskiemu za pomoc w naszym przedsięwzięciu. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyczyni się do wzrostu zainteresowania sportem ze strony dzieci i młodzieży w naszym mieście.

Zapraszamy Rodziców dzieci chcących podjąć treningi w Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie przy ul. Szkolnej w najbliższy piątek 1 marca o godzinie 17:00 w sali numer 102. Na spotkaniu rodzice otrzymają formularze zgłoszeniowe do naszej Akademii oraz zostaną zapoznani ze szczegółami dotyczącymi projektu.

Pod adresem e-mail akademia-warmia@wp.pl lub numerem telefonu 662517556 nadal przyjmujemy zapisy oraz udzielamy informacji na temat projektu.