WARMIA – MAZUR DLA WOŚP.

W niedzielę 13 stycznia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie piłkarze WARMII pod wodzą nowego trenera Roberta Speichlera zagrali dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasz zespół w towarzyskim meczu zmierzył się z podopiecznymi trenera Ryszarda Borkowskiego – MAZUREM Ełk. Goście lepiej poczynali sobie w hali i pokonali WARMIĘ 6:5. Mecz rozgrywano w czasie 2 x 20 minut. Dla grajewskich piłkarzy było to przedpremierowe spotkanie przed rozpoczynającymi się w środę 16 stycznia przygotowaniami do rundy wiosennej rozgrywek III ligi. W WARMII z różnych przyczyn zabrakło kliku zawodników z podstawowego składu w rundzie jesiennej.
Trener Speichler podzielił naszych zawodników na cztery zespoły stworzone z czterech zawodników z pola oraz bramkarza. WARMIĘ reprezentowali: Krzysztof Gieniusz – Paweł Górski, Marcin Arciszewski, Mateusz Tuzinowski, Kamil Randzio – Łukasz Domurat, Janusz Jasielczuk, Rafał Kozikowski, Piotr Chyliński – Krzysztof Jamiński, Damian Gutowski, Marcin Mikucki, Paweł Sypytkowski – Marcin Baczewski, Mateusz Grochowski, Krystian Górski, Robert Speichler
Skład MAZURA: Damian Kędzierski, Dawid Marcińczyk, Krystian Leonik, Szymon Tutas, Damian Koncewicz, Tomasz Dąbrowski, Michał Zatowski, Piotr Zatowski, Tomasz Kowalko, Szymon Chudziński
Bramki dla WARMII zdobyli: Rafał Kozikowski (2), Damian Gutowski, Krzysztof Gieniusz, Robert Speichler
Sędziował Krzysztof Staniszewski z Grajewa.

Stoją od lewej: Krzysztof Piekarski (opieka medyczna), Robert Speichler, Marcin Mikucki, Mateusz Tuzinowski, Janusz Jasielczuk, Marcin Arciszewski, Krzysztof Gieniusz, Marcin Baczewski, Piotr Chyliński, Rafał Kozikowski, Paweł Sypytkowski

W dolnym rzędzie: Łukasz Domurat, Krystian Górski, Damian Gutowski, Krzysztof Jamiński, Kamil Randzio, Paweł Górski, Mateusz Grochowski

Robert Speichler zadebiutował w roli trenera i zawodnika naszego Klubu.