POLSKA – ŁOTWA JUŻ WKRÓTCE W GRAJEWIE.

W świąteczną środę 15 sierpnia o godzinie 12:00 na grajewskim Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego mieszkańcy naszego miasta będą mieli okazję wziąć udział w sportowym wydarzeniu, jakiego w Grajewie jeszcze nie było. Tego dnia właśnie u nas zagra piłkarska reprezentacja Polski do lat 19. Przeciwnikiem biało – czerwonych będzie reprezentacja Łotwy.
Od piątku 27 lipca poprzez stronę kupbilet.pl – jeden z największych polskich portali sprzedających bilety na atrakcyjne wydarzenia sportowe i muzyczne w kraju można kupić wejściówki na ten mecz. Jest to pierwsza impreza organizowana w naszym mieście, w której promocję zaangażował się ten znany, ogólnopolski portal.
Oprócz sprzedaży internetowej bilety na to spotkanie będą dostępne w biurze Klubu od poniedziałku 30 lipca w dni powszednie w godzinach od 15-tej do 17-tej oraz w dniu meczu od godziny 10:00. Będą one sprzedawane na tych samych zasadach, które obowiązują na meczach III ligi. Cena biletu normalnego to 10 złotych a biletu ulgowego 6 złotych (bilety ulgowe przysługują za okazaniem ważnej legitymacji dla młodzieży szkolnej i studentom do 26 roku życia oraz emerytom i rencistom). Kobiety oraz dzieci i młodzież do lat 15 mogą na mecz wejść za darmo. W sprawach zakupu bądź rezerwacji biletów a także akredytacji prasowych prosimy o kontakt z biurem Klubu pod numerem telefonu 86 2723853.

 
Trener reprezentacji U-19 Janusz Białek powołał zawodników rocznika 1994 i 1995 na zgrupowanie, które odbywa się od 22 do 30 lipca 2012 r. w Gutowie Małym. Jest to konsultacja szkoleniowa dla zawodników, którzy należą do zaplecza składu reprezentacji.
Robert Sulewski (Arka Gdynia), Albert Cipior (Lechia Zielona Góra), Piotr Jaroszek (Lechia Gdańsk), Wiktor Bagiński (Lech Poznań), Igor Łasicki (Zagłębie Lubin), Łukasz Kacprzycki (Lechia Gdańsk), Adam Porzeziński (Pogoń Szczecin), Karol Linetty (Lech Poznań), Wiktor Witt (Lech Poznań), Mateusz Krawczak (Widok Lublin), Damian Drzewiecki (Cracovia), Bartosz Biel (UKS SMS Łódź), Daniel Bujok (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Konrad Nowak (Rozwój Katowice), Krystian Nowak (UKS SMS Łódź), Adrian Cierpka (Lech Poznań), Kajetan Pogorzelczyk (Pogoń Szczecin), Mateusz Janeczko (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Hubert Otręba (Jeziorak Iława), Arkadiusz Kasperkiewicz (MSP Szamotuły), Radosław Robakowski (Arka Gdynia), Adrian Liberacki (Reggina Calcio, Włochy), Norbert Neumann (Pogoń Szczecin), Alex Mierzejewski (Polonia Wallington SC, USA).