ULEWA Z NIEBA – LANIE NA BOISKU.

09.06.2012r. godzina 15:00, Stadion Miejski im.W.Terleckiego, Grajewo

WARMIA Grajewo – HURAGAN Morąg  0:3 (0:2)

0:1 Mateusz Czorniej 6′, 0:2 Jakub Błażewicz 38′, 0:3 Jakub Błażewicz 77′

WARMIA : 1. Gieniusz – 5. Randzio, 18. Naliwajko, 10. Kowalko, 16. Sypytkowski (60′ 19. Wierzbicki) – 9. Strzeliński, 17. Arciszewski (Kpt.), 15. Kosiński, 11. Górski – 8. Krukowski (78′ 6. Chyliński), 7. Wójcik

REZERWA: 99. Romanowski – 21. Koszczuk, 20. M.Tuzinowski, 6. Chyliński, 13. Baczewski, 19. Wierzbicki

HURAGAN: 1. Matłoka – 5. G.Naczas, 3. A.Naczas (Kpt.), 21. Krogulec (79′ 18. Brzuziewski), 9. Mędrzycki – 4. Boczko, 20. P.Galik, 7. Błażewicz (85′ 16. Ł.Galik), 11. Przybylski – 8. Kierstan, 6. Czorniej

REZERWA: 12. Marszałek – 18. Brzuziewski, 16. Ł.Galik

Sędzia: Adam Ignaczuk (Łapy)

Widzów: 150

Żółte kartki: Randzio, Naliwajko, Arciszewski, Kosiński (WARMIA), G.Naczas, Krogulec, Błażewicz (HURAGAN)

1′ Rozpoczynają goście

5′ Kapitalna akcja WARMII – lewą stroną boiska Marcin Strzeliński ograł obrońcę gości i dośrodkował a nadbiegający Karol Kosiński pięknie strzela ale Matłoka wybija piłkę na rzut rożny

6′ Po rzucie rożnym piłkarze z Morąga wyprowadzają szybką kontrę – piłka skiksowała dla Kamila Randzio, przejął ją Błażewicz, który podał do Czornieja a ten z bliska płaskim strzałem pokonał Gieniusza. Przegrywamy 0:1.

7′ Doskonała sytuacja dla WARMII – po uderzeniu Marcina Strzelińskiego piłkę z rąk wypuścił Matłoka, ale Krukowski będąc tuż przed bramką uderzył piłkę, która trafiła w słupek i opuściła plac gry. Dużo się dzieje na boisku od początku spotkania.

15′ Żółta kartka dla Kamila Randzio za krytykę orzeczeń arbitra

15′ Rozpoczęła się wielka ulewa i piłkarze grają w strugach deszczu

16′ Znów ładna akcja WARMII – dośrodkował z prawej strony Kamil Randzio a będący na polu karnym HURAGANU Karol Kosiński mocno strzelił obok bramki Matłoki

17′ Oberwanie chmury nad Grajewem

19′ Bardzo mocny strzał Boczki tuż obok słupka bramki Gieniusza

21′ Tym razem silne uderzenie Błażewicza z prawej strony boiska broni w dobrym stylu Gieniusz

21′ Żółta kartka dla Grzegorza Naczasa za faul na naszym zawodniku

22′ Kibice w Grajewie oglądają stojące na wysokim poziomie spotkanie – dużo dobrych akcji z obu stron

23′ Rzut rożny dla HURAGANU – faulowany w polu karnym nasz obrońca, sędzia przerwał grę i rozpoczyna ją WARMIA

26′ Dobra akcja WARMII – dośrodkowanie Kosińskiego z prawej strony przecina bramkarz

27′ Świetna okazja dla gospodarzy – Krukowski sam na sam z bramkarzem po podaniu z głębi pola, ale nasz napastnik pogubił się i wywalczyliśmy jedynie rzut rożny

28′ Po rzucie rożnym nieudana próba strzału Pawła Naliwajki

29′ Znów doskonała okazja dla WARMII – po podaniu z rzutu wolnego Naliwajko i Kowalko w dobrej sytuacji nie potrafili oddać czystego strzału

30′ Rzut rożny dla HURAGANU, ale dośrodkowanie szybko pada łupem naszych obrońców

31′ Rzut rożny dla WARMII – obrońcy gości wybijają piłkę poza pole karne

34′ Kapitalny strzał Kosińskiego z 20 metrów tuż nad poprzeczką bramki Matłoki

38′ Mszczą się na WARMII niewykorzystane sytuacje – kolejny trampkarski błąd naszego obrońcy. Tym razem Konrad Kowalko stracił piłkę na rzecz Błażewicza, który pewnym strzałem podwyższa na 2:0 dla gości. WARMIA przegrywa 0:2 na własne życzenie grając bardzo dobrze w ataku, nie wykorzystując świetnych sytuacji i popełniając dwa koszmarne błędy w defensywie.

40′ Kolejna dobra sytuacja WARMII – Strzeliński z lewej strony zagrał w pole karne do Kosińskiego a strzał Karola odbił się od nogi obrońcy z Morąga i opuścił boisko. Niestety, bardzo słabo sędziujący dzisiejszy mecz pan Ignaczuk nie dostrzegł, że WARMII należał się rzut rożny

43′ Żółta kartka dla Krogulca za atak w nogi naszego zawodnika

44′ Rzut rożny dla WARMII – tym razem dośrodkowanie Strzelińskiego i ładny strzał głową Naliwajki tuż obok słupka

45′ Sędzia kończy pierwszą – dziwną połowę meczu, w której WARMIA pomimo przewagi i wielu okazji bramkowych przegrywa po fatalnych dwóch błędach naszych obrońców 0:2.

46′ Drugą połowę rozpoczyna WARMIA

47′ Przerwa w grze – nasz opiekun medyczny Krzysztof Piekarski udziela pomocy Czorniejowi

48′ Rzut rożny dla gości – łapie piłkę Gieniusz

51′ Dobra akcja gości – dośrodkowanie Czornieja z lewej strony boiska i ładny strzał głową Błażewicza – pewnie obroniony przez Gieniusza

53′ Rzut rożny dla WARMII – dośrodkowanie mija wszystkich piłkarzy

57′ Znów błąd Konrada Kowalki, ale tym razem na szczęście bez konsekwencji

60′ Zmiana w WARMII – za Pawła Sypytkowskiego na boisko wszedł Wierzbicki

61′ Strzał Medrzyckiego broni Gieniusz

62′ Szybka odpowiedź WARMII – po podaniu Kamila Randzio Bartek Wierzbicki minimalnie spóźnił się do piłki

65′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu sędzia przerywa grę dopatrując się przewinienia naszego zawodnika

66′ Akcja Czornieja prawą stroną boiska – znów błąd Kowalki, ale naprawia go Naliwajko, wybijając piłkę na rzut rożny

66′ Po rzucie rożnym piłkę poza pole karne WARMII piąstkuje Gieniusz

67′ Groteskowe zachowanie Czornieja, który symuluje faul starając się oszczędzić kilka sekund meczu

68′ Ładny strzał Arciszewskiego z 40 metrów obroniony przez Matłokę

69′ Po dośrodkowaniu Wójcika z prawej strony boiska bliski zdobycia gola był Wierzbicki, lecz przechwycił ją bramkarz HURAGANU

70′ Kabaret. Żółte kartki otrzymują Naliwajko i Arciszewski, którzy nie wytrzymują i krytykują nieudolnego arbitra

72′ Rzut rożny dla gości – piłka szybko trafia do grajewian

74′ Tym razem rzut rożny dla WARMII – dośrodkowanie Strzelińskiego, główkuje Naliwajko, ale obrońcy wybijają piłkę poza swoje pole karne

75′ Kolejna żółta kartka dla naszego zawodnika. Śmiesznie i strasznie sędziujący zawody pan Ignaczuk pokazuje ją Kosińskiemu

76′ Paweł Górski strzela z 35 metrów, ale bardzo niecelnie

77′ Gol dla HURAGANU. Z lewej strony boiska strzela Boczko, Gieniusz odbija śliską piłkę a nadbiegający Błażewicz z najbliższej odległości kieruje ją do bramki.

78′ Żółta kartka dla Błażewicza za radość po zdobyciu bramki – zawodnik gości wyrwał z boiska chorągiewkę oznaczającą róg

78′ Zmiana w WARMII – za Krukowskiego wszedł Chyliński

79′ Zmiana także w HURAGANIE – za Krogulca wszedł Brzuziewski

79′ Rzut rożny dla WARMII – strzał głową Kowalki ponad bramką Matłoki

81′ Dobra sytuacja dla gości, ale Błażewicz traci piłkę będąc tuż przed Gieniuszem. Bardzo odczuwalny jest brak w defensywie naszego zespołu Łukasza Domurata, który pauzuje za żółte kartki

85′ Silny ale bardzo niecelny strzał Arciszewskiego

85′ Druga zmiana w HURAGANIE – za Błażewicza wchodzi Łukasz Galik

87′ Czorniej po kontrataku w dobrej sytuacji strzela wysoko nad bramką Gieniusza

90′ Pan Ignaczuk doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ Znów w roli głównej sędzia – dyktuje rzut karny dla WARMII, którego po prostu nie było. Wierzbicki wywrócił się w polu karnym w starciu z Pawłem Galikiem. Rzut karny wykonywał Wójcik a jego strzał trafił w słupek bramki Matłoki.

90′ + 2′ Groźny strzał Arciszewskiego broni Matłoka

90′ + 3′ Koniec tego arcydziwnego meczu. przegrywamy 0:3.