ZAPRASZAMY NA MECZ Z GRANICĄ.

Już w najbliższą sobotę 12 maja o godzinie 16:00 nasi piłkarze będą mieli doskonałą okazję do rehabilitacji za ostatnią porażkę w Łomży. Na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie WARMIA podejmie GRANICĘ Kętrzyn. Sobotni rywale grajewian są beniaminkiem rozgrywek III ligi w której po niezłym początku rundy jesiennej spisują się dość przeciętnie. Aktualnie po 24 kolejkach spotkań GRANICA zajmuje XI miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów. WARMIA wciąż zajmuje II pozycję w tabeli i posiada 43 zdobyte punkty. W ostatniej kolejce kętrzynianie dość niespodziewanie zaledwie zremisowali u siebie bezbramkowo z ZATOKĄ Braniewo. Dwa tygodnie temu w Działdowie GRANICA przegrała 0:1 z prowadzącym w tabeli STARTEM, co najlepiej dowodzi, że naszych piłkarzy czeka trudna przeprawa. Dla grajewskich kibiców dodatkowym “smaczkiem” sobotniego meczu będzie zapewne występ na naszym stadionie byłego zawodnika WARMII bramkarza Przemysława Masłowskiego, który w przerwie zimowej zmienił barwy klubowe przenosząc się z ŁKS 1926 Łomża do GRANICY.

Jesienny mecz obu zespołów zakończył się wygraną WARMII 1:0 po bramce Marcina Strzelińskiego w 43 minucie. W naszym zespole nikt nie jest wykluczony z gry za żółte kartki. Trener Strzeliński powinien mieć do dyspozycji wszystkich zawodników.

Serdecznie zapraszamy kibiców i sympatyków piłki nożnej na sobotni mecz. Prosimy o liczne przybycie na grajewski stadion i stworzenie wspaniałej piłkarskiej atmosfery.