CZARNI KOLEJNYM PRZECIWNIKIEM.

W sobotę 17 września o godzinie 16:00 prowadząca po VII kolejkach spotkań w tabeli rozgrywek III ligi WARMIA Grajewo zmierzy się w Olecku z zajmującym ostatnią pozycję zespołem gospodarzy. Drużyna CZARNYCH Olecko w siedmiu meczach obecnego sezonu zdobyła 1 punkt, remisując u siebie ze zwycięzcą naszej grupy III ligi w ubiegłym sezonie OLIMPIĄ Zambrów 1:1.
W minioną środę CZARNI ulegli na wyjeździe ZATOCE Braniewo 0:4. Ekipa z Olecka w bieżącym sezonie oparta jest wyłącznie na wychowankach Klubu. Trenerem drużyny jest Kamil Szarnecki, były zawodnik m.in. WIGIER Suwałki i WISŁY Płock. Choć CZARNI w bieżących rozgrywkach przegrywają mecz za meczem, to na pewno nie wolno lekceważyć tej drużyny, o czym przekonała się nie tak dawno faworyzowana OLIMPIA Zambrów.
Mecze WARMII z CZARNYMI w ubiegłym sezonie:
08.09.2010 Grajewo WARMIA – CZARNI 2:1
Bramki: Mariusz MIlczarek 42′ (rzut karny), Maksym Mirva 83′ – Łukasz Grzybowski 65′
23.04.2011 Olecko CZARNI – WARMIA 0:0

Nasi piłkarze będą mieli okazję do umocnienia się na pozycji lidera III ligi i odniesienia kolejnego, szóstego zwycięstwa w tym sezonie. Zanim to się jednak stanie muszą wywalczyć na boisku trzy punkty, zapominając o różnicy, jaka dzieli w tabeli rozgrywek oba zespoły. Zadanie na pewno jest osiągalne, choć niestety w składzie WARMII zabraknie jutro aż czterech podstawowych zawodników.
Oprócz kontuzjowanych Maksyma Mirvy i Daniela Tuzinowskiego do Olecka nie pojadą też: Krzysztof Gieniusz (udział w weselu rodzinnym), Maciej Kesler (delegacja służbowa), Kamil Randzio (pauzuje za żółte kartki) oraz Tomasz Lewosz. Trener Marcin Strzeliński zabiera na mecz z CZARNYMI siedemnastu piłkarzy: Czapliński, B. Romanowski – Mikucki, Arciszewski, Kowalko, Domurat, Makowski, M. Szumowski – Strzeliński, M. Tuzinowski, Matysiewicz, P. Górski, Baczewski, Wójcik, Milczarek, Wierzbicki, Krukowski.
 
Relacja LIVE ze spotkania CZARNI Olecko – WARMIA Grajewo będzie dostępna na stronie http://warmiagrajewo.webuda.com jutro od godziny 16:00.