KOLEJNY PRZECIWNIK – POGOŃ ŁAPY.

W niedzielę 11 września w Łapach WARMIA rozegra mecz VI kolejki III ligi. Przeciwnikiem naszej jedenastki będzie POGOŃ Łapy. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00, a nie jak pierwotnie planowano o 16:00. Godzina rozpoczęcia spotkania została zmieniona na wniosek gospodarzy meczu.

W ubiegłym sezonie 10 października 2010 roku w Łapach po bramce Bartosza Ksepki wygrała POGOŃ 1:0. W wiosennym rewanżu 25 maja 2011 roku w Grajewie zdecydowanie wygrała WARMIA 4:1 po golach Łukasza Wójcika, Marcina Arciszewskiego, Krzysztofa Krukowskiego i Pawła Górskiego dla grajewian oraz Karola Sipko dla POGONI.
Łapski zespół zajął w ub. sezonie IX miejsce w końcowej tabeli, a w obecnym po V kolejkach zajmuje XII pozycję. W poprzedniej kolejce POGOŃ wygrała na wyjeździe z ZATOKĄ Braniewo 2:0. Obie bramki zdobył dla łapian Rafał Muczyński, który kilka sezonów temu trenował z WARMIĄ, lecz jego transfer nie doszedł do skutku.

W kadrze naszego zespołu na jutrzejszy mecz zabraknie kontuzjowanych Maksyma Mirvy oraz Daniela i Mateusza Tuzinowskich. Młodszy z braci uskarża się na bóle pleców i w ostatnich dniach nie trenował z zespołem. Pozostali zawodnicy są zdrowi, nikt nie pauzuje za żółte kartki. W stosunku do kadry z ostatniego meczu z CONCORDIĄ zajdzie jedna zmiana. Za Mateusza Tuzinowskiego powołany do 18-tki meczowej został Tomasz Lewosz. Oto skład kadry na mecz w Łapach: Czapliński, Gieniusz – Mikucki, Domurat, Kesler, Makowski, Kowalko – Górski, Arciszewski, Randzio, Matysiewicz, Strzeliński, Grochowski, T.Lewosz – Wójcik, Wierzbicki, Krukowski, Milczarek.
Pod adresem http://warmiagrajewo.webuda.com/ prowadzona będzie relacja z jutrzejszego meczu. Początek od godz. 17:00.