DZIŚ MECZ Z MRĄGOWIĄ.

Piłkarze WARMII Grajewo dziś o godz. 17:00 w Mrągowie rozegrają czwarte spotkanie w tym sezonie. Przeciwnik, MRĄGOWIA Mrągowo to zespół który w ub. sezonie zajął VII pozycję w tabeli. W dwóch meczach sezonu 2010/2011 minimalnie lepsza była WARMIA, która wygrała 16.10.2010 r. w Grajewie 1:0 po golu Marcina Arciszewskiego i zremisowała wiosną w Mrągowie 1:1 po bramce Mariusza Milczarka dla WARMII i Piotra Karłowicza dla MRĄGOWII.
W obecnym sezonie MRĄGOWIA radzi sobie podobnie jak nasi piłkarze – po III kolejkach posiada 4 punkty i zajmuje VIII miejsce w tabeli, podczas gdy WARMIA jest na miejscu X z identycznym dorobkiem punktowym. W letniej przerwie z Klubem z Mrągowa pożegnał się trener Andrzej Biedrzycki, który został dyrektorem sportowym w OKS 1945 Olsztyn. Jego miejsce zajął znany z boisk ekstraklasy Rafał Szwed, który w barwach między innymi GÓRNIKA Zabrze, RUCHU Chorzów, POLONII Warszawa i STOMILU Olsztyn rozegrał ponad 100 meczów w ekstraklasie. Zaliczył też jeden mecz w reprezentacji Polski w 1999 roku z Nową Zelandią.
W poprzedniej kolejce piłkarze z Mrągowa wygrali na wyjeździe z ZATOKĄ Braniewo 3:2.
 
W naszym zespole zabraknie Daniela Tuzinowskiego, którego kontuzja nie jest na szczęście tak groźna jak pierwotnie się wydawało. Czeka go jednak około 3 tygodniowa przerwa w treningach. Nie zagra dziś także Maciej Kesler, który ma problem ze zwolnieniem się z pracy.
Kadra naszego zespołu na dzisiejszy mecz: Czapliński, Gieniusz – Arciszewski, Domurat, Makowski, Randzio, Kowalko, Mikucki – Matysiewicz, M. Tuzinowski, Strzeliński, Mirva, P.Górski, T. Lewosz, Miksza – Wójcik, Wierzbicki, Krukowski.
WARMIĘ czeka bardzo trudny pojedynek. MRĄGOWIA rzadko przegrywa u siebie. Ostatni raz 30 kwietnia bieżącego roku ze STARTEM Działdowo 0:1.
 
Relacja LIVE z dzisiejszego meczu będzie przeprowadzana pod adresem http://warmiagrajewo.webuda.com/ .