WARMIA – DĄB W SOBOTĘ.

Po dwóch wyjazdowych spotkaniach w najbliższą sobotę 27 sierpnia o godzinie 16:00 WARMIA Grajewo zagra przed własną publicznością na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego. Przeciwnikiem naszych piłkarzy będzie VI drużyna poprzedniego sezonu DĄB Dąbrowa Białostocka. W ubiegłym sezonie w dwumeczu minimalnie lepsi byli grajewianie, którzy 21 sierpnia 2010 roku po bramce Mariusza Milczarka pokonali gości 1:0. W rewanżu rozegranym 14 listopada 2010 roku padł bezbramkowy remis.
Zespół DĘBU trenowany przez Mariusza Kulhawika w przerwie letniej zanotował spore zmiany kadrowe. Do zespołu przybyli między innymi mający za sobą 9 występów w ekstraklasie w barwach JAGIELLONII Białystok napastnik Michał Fidziukiewicz a także znany z występów w Grajewie Grzegorz Juzwa. W poprzedniej kolejce DĄB pokonał u siebie ZATOKĘ Braniewo aż 4:0 po trzech bramkach wspomnianego Fidziukiewicza i jednej Łabieńca. W ostatnich dniach do zespołu z Dąbrowy dołączył kolejny były zawodnik JAGIELLONII pomocnik Robert Speichler. Zespół naszych rywali bardzo mocno wspierany przez tamtejsze władze samorządowe stać na zatrudnianie dobrze opłacanych zawodników i prezes tego Klubu pan Mieczysław Sołowiej, który gościł w Grajewie przy okazji meczu sparringowego WARMII z SOKOŁEM Sokółka nie ukrywa, że jego Klub celuje w wysokie pozycje w III lidze.
W naszym zespole zapewne nie zagra kontuzjowany Daniel Tuzinowski. Zajęcia z zespołem wznowił już Mariusz Milczarek, lecz jego udział w meczu z DĘBEM jest mało prawdopodobny. Piłkarze WARMII zapowiadają grę o zwycięstwo i pałają chęcią odrobienia strat punktowych z dwóch pierwszych kolejek.
Z całą pewnością zapowiada się ciekawy mecz, na który w imieniu Zarządu Klubu serdecznie zapraszam.