DZIŚ GRAMY W LUBAWIE.

Dziś o godz. 17:00 w Lubawie WARMIA Grajewo rozegra drugi w tym sezonie mecz III ligi. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie MOTOR Lubawa. Drużyna gospodarzy zajęła XII miejsce w końcowej tabeli sezonu 2010/2011, w którym w obu meczach uległa WARMII: 2.10.2010 roku w Grajewie 1:2 po bramkach Ludwiczaka dla MOTORU oraz Arciszewskiego i Keslera dla WARMII. W wiosennym rewanżu w Lubawie 21.05.2011 roku znów wygrała WARMIA, tym razem 3:1 po golach Arciszewskiego, Milczarka i Pawła Górskiego. Bramkę dla MOTORU w tym meczu zdobył Piceluk.
 
W pierwszej kolejce obecnego sezonu MOTOR przegrał w Łomży z ŁKS 1926 aż 0:3. Z całą pewnością zespół z Lubawy w dzisiejszym meczu postara się o odrobienie łomżyńskich strat, lecz miejmy nadzieję, że nasi piłkarze wyjdą z tej rywalizacji zwycięsko.
W kadrze WARMII na ten mecz zaszła jedna zmiana – w miejsce kontuzjowanego Daniela Tuzinowskiego trener Strzeliński powołał Macieja Keslera. Do Lubawy wyjechali: Czapliński, Gieniusz – Arciszewski, Domurat, Kowalko, Kesler, Randzio, Mikucki, Makowski – Strzeliński, M. Tuzinowski, Mirva, Matysiewicz, Górski – Wójcik, Krukowski, Baczewski, Wierzbicki.
 
Zapraszam do śledzenia relacji LIVE z dzisiejszego meczu pod adresem: http://http://warmiagrajewo.webuda.com/