WISSA ROZGROMIONA.

Dziś na boisku przy klubie HADES trzy nasze drużyny młodzieżowe rozegrały kolejne mecze ligowe. O godzinie 11:00 juniorzy starsi trenera Mariusza Sobczyka (urodzeni w 1992 roku i młodsi) spotkali się z MOSP JAGIELLONIĄ II Białystok. W składzie gości pojawiło się kilku zawodników, którzy stale występują w zespole Młodej Ekstraklasy JAGIELLONII Białystok m.in. bramkarz Piotr Lipka oraz pomocnik rodem z Grajewa – Łukasz Bogusławski, który od kilku lat jest zawodnikiem „Jagi” i reprezentacji Polski juniorów. Nasi juniorzy przegrali 0:2 (0:1), lecz wykazali się dużą ambicją i powalczyli z faworyzowanym przeciwnikiem. JAGIELLONIA przeważała przez cały mecz, ale i grajewianie stworzyli kilka groźnych akcji pod bramką Lipki. Na pewno porażka w takim rozmiarze nie przynosi wstydu naszemu zespołowi.

Po meczu juniorów starszych zagrali trampkarze młodsi trenera Józefa Matysiewicza (urodzeni w 1998 roku i młodsi). Przeciwnikiem naszych młodych piłkarzy była WISSA Szczuczyn. Trampkarze srodze pomścili niedawną porażkę seniorów i pokazali WISSIE miejsce w szyku. Zwycięstwo 14:0 (7:0) to był najniższy wymiar kary dla Szczuczyna. Nasz zespół zagrał w składzie: Sobolewski – Remfeld, Zarzecki, Siedlecki, Sztyblewski – Staniszewski, Sielawa, Romanowski, B. Wiśniewski – Kasiak, R. Kalinowski. Po przerwie zagrali też bramkarz Łomotowski oraz zawodnicy z pola: Ruszczyk, D. Kalinowski, Deroń, Cebeliński, Polakowski i Kropiewnicki. Bogatym łupem bramkowym podzielili się: Sebastian Romanowski (6 bramek), Bartłomiej Sielawa (2), Tomasz Sztyblewski, Bartosz Wiśniewski, Jakub Kasiak, Rafał Kalinowski, Adrian Deroń i Jakub Cebeliński.

W drugim meczu trampkarzy starszy zespół pod wodzą trenera Piotra Wierzbickiego (urodzeni w 1996 roku i młodsi) przegrał z WISSĄ 1:2. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Mateusz Wiśniewski z rzutu karnego.

Juniorzy młodsi trenera Wojciecha Kozikowskiego w tej kolejce pauzują.