PIOTR TYSZKIEWICZ TEAM

Kilka dni temu w rozmowie z Piotrem Tyszkiewiczem, zostałem przez Piotra poproszony o przekazanie jego serdecznych pozdrowień dla wszystkich kibiców i sympatyków naszego Klubu. Piotr Tyszkiewicz, który w 2002 roku tak udanie reprezentował barwy naszego Klubu będąc bodajże najbardziej utytuowanym zawodnikiem jaki kiedykolwiek występował w WARMII Grajewo (występy w Bundeslidze w barwach VFL Wolfsburg) obecnie pracuje jako jeden z najbardziej wpływowych polskich menedżerów piłkarskich, mając pod swoją opieką takich piłkarzy jak Paweł Sobolewski (KORONA Kielce), czy Rafał Grzyb (JAGIELLONIA).

W ostatnich dniach wystartował projekt Piotra „Piotr Tyszkiewicz Team” pod adresem internetowym www.piotrtyszkiewiczteam.pl

W imieniu Piotra zachęcam wszystkich zawodników do dołączania do teamu i zakładania swoich profili na tej stronie.