CZAS WYBORÓW. 87

W następną niedzielę 21 listopada odbędą się wybory samorządowe. W związku z tym, że od kilku już lat istnienie Klubu praktycznie uzależnione jest od finansów przekazywanych z Urzędu Miasta w Grajewie, nadchodzące wybory mają dla WARMII istotne znaczenie. To jakich wybierzemy radnych miasta i burmistrza może być kluczową sprawą dla kolejnych czterech lat funkcjonowania Klubu.

Z powyższych względów, po rozmowie z kandydatem na burmistrza i obecnym Burmistrzem naszego miasta panem Krzysztofem Waszkiewiczem zdecydowałem się kandydować do Rady Miasta z K.W.W. “Grajewska Wspólnota Samorządowa” w okręgu nr 2

Lista nr 12 z pozycji 8. Więcej informacji na http://grajewskawspolnota.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=110&Itemid=100

Oprócz mnie do Rady Miasta z osób związanych z naszym Klubem kandydują: Krzysztof Piekarski (K.W.W. “Grajewska Wspólnota Samorządowa”, Okręg nr 4 , Lista nr 12, pozycja  5) oraz Józef Matysiewicz (Prawo i Sprawiedliwość, Okręg nr 3, Pozycja 1).

Kandydatami do Sejmiku Wojewódzkiego są Prezes naszego Klubu pan Jan Antoni Kowalski oraz Sekretarz Zarządu pan Radosław Zolnik.

Gorąco zachęcam Państwa do czynnego udziału w wyborach i do oddania głosów na osoby związane z naszym Klubem.

Z góry Państwu dziękuję za okazane zaufanie.

Janusz Szumowski


Please follow and like us:
error