DWA ZWYCIĘSTWA I DWIE PORAŻKI.

Dziś na boisku przy Klubie HADES odbyła się kolejna seria spotkań drużyn młodzieżowych naszego Klubu.

W pierwszym spotkaniu prowadzeni przez trenera Józefa Matysiewicza trampkarze młodsi (ur. 1998 r. i młodsi, mecze 2 x 30 minut) pokonali WŁÓKNIARZA Białystok 3:0. Bramki zdobyli: Jakub Kasiak, Rafał Kalinowski i Tomasz Sztyblewski. Nasi trampkarze zagrali w składzie: Sobolewski (50′ Łomotowski) – Remfeld (40′ Sztyblewski), Zarzecki, P.Siedlecki, Klonowski (50′ Ruszczyk) – Staniszewski (50′ Kropiewnicki), Romanowski (50′ Cebeliński), Sielawa, Wiśniewski (31′ D.Kalinowski) – Kasiak (45′ Polakowski), R.Kalinowski
Grę tego zespołu ogląda się z wielką przyjemnością. Praca szkoleniowa i wychowawcza trenera Józefa Matysiewicza przynosi efekty. Chłopcy tworzą kolektyw, który cechuje dyscyplina i spore już umiejętności piłkarskie. Tacy zawodnicy jak Rafał Kalinowski, Albert Staniszewski, Bartłomiej Sielawa i Jakub Kasiak zapowiadają się na talenty dużego formatu.

Oto autorzy dzisiejszego zwycięstwa na zdjęciu poniżej.

Trampkarze młodsi

Niestety, kolejnej porażki doznali trampkarze starsi (ur. 1996 r. i młodsi) trenera Piotra Wierzbickiego. Tym razem ulegli WŁÓKNIARZOWI Białystok 0:3. Pewnego rodzaju usprawiedliwieniem słabszych wyników tej drużyny jest fakt, że stanowią go zawodnicy z rocznika 1997, a więc o rok młodsi od rywali.

Na zdjęciu poniżej zespół trampkarzy starszych.

Trampkarze starsi

Po ostatnich trzech z rzędu porażkach zrehabilitowali się juniorzy młodsi (ur. 1994 r. i młodsi) trenera Wojciecha Kozikowskiego, którego w tym meczu zastąpił Józef Matysiewicz. Nasi piłkarze pokonali ROSPUDĘ Filipów 4:0. Bramki zdobyli: Mateusz Grochowski, Paweł Sypytkowski, Krystian Górski i Damian Siedlecki.
Skład zespołu: Jegliński (55′ Romanowski) – Sypytkowski, Koszczuk, Olszyński, Gładkowski (55′ Przyborowski) – Grochowski, Jagłowski, Lekenta, D. Lewosz (55′ D.Siedlecki) – Dodis (55′ M.Kozikowski), K. Górski.

Na zdjęciu poniżej zespół juniorów młodszych.

Juniorzy młodsi

W ostatnim dzisiejszym meczu nasi juniorzy starsi podejmowali wymagającego rywala, jakim jest PIAST Białystok. PIAST to klub, który od kilku lat jest znany ze świetnej pracy z białostocką młodzieżą. Pomimo dobrej gry w pierwszej połowie (do przerwy wynik 2:2) nasi juniorzy boleśnie przegrali aż 2:7. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Kamil Kozak i Mateusz Szumowski. W drugiej połowie gra naszego zespołu posypała się jak domek z kart po dwóch czerwonych kartkach dla naszych zawodników. Nasz grający w „dziewiątkę” zespół nie miał szans nawiązać skutecznej walki z PIASTEM.
Skład zespołu: Przekopowski – Załęski (46′ Mikucki), Domurat, Zolnik (80′ Marcińczyk), Wróblewski – Szumowski, Kadyszewski (80′ Chrzanowski), M. Tuzinowski, Miksza – Baczewski, Kozak.

Juniorzy starsi