DZIŚ MECZ Z DĄBROWĄ BIAŁOSTOCKĄ.

Dziś o godzinie 16:00 WARMIA rozegra drugi mecz w sezonie 2010/2011 a pierwszy w roli gospodarza. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie beniaminek rozgrywek zespół DĘBU Dąbrowa Białostocka. Trenerem zespołu gości jest Mariusz Kulhawik, starszy brat znanego z gry w WARMII Tomasza. Mariusz Kulhawik był dotąd trenerem zespołów młodzieżowych MOSP JAGIELLONIA Białystok i objął zespół DĘBU w lipcu tego roku. Drużyna gości dość niespodziewanie wygrała rozgrywki IV ligi w ubiegłym sezonie. Ostatni mecz pomiędzy zespołami WARMII i DĘBU odbył się 3 czerwca 2009 roku w półfinale Pucharu Polski na szczeblu woj. podlaskiego nasza drużyna pokonała w Dąbrowie Białostockiej gospodarzy 2:0 (1:0). Bramki w tym meczu zdobyli: Daniel Tuzinowski i Marcin Strzeliński. WARMIA zagrała w tym meczu w składzie: Gieniusz – Arciszewski (79 K. Randzio), Makowski, Piłatowski, Kowalko, Strzeliński, Juzwa, Mirva (75 P.Matysiewicz), Tuzinowski, Kozikowski (65 Lewosz), T.Górski (58 Jasielczuk).

W pierwszej kolejce rozgrywek DĄB zremisował u siebie z MAZUREM Ełk 1:1. Bramkę dla naszych dzisiejszych rywali zdobył z rzutu karnego Łukasz Sołowiej. DĄB w tym meczu zagrał w następującym składzie: Michał Sakowicz – Jarosław Sujeta, Michał Łabieniec, Marcin Dzitkowski (64 Mateusz Dzienisik), Łukasz Sołowiej, Bartosz Bobowik, Piotr Bondziul, Paweł Piesiecki (46 Lech Sawicki), Sławomir Lewicki, Maciej Orpik (69 Kamil Doroszczyk), Mateusz Chwetko (83 Kamil Paciorko). W składzie drużyny z Dąbrowy Białostockiej występuje dwóch byłych zawodników naszego Klubu: Lech Sawicki i Sławomir Lewicki. W kadrze jest także Tomasz Kulhawik, lecz obecnie przechodzi rehabilitację po kontuzji. Wyróżniającymi się zawodnikami DĘBU są: Piotr Bondziul, mający za sobą grę  w NARWI Ostrołęka oraz Łukasz Sołowiej, który grał w zespole Młodej Ekstraklasy warszawskiej POLONII.

Trener Marcin Strzeliński ustalił na dzisiejszy mecz następującą 18- osobową kadrę: Tarnacki, Czapliński – Arciszewski, Kesler, Makowski, Kowalko, Domurat, K. Randzio – T. Górski, Matysiewicz, Mirva, Strzeliński, Kadyszewski, Kozak – Milczarek, Wójcik, Krukowski, Kozikowski.

Początek meczu o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy.