WIGRY Suwałki — KS WARMIA Grajewo

10 września, 2022 17:00 IV liga 2022/2023

Dzień dobry. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z meczu WIGRY – WARMIA, który o 17:00 rozpocznie się w Suwałkach. Znane są już składy obu zespołów – WIGRY w najmocniejszym zestawieniu. W WARMII brak dziś aż sześciu zawodników: Tomasza Dzierzgowskiego, Damiana Mingielewicza, Macieja Polaka, Kamila Randzio, Arkadiusza Wojno i Łukasza Wojno, Zwłaszcza nieobecność Łukasza Wojno i Tomasza Dzierzgowskiego wydaje się być mocno dotkliwa dla naszej siły ofensywnej.

1′ Rozpoczęli gospodarze

2′ Groźna akcja WIGIER i rzut rożny

2′ Krótkie rozegranie i po chwili łapie piłkę nasz bramkarz

4′ Szybki kontratak gospodarzy i niecelny strzał

5′ Świetna akcja WARMII i Słowikowski wybija strzał Kondratowicza!

6′ Róg dla nas

6′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

7′ Dobrze pokazał się Śleszyński i po jego podaniu bramkarz WIGIER uprzedził Kondratowicza

8′ Groźnie – Fiedorowicz strzela nad poprzeczką

14′ Dobra akcja WARMII i strzał Śleszyńskiego nad bramką

16′ Święciński świetnie broni strzał Kalinowskiego

20′ Akcja gospodarzy i piłka w rękach naszego bramkarza

24′ Faulowany Mikucki i rzut wolny dla nas z prawej strony boiska, blisko pola karnego

25′ Po dośrodkowaniu Skalskiego trochę zamieszania w polu karnym, ale obrona WIGIER wybiła piłkę

27′ Dośrodkowanie Skalskiego, błąd bramkarza i wybijają piłkę obrońcy

27′ GOL dla WIGIER. 1:0 Marcin Fiedorowicz. Indywidualna akcja Fiedorowicza i strzał nie do obrony.

32′ GOL dla WIGIER. 2:0 Radosław Gulbierz, Znów ładna akcja WIGIER – Fiedorowicz zagrał na lewą stronę do Gulbierza a ten strzałem z ostrego kąta pokonał Święcińskiego.

37′ Groźnie strzelał Kubrak ale Święciński wybił piłkę i jest róg dla gospodarzy

42′ Dośrodkowanie Skalskiego z rzutu wolnego i łapie piłkę Słowikowski

44′ Indywidualna akcja Kondratowicza, ale strzał broni bramkarz WIGIER

44′ Ponad 100 kibiców z Grajewa wspiera nasz zespół z trybun

45′ Koniec pierwszej połowy – po dwóch akcjach najlepszego na boisku Fiedorowicza przegrywamy 0:2 niestety….

Po przerwie Chmielewskiego zmienia Mazurek

46′ Zaczęła WARMIA

47′ Mocny strzał Skalskiego – niestety nad bramką

49′ Róg dla WARMII

49′ Po dośrodkowaniu i strzale głową Edisona piłka szybowała w samo okienko bramki, ale złapał ją Słowikowski

51′ GOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Dawid Kondratowicz! Dośrodkowanie Nikolaichuka z lewej strony zagranie Kossyka i Kondratowicz z pola karnego strzela kontaktowego gola!

53′ Okazja WARMII, ale strzał Śleszyńskiego ponad bramką!

55′ Żółta kartka dla II trenera WIGIER Koncewicza

58′ Mazurek z żółtą kartką

61′ Znów okazja WARMII, ale był na spalonym któryś z naszych piłkarzy

62′ Róg dla WIGIER – po dośrodkowaniu Zackiewicz strzela głową nad poprzeczką

65′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu strzał Edisona wybija Słowikowski

66′ Róg i znów cudem wybijają piłkę suwalczanie!

66′ Kolejny trzeci róg dla WARMII!

66′ Słowikowski poszkodowany i leży na boisku

68′ Po dośrodkowaniu z rożnego strzał Nikolaichuka obok bramki

68′ Zaniewski zmienia Mikuckiego

71′ Zamieszanie na boisku – żółte kartki dla Sobolewskiego i Edisona

74′ Znów okazja WARMII i wybił piłkę obrońca

76′ Róg dla WARMII – dobre dośrodkowanie ale strącił piłkę obrońca WIGIER

78′ Gulbierz ukarany żółtą kartką

79′ Piękny strzał Fiedorowicza na róg wybija Święciński

79′ Bez zagrożenia pod naszą bramką po dośrodkowaniu

80′ Znów róg dla WIGIER – znów bez zagrożenia po jego rozegraniu

81′ Groźnie pod naszą bramką i wybijamy na kolejny róg

82′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

85′ Kossyk złapany w pół przez bramkarza i czerwona kartka dla bramkarza gospodarzy i rzut karny dla nas!

88′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:2 Paweł Kossyk! Mocny strzał Kossyka i remisujemy w Suwałkach!

90′ Groźnie i Święciński wybija na róg

90′ Bez zagrożenia po rogu

90′ Sędzia dolicza 7 minut

90′ + 3′ Okazja – strzał Kossyka i po rykoszecie broni Wróblewski

90′ + 3′ Kondratowicz w polu karnym gospodarzy, ale obrońca wyłuskał piłkę

90′ + 4′ Bukowski za Nikolaichuka

90′ + 6′ Kossyk, okazja i strzał nad bramką!

90′ + 7′ Koniec meczu. Remisujemy 2:2 w Suwałkach

10.09.2022 Suwałki, Stadion Miejski

WIGRY Suwałki – WARMIA Grajewo 2:2 (2:0)

Bramki: 1:0 Marcin Fiedorowicz 27′, 2:0 Radosław Gulbierz 32′, 2:1 Dawid Kondratowicz 51′, 2:2 Paweł Kossyk 88′ (rzut karny)

WIGRY: 33.Słowikowski – 4.Kozłowski (Kpt), 14.Stasiński (72′ 14.Ramotowski), 22.Milewski, 25.Sowulewski (57′ 8.Łada), 27.Kubrak (86′ 30.Wróblewski), 44.Gulbierz, 77.Zackiewicz, 99.Trąbka, 10.Fiedorowicz, 11.Kalinowski

REZERWA: 30.Wróblewski – 3.Rutkowski, 8.Łada, 17.Lipiński, 18.Romatowski, 20.Rytelewski, 28.Mickiewicz

TRENER: Kamil Lauryn

WARMIA: 12.Święciński –  4.Mikucki (68′ 20.Zaniewski), 18.Edison (Kpt), 29.P.Sobolewski, 6.Śleszyński – 16.Chmielewski (46′ 3.Mazurek), 8.Kossyk, 15.Tuzinowski,  11.Skalski, 10.Nikolaichuk  (90′ 5.Bukowski) – 7.Kondratowicz

REZERWA: 1.Ł.Sobolewski – 3.Mazurek, 20.Zaniewski, 13.Hołtyn, 19.Wójcicki, 5.Bukowski

TRENER: Paweł Sobolewski

Sędzia: Bartosz Tyszka (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Mazurek, P.Sobolewski, Edison, Tuzinowski (WARMIA), Koncewicz (II trener), Lauryn (I trener)