Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
17 kwietnia, 2024 17:30 IV liga 2023/2024

Podsumowanie

Dzień dobry. Zaczynamy relację z dzisiejszego meczu WARMII ze SPARTĄ Szepietowo. Poniżej prezentujemy składy obu zespołów. W naszym zespole tylko jedna zmiana w stosunku do wyjściowej jedenastki z meczu z WIGRAMI – w bramce zagra Łukasz Sobolewski a Filip Święciński będzie w rezerwie. Startujemy o 17:30.

1′ Zaczęła WARMIA – 17:34

1′ Strzał Kacprowskiego, rykoszet i rzut rożny dla gospodarzy

2′ Szybko odzyskaliśmy piłkę po dośrodkowaniu

2′ Ładna akcja WARMII, jednak nie udało się dośrodkowanie Mikuckiemu

4′ Gospodarze zaczęli bardzo agresywnie i widać, że są dziś mocno zmobilizowani

9′ Szansa WARMII – Śliwowski zgrał piłkę do Kossyka, ale Paweł strzelił ponad bramką

11′ Na naszym profilu Facebook’owym trwa transmisja dzisiejszego meczu

12′ Strzał Mikuckiego obok bramki

13′ Śliwowski w polu karnym i mamy pierwszy róg

15′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Arkadiusz Mazurek! Wrzutka Rafała Kalinowskiego w pole karne, odbił piłkę obrońca i Mazurek strzałem w róg wyprowadza nas na prowadzenie!

18′ Akcja gospodarzy i drugi rzut rożny

19′ Po dośrodkowaniu groźny strzał odbija Sobolewski, kolejny rożny i po nim wybijamy piłkę

20′ Było groźnie ale Łukasz złapał piłkę

22′ Okazja i niestety niecelny strzał Mazurka

23′ Szturmował bramkę Mazurek jednak Tsimashkou złapał piłkę

27′ Dobra akcja i strzał Rafała Kalinowskiego broni bramkarz SPARTY

30′ Śliwowski do Domańskiego – nieco za mocno…

31′ Mazurek strzela niecelnie

36′ Akcja Szybajły i mamy rzut rożny

37′ Po dośrodkowaniu główkował Śliwowski ale nie udał mu się strzał

39′ Po wyrzucie z autu obrońca SPARTY był bliski zaskoczenia własnego bramkarza

40′ Groźnie pod naszą bramką, strzał, rykoszet i róg dla SPARTY

40′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

41′ Dobra akcja Mazurka i róg dla nas

43′ Po dośrodkowaniu bramkarz SPARTY fauluje Michała Kosikowskiego ale sędzia dopatrzył się przewinienia naszego zawodnika – kontrowersja!

45′ 2minuty przedłuża sędzia pierwszą połowę

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Nie jest to łatwy mecz, ale prowadzimy 1:0 do przerwy z dobrze dziś zmotywowanymi gospodarzami.

Po przerwie Krystiana Wójcickiego zmieni Dawid Kalinowski

46′ Zaczęli gospodarze

46′ Dobra akcja i Mazurek strzela obok bramki

48′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Dawid Śliwowski! Dobra akcja WARMII – kapitalne zagranie piętą Mazurka i Śliwowski na raty wbija piłkę do bramki!

54′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:3 Dawid Śliwowski! Koncertowa akcja WARMII! Mazurek do Domańskiego, ten dośrodkował i Śliwowski wślizgiem strzela gola!

57′ Bardzo dobra akcja Domańskiego i mamy róg

58′ Po dośrodkowaniu strzelał Kossyk jednak trafił w obrońcę

60′ Bardzo groźnie w naszym polu karnym i niecelnie strzela Kacprowski!

61′ Dobra szarża Dawida Kalinowskiego jednak łapie piłkę bramkarz SPARTY

62′ Domański w polu karnym gospodarzy i niestety uciekła mu piłka

65′ Mamy awarię techniczną niestety – zapraszamy na Facebook!

65′ Zmiany w WARMII – Żbikowski i Bukowski za Kossyka i Rafała Kalinowskiego

73′ Szymon Sobolewski za Mazurka

73′ Łukasz Sobolewski fauluje w polu karnym zawodnika gospodarzy i jest rzut karny dla SPARTY

74′ GOL dla SPARTY. 1:3 Jan Kacprowski. Pewny strzał Kacprowskiego i honorowy gol dla gospodarzy.

76′ Dzierzgowski za Śliwowskiego

78′ Groźnie pod naszą bramką – strzał minimalnie niecelny!

80′ Okazja Domańskiego, ale bez gola!

81′ Bramkarz SPARTY broni groźny strzał

82′ Sobolewski broni strzał głową zawodnika SPARTY

83′ Okazja WARMII, ale ofiarnie broni bramkarz!

90′ Dwie minuty dolicza sędzia

90′ + 2′ Koniec meczu. Wygrywamy 3:1 w Szepietowie!

17.04.2024 Szepietowo, Stadion Miejski

SPARTA 1951 Szepietowo – WARMIA Grajewo 1:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Arkadiusz Mazurek 15′, 0:2 Dawid Śliwowski 48′, 0:3 Dawid Śliwowski 54′, 1:3 Jan Kacprowski 74′ (rzut karny)

SPARTA: 1.Tsimashkou – 3.Klich, 4.Łapiński, 6.Chrzanowski, 7.Balwicki (72′ 2.Bagiński), 8.Wiśniewski (85′ 19.Michalski), 9.Malitka (63′ 11.Hładuniuk), 10.Jarmołowicz, 13.Czarnecki (Kpt), 17.Margol (76′ 15.Popowski), 16.Kacprowski

REZERWA: 15.Popowski, 11.Hładuniuk,19.Michalski, 2.Bagiński, 21.Szulnicki, 23.Milewski

TRENER: Wojciech Sokół

WARMIA: 1.Ł.Sobolewski – 5.Szybajło,  18.Edison (Kpt), 72.Kosikowski, 4.Mikucki –  13.Wojcicki (46′ 22.D.Kalinowski), 10.R.Kalinowski (65′ 19.Żbikowski), 8.Kossyk (65′ 16.Bukowski), 9.Mazurek (73′ 20.S.Sobolewski), 17.Domański – 98.Śliwowski (76′ 7.Dzierzgowski)

REZERWA: 33.Święciński – 19.Żbikowski,  23.Krupa, 20.S.Sobolewski, 16.Bukowski, 22.D.Kalinowski, 7.Dzierzgowski

TRENER: Kamil Randzio

Sędzia: Jarosław Rogoza (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: R.Kalinowski, Ł.Sobolewski, Kosikowski (WARMIA)