RUCH Wysokie Mazowieckie — KS WARMIA Grajewo

17 czerwca, 2023 17:00 IV liga 2022/2023

Dzień dobry. Zapraszamy na ostatnią już w tym sezonie relację tekstową na żywo z meczu WARMII Grajewo. O 17:00 gramy z RUCHEM Wysokie Mazowieckie. W składzie naszego zespołu dużo zmian. Za kartki pauzują: Edison i Skalski. Kontuzjowani są Wojno, Dzierzgowski, Stawiecki i Guzowski. Chory jest Nikolaichuk. Czy tak mocno osłabieni damy radę postawić się RUCHOWI na jego boisku? Zobaczymy!

1′ Zaczyna RUCH – jest 17:04

1′ 00:20 sekunda – GOL dla RUCHU. 1:0 Michał Grochowski. Przerzut w nasze pole karne, Brokowski do Grochowskiego i szybciutko tracimy gola…

3′ Po akcji naszego zespołu szybka kontra i Jackiewicz strzela nad bramką

4′ Ładna akcja WARMII i strzał Mikuckiego odbija Rakowiecki!

5′ Róg dla gospodarzy

5′ Po dośrodkowaniu bez zagrożenia

10′ GOL dla RUCHU. 2:0 Kacper Skibko. Steć odebrał piłkę Łapińskiemu, podał do Skibko a ten sprytnym strzałem w róg podwyższa na 2:0…

11′ Znów okazja gospodarzy i strzał głową Jackiewicza broni Święciński

13′ Znów groźnie i rzut rożny dla RUCHU

14′ Wybiliśmy piłkę po dośrodkowaniu

15′ Kwadrans gry za nami. Gospodarze prowadzą 2:0 i póki co w tak osłabionym składzie jak dziś nie jesteśmy w stanie nawiązać równorzędnej walki

17′ Skibko i Łapiński ukarani kartkami

20′ Róg dla RUCHU

21′ Przejęliśmy piłkę po dośrodkowaniu

22′ Drewnowski strzela nad naszą bramką

24′ Okazja WARMII – Łapiński do Bińczaka i miesza się w to Grzybowski odbierając naszemu zawodnikowi piłkę

26′ Gospodarze w naszym polu karnym ale łapie piłkę Święciński

28′ Po rzucie wolnym z prawej strony naszego pola karnego zamieszanie pod bramką, ale wybijamy piłkę

30′ Ładna akcja WARMII i sędzia dopatrzył się pozycji spalonej u Bukowskiego

37′ Róg dla gospodarzy

37′ Po dośrodkowaniu strzał Pasko broni Święciński

39′ Zagranie ręką obrońcy RUCHU w polu karnym, ale sędzia nakazuje grać dalej

40′ Łapiński za krytykę orzeczeń arbitra otrzymuje drugą żółtą kartkę i opuszcza boisko

42′ Okazja WARMII – Kossyk do Mingielewicza, ale ten nie sięgnął piłki głową!

45′ Strzał Jackiewicza broni Święciński

45′ Dwie minuty dolicza sędzia

45′ + 2′ Grochowski ukarany żółtą kartką

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Nie dość, że przyjechaliśmy tu w tak dużym osłabieniu, to już w 20 sekundzie straciliśmy gola a przed przerwą sędzia usunął z boiska Łapińskiego i gramy w dziesiątkę.

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA – bez zmian w składach

49′ Świetna akcja i okazja WARMII – Wójcicki zagrał z lewej strony ale Bińczak nie dał rady do chyba zbyt mocnego podania! Walczymy!

51′ Święciński broni strzał Brokowskiego

52′ GOL dla RUCHU. 3:0 Michał Grochowski. Akcja gospodarzy, podanie w pole karne i Grochowski z bliska wbija piłkę do naszej bramki.

53′ Święciński broni strzał Jackiewicza

55′ Znów świetna interwencja naszego bramkarza i róg dla RUCHU

56′ Po dośrodkowaniu piłka opuszcza boisko

60′ Trzy zmiany u gospodarzy – u nas Polak za Mingielewicza

66′ Znakomita okazja Bińczaka, ale strzał odbija Stanisławski!

66′ Róg dla WARMII i bez korzyści po dośrodkowaniu

68′ Róg dla RUCHU

68′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

69′ Kaliszczyk za Gryko i Węgrzyn za Wójcickiego

74′ Doskonała okazja Grochowskiego i fantastycznie broni Święciński

74′ Żbikowski za Bińczaka

75′ Rzut rożny dla RUCHU i po chwili kolejny a za moment jeszcze jeden…

76′ Wybijamy po dośrodkowaniu

79′ Strzał Brokowskiego broni Święciński

82′ Jankiewicz za Kossyka

88′ GOL dla RUCHU. 4:0 Kamil Jackiewicz. Dośrodkowanie z prawej strony i świetny strzał głową Jackiewicza.

89′ Węgrzyn strzela obok bramki

90′ Koniec meczu. Koniec sezonu. Przegrywamy 0:4.

Dziękuję za uwagę.

17.06.2023 Wysokie Mazowieckie, Stadion Miejski

RUCH Wysokie Mazowieckie – WARMIA Grajewo 4:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Michał Grochowski 1′, 2:0 Kacper Skibko 10′, 3:0 Michał Grochowski 52′, 4:0 Kamil Jackiewicz 88′

RUCH: 87.Rakowiecki (Kpt) (60′ 1.Stanisławski) – 8.Pasko, 21.Grzybowski, 18.Kul (46′ 14.Romanowski) – 23.Drewnowski (60′ 16.Decewicz), 77.Steć, 96.Grochowski, 99.Skibko (60′ 17.Walendziewski), 10.Brokowski, 5.Gryko (69′ 11.Kaliszczyk) – 7.Jackiewicz

REZERWA: 1.Stanisławski – 4.Grabowski, 11.Kaliszczyk, 6.Judzicki, 14.Romanowski, 8.Parmańczuk, 17.Walendziewski, 16.Decewicz

TRENER: Kamil Jackiewicz

WARMIA:  12.Święciński –  4.Mikucki (Kpt), 77.Zarzecki, 72.Kosikowski, 6.Śleszyński –  13.Wójcicki (69′ 11.Węgrzyn), 10.Łapiński, 88.Mingielewicz (60′ 19.Polak), 16.Bukowski, 71.Bińczak – 8.Kossyk (82′ 20.Jankiewicz)

REZERWA: 1.Sobolewski – 19.Polak, 20.Żbikowski, 11.Węgrzyn, 20.Jankiewicz

Sędzia: Karol Sokół (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Skibko, Grochowski, Gryko (RUCH), Łapiński – dwie, Kosikowski (WARMIA)

Czerwona kartka: 40′ Mariusz Łapiński (WARMIA) – w konsekwencji drugiej żółtej kartki