Data Czas Liga Sezon
3 kwietnia, 2021 12:00 IV liga 2020/2021

Podsumowanie

Witamy z Białegostoku!

Od 12:00 zapraszamy do śledzenia naszej relacji z kolejnego meczu WARMII. W wyjściowym  składzie naszego zespołu dwie zmiany w porównaniu z ostatnim meczem z ORŁEM. Bogdaniuka i Popławskiego zastąpili Koniecko i Wójcicki.

1′ Zaczyna WARMIA

2′ Groźnie pod naszą bramką – po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzał głową obok słupka

3′ Sobolewski uprzedza Bućko i łapie piłkę, znów akcja MOSP

6′ Szarżował lewą stroną Kondratowicz, ale stracił piłkę

7′ Wójcicki padł w polu karnym, ale sędzia nie reaguje

9′ Dzierzgowski z rzutu wolnego i z kłopotami broni Piećko

10′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Marcin Arciszewski! FENOMENALNY strzał z 40 metrów Marcina Arciszewskiego w samo okienko bramki MOSP i prowadzimy 1:0!

13′ Okazja WARMII – Dzierzgowski do Śleszyńskiego i po strzale Kacpra piłka mija bramkę

17′ Róg dla MOSP – po dośrodkowaniu bez zagrożenia

24′ Niewiele ciekawego dzieje się na boisku przez ostatnie minuty

29′ Potężne zamieszanie w polu karnym MOSP, próbował strzelać przewrotką Dzierzgowski ale w końcu złapał piłkę Piećko

29′ Strzał Karola ponad naszą bramką

33′ Okazja WARMII, dobry strzał Wójcickiego Piećko z trudem odbija na róg

34′ Po dośrodkowaniu szybko mamy kolejny rzut rożny a po kolejnym Bińczak strzela wysoko nad bramką

38′ Groźnie pod naszą bramką ale wybija piłkę Sobolewski

39′ Mocny strzał Mateusza Karola broni Sobolewski

41′ Róg dla MOSP i strzał ponad naszą bramką po dośrodkowaniu

42′ Okazja MOSP, strzela Bućko i znowu łapie piłkę Sobolewski

45′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 1:0 w Białymstoku.

46′ Zaczynają gospodarze. Dwie zmiany po przerwie w naszym składzie. Za Śleszyńskiego i Wójcickiego wchodzą Bogdaniuk i Chyliński

48′ Bogdaniuk do Kondratowicza ale Dawida ubiegł bramkarz MOSP

51′ Akcja MOSP i rzut rożny dla białostoczan – piłka w rękach Sobolewskiego po dośrodkowaniu

52′ Karol z rzutu wolnego ponad naszą bramką

53′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Arkadiusz Bogdaniuk! Dzierzgowski świetnie wyłuskał piłkę obrońcy, podał do Bogdaniuka a ten w polu karnym mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza!

54′ Groźnie pod naszą bramką, ale strzał wybija na róg Sobolewski

55′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

55′ Edison z żółtą kartką

56′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:3 Tomasz Dzierzgowski! Chyliński zagrał do Koniecki, ten w polu karnym podał Dzierzgowskiemu, który z bliska wbił piłkę do bramki!

58′ GOL dla gospodarzy. 1:3 MIkita Tsishkin. Błąd naszej obrony i Tsishkin przelobował Sobolewskiego.

62′ Popławski zmienia Kondratowicza

63′ Rzut rożny dla WARMII i bez korzyści po dośrodkowaniu

65′ Dzierzgowski sam na sam z bramkarzem i piłka trafia w nogi Piećki

66′ Rzut rożny dla WARMII i mocny strzał Popławskiego nad bramką po dośrodkowaniu

67′ Klich za Tsishkina

68′ Okazja WARMII i strzał Bogdaniuka broni Piećko

71′ Rzut wolny dla WARMII – Edison strzela piłka trafia w mur i po chwili mamy róg

72′ Po dośrodkowaniu bez korzyści

73′ Mocny strzał Bućki broni Sobolewski

75′ GOL dla MOSP. 2:3 Karol Klich. Błąd naszej obrony i Klich precyzyjnym strzałem w róg zdobywa gola

79′ Chmielewski i Hołtyn za Kondratowicza i Koniecko

82′ Bogdaniuk z żółtą kartką

84′ Po zdobyciu trzeciego gola nasz zespół myślami jest już chyba przy świątecznym stole, tymczasem gospodarze ambitnie walczą o punkt

88′ Chyliński z żółtą kartką

90′ 3 minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu

90′ + 2′ Chyliński z drugą żółtą opuszcza boisko

90′ + 3′ Koniec. Wygrywamy 3:2 i to najważniejsze.Życzę Państwu Zdrowych i Spokojnych Świąt!

03.04.2021 Białystok, Stadion Miejski przy ul. Słonecznej (boisko ze sztuczną nawierzchnią)

MOSP Białystok – WARMIA Grajewo 2:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Marcin Arciszewski 10′, 0:2 Arkadiusz Bogdaniuk 53′, 0:3 Tomasz Dzierzgowski 56′, 1:3 MIkita Tsishkin 58′, 2:3 Karol Klich 75′

MOSP: 96.Piećko – 2.Zabłocki, 3.Grabarz (Kpt), 21.Mularczyk, 7.Bućko, 8.Grygoruk, 9.Leonowicz, 10.Tsishkin (67′ 14.Klich), 4.Sawicki, 19.Osypiuk, 99.Karol

REZERWA: 12.Dzikiewicz – 13.Kapla, 14.Klich, 15.Deineka, 18.Sosnowski, 17.Kuźmicki, 77.Charkiewicz

TRENER: PIotr Szydlłowski

WARMIA:  1.Sobolewski –  5.Randzio (Kpt), 17.Arciszewski, 18.Edison, 4.Śleszyński (46′ 6.Chyliński) – 19.Wójcicki (46′ 9.Bogdaniuk), 15.Koniecko (79′ 16.Chmielewski), 3.Domurat, 8.Bińczak  – 7.Kondratowicz (62′ 10.Popławski), 11.Dzierzgowski (79′ 13.Hołtyn)

REZERWA: 12.Święciński – 2.Kwieciński, 16.Chmielewski, 6.Chyliński, 9.Bogdaniuk, 13.Hołtyn, 10.Popławski

TRENER: Leszek Zawadzki

Sędzia: Radosław Jemielity (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Edison, Sobolewski, Bogdaniuk, Chyliński (dwie) (WARMIA)

Czerwona kartka: Piotr Chyliński 90′ + 2′ (w konsekwencji drugiej żółtej kartki)