KS WARMIA Grajewo — RUCH Wysokie Mazowieckie

21 maja, 2022 16:00 IV liga 2021/2022

Dzień dobry! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z meczu WARMII z RUCHEM Wysokie Mazowieckie. Niestety, dokucza nam fatalna pogoda – mocno wieje i pada…

W składzie WARMII mamy dwie niespodzianki – wraca po kontuzji Dawid Skalski a po raz pierwszy w rundzie wiosennej zagra dziś Łukasz Wojno.

1′ Zaczęli goście

1′ Akcja WARMII, ale Dzierzgowski nie doszedł do piłki

2′ Okazja gości i pewna interwencja Sobolewskiego

3′ Wojno dośrodkował z lewej strony ale obrońcy wybili piłkę

5′ Doskonała okazja gości, dośrodkował Brokowski, minął się z piłką Sobolewski ale Pasko fatalnie przestrzelił

12′ Strzał Jackiewicza i Edison wybija na róg, było groźnie

13′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

17′ Strzał Jackiewicza nad naszą bramką

18′ Groźnie w naszym polu karnym, ale na spalonym Jackiewicz

23′ Strzał Kossyka broni Rakowiecki

24′ Róg dla WARMII

25′ Dośrodkował Skalski i Edison strzela głową ponad bramką

26′ Kossyk z rzutu wolnego i kolejny róg dla nas

27′ Po dośrodkowaniu Skalskiego wybił piłkę Rakowiecki

27′ Po chwili ponownie interwencja bramkarza RUCHU

30′ Edison z żółtą kartką

31′ Bardzo groźnie pod naszą bramką ale wybijamy piłkę

32′ GOL dla RUCHU. 0:1 Kamil Jackiewicz. Jackiewicz z lewej strony boiska przyjął piłkę i strzałem w krótki róg pokonał Sobolewskiego.

33′ Znowu groźnie i róg dla gości

33′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

38′ Żółta kartka dla Chmielewskiego

39′ Mikołajczyk fauluje wychodzącego na czystą pozycję Kondratowicza i czerwona kartka dla zawodnika gości!

40′ Edison z rzutu wolnego trafia w mur

45′ Minutę dolicza sędzia do czasu gry w pierwszej połowie

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy po dość głupio straconym golu. W drugiej połowie będziemy grali z przewagą jednego zawodnika. Czu uda się nam to wykorzystać?

46′ Zaczyna WARMIA

47′ Róg dla WARMII

48′ po dośrodkowaniu wybili piłkę obrońcy gości

49′ Okazja WARMII i Maliszewski strzela w obrońcę!

54′ Zagranie ręką i rzut wolny dla WARMII – ok. 30 metrów na wprost od bramki

55′ Strzał w mur i po chwili Kossyk znów faulowany w tym samym miejscu

56′ Bardzo nieudany strzał Skalskiego

58′ Znów strzał Skalskiego i rzut rożny dla nas

58′ Po dośrodkowaniu wybili piłkę goście

59′ Skalski z żółtą kartką

61′ Sobolewski broni strzał Stecia

62′ Jackiewicz ukarany kartką za symulowanie faulu

63′ Piękny strzał przewrotką Łukasza Wojno broni Rakowiecki!

65′ Hołtyn i Zaniewski zmieniają Chmielewskiego i Wojno

66′ Strzał Jackiewicza broni Sobolewski

69′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Arkadiusz Mazurek. KAPITALNY GOL Arka, który z przeszło 40 metrów pokonał Rakowieckiego!

72′ Brokowskiego zmienia Decewicz

74′ Skibko z żółtą kartką

76′ Nikolaichuk za Skalskiego

78′ Nieporozumienie bramkarza gości z obrońcą i po chwili Kossyk lobem tuż nad bramką!

80′ Pasko z żółtą kartką

81′ Edison w polu karnym i broni Rakowiecki!

82′ Róg dla RUCHU

83′ Po dośrodkowaniu Pasko strzela obok bramki

84′ Śleszyński z żółtą kartką

85′ Okazja WARMII ale wybili na aut obrońcy

88′ Mazurek strzela ponad bramką

90′ Trzy minuty dolicza sędzia

90′ + 1′ Róg dla WARMII

90′ + 2′ Po dośrodkowaniu wybili piłkę obrońcy

90′ + 2′ Kondratowicza zmienia Wójcicki

90′ + 4′ Jeszcze jeden róg dla nas!

90′ + 4′ Wybili piłkę goście i sędzia kończy mecz. Remisujemy  RUCHEM 1:1.