Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
3 września, 2022 16:00 IV liga 2022/2023

Podsumowanie

Dzień dobry! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z dzisiejszego meczu WARMIA – PROMIEŃ.Zaczynamy od 16:00.

Przed meczem wicemarszałek województwa podlaskiego Marek Olbryś wręczył Prezesowi naszego Klubu symboliczny czek o wartości 100 tysięcy złotych, które Urząd Marszałkowski przekazał WARMII w ramach dotacji

1′ Zaczyna PROMIEŃ

5′ Pawełko faulowany przed naszym polem karnym i będzie rzut wolny dla gości

6′ Strzał trafił w naszych zawodników

9′ Dośrodkowanie Mikuckiego, ale obrońca gości wybił piłkę

12′ GOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Łukasz Wojno. Błąd obrony gości i Wojno z bliska pokonuje Ulmana!

16′ Pierwszy rzut rożny dla gości

16′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

18′ Była okazja, ale złapał piłkę Ulman

19′ Mocny strzał Skalskiego obok bramki

20′ Kombinacyjna akcja WARMII, ale obrońcy wybili piłkę

21′ Strzał Kossyka odbija Ulman! Dobitka Skalskiego była zbyt lekka i znowu obronił bramkarz gości!

26′ Rzut wolny dla PROMIENIA z prawej strony boiska i po dośrodkowaniu łapie piłkę Święciński

29′ Strzał Śleszyńskiego obok bramki

31′ Ostre dośrodkowanie z prawej strony i łapie piłkę Święciński

33′ Róg dla WARMII – bez korzyści po dośrodkowaniu

34′ Ładna akcja WARMII i Ulman po strzale Polaka wybija piłkę ponad bramkę

35′ Róg dla grajewian – po dośrodkowaniu zamieszanie pod bramką, ale po chwili sędzia dopatrzył się faulu na obrońcy PROMIENIA

38′ Groźna akcja gości i Święciński dobrze broni strzał Kajewskiego

39′ Kolejny rzut rożny dla WARMII – nieudane dośrodkowanie Skalskiego, piłka opuściła boisko

40′ Ładna akcja WARMII i następny róg dla naszego zespołu

42′ Żółta kartka dla Klima

42′ dobre dośrodkowanie Mikuckiego i mocny strzał głową Skalskiego obok bramki!

43′ Mocny strzał Skalskiego nad bramką gości

45′ Koniec pierwszej połowy meczu. Prowadzimy 1:0.

Po przerwie Mikuckiego zastąpi Dawid Kondratowicz

46′ Zaczyna WARMIA

46′ W zespole gości za Marcina Purtę i Polińskiego weszli na boisko Sobolewski i Tekień

49′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu łapie piłkę Ulman

53′ Ładna akcja WARMII, ale nieudane dośrodkowanie Chmielewskiego

55′ Świetna indywidualna akcja Łukasza Wojno ale jego strzał kapitalnie broni Ulman – tylko róg

56′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Łukasz Wojno. Po dośrodkowaniu wspaniały strzał głową Łukasza Wojno i piłka wpada do bramki!

59′ Strzał Edisona z rzutu wolnego i znów przed szansą na gola był Wojno, ale jego strzał wybił Ulman!

59′ Róg dla WARMII i po chwili kolejny

60′ Po dośrodkowaniu sędzia odgwizdał faul na obrońcy PROMIENIA

62′ Łukasz Wojno opuszcza boisko a za niego melduje się na placu gry Dzierzgowski

63′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu wybili piłkę obrońcy

64′ Ostre dośrodkowanie Kossyka i Dzierzgowski z woleja strzela nad bramką

67′ Święciński łapie piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony boiska

68′ Czerech ukarany żółtą kartką

69′ Dobry strzał głową Nikolaichuka, ale Ulman wyciągnął piłkę lecącą w okienko bramki!

71′ Groźnie pod naszą bramką, ale zbyt lekki strzał i bez problemu łapie piłkę Święciński

73′ Dobra akcja WARMII i na spalonym zdaniem sędziego był Kossyk – żółta kartka dla naszego zawodnika za kopnięcie piłki po gwizdku sędziego

75′ Kossyka zmienia Zaniewski

79′ Chmielewskiego zmienia Tuzinowski

80′ Groźnie pod naszą bramką i róg dla gości

81′ Po dośrodkowaniu kolejny korner i wybijamy piłkę po wrzutce

81′ Kontratak i Dzierzgowski był bliski zdobycia gola!

82′ Dobra akcja Śleszyńskiego i Nikolaichuk strzela ponad bramką!

83′ Bukowski za Nikolaichuka

89′ Róg dla WARMII – po chwili bliski zdobycia gola był Zaniewski!

90′ 3 minuty doliczył sędzia

90′ + 1′ Dzierzgowski przed szansą ale Ulman złapał piłkę!

90′ + 3′ Koniec meczu. Bezdyskusyjne, zasłużone zwycięstwo naszego zespołu.