Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
1 października, 2022 16:00 IV liga 2022/2023

Podsumowanie

Dzień dobry! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z dzisiejszego meczu WARMII Grajewo z KRYPNIANKĄ Krypno. Zaczynamy od 16:00.

1′ Rozpoczynają goście

2′ Rzut wolny dla gości, piłka wrzucona w pole karne mija naszą bramkę

3′ Okazja WARMII ale wybili piłkę obrońcy

3′ GOL dla KRYPNIANKI. 0:1 Jakub Masłowski. Kontratak gości, Ołów zagrał do Masłowskiego a ten z bliska wbił piłkę do bramki!

5′ Strzał Kossyka broni Magnuszewski

8′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Łukasz Wojno. Piękne podanie w pole karne do Łukasza Wojno, który ze stoickim spokojem opanował piłkę i strzelił wyrównującego gola!

10′ Róg dla KRYPNIANKI

10′ Wybija piłkę Edison

13′ Wojno do Dzierzgowskiego i pada gol, ale zdaniem sędziego Tomek był na spalonym

18′ Dośrodkowanie z prawej strony i piłkę łapie Święciński

23′ Nieudane dośrodkowanie (strzał?) Polaka

25′ Róg dla gości

26′ Po dośrodkowaniu kolejny róg i tym razem wybijamy piłkę

26′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Łukasz Wojno! Kontratak WARMII, Dawid Kondratowicz zagrał do Wojno i Łukasz pokonał bramkarza!

31′ Okazja WARMII – Kossyk dorzucił w pole karne, ale sędzia dopatrzył się faulu Edisona

32′ Błąd naszego zespołu i Święciński wyjściem ratuje sytuację

32′ Skalski dośrodkował, ale nikt z naszych nie doszedł do podania

33′ Święciński łapie piłkę po ostrym dośrodkowaniu z prawej strony boiska

36′ Róg dla WARMII

37′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:1 Paweł Zaniewski! Kapitalne dośrodkowanie Skalskiego i Zaniewski głową strzela gola!

43′ Edison z kontuzją opuszcza boisko

44′ GOL dla KRYPNIANKI. 3:2 Hubert Stachurski. Strzał Stachurskiego, piłka po rykoszecie od naszego obrońcy wpada do bramki!

44′ Mazurek za Edisona

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy meczu. Prowadzimy 3:2.

46′ Zaczyna WARMIA

47′ Dośrodkowanie Skalskiego i Dzierzgowski nie sięgnął piłki

49′ Rzut wolny dla WARMII blisko narożnika pola karnego

49′ Niecelny strzał Kossyka

56′ Ładne podanie Kossyka, ale obrońca przejął piłkę

58′ Akcja WARMII jednak powstrzymana w polu karnym przez obronę gości

60′ Wojno w ekwilibrystyczny sposób próbował strzelić z pola karnego ale nie udało się

61′ Dośrodkował Skalski, Dzierzgowski strzelał głową ponad bramką – zdaniem sędziego był na spalonym

63′ Mazurek ukarany żółtą kartką

67′ Przerwa w grze – na boisku leży Kacper Śleszyński, który ucierpiał w starciu z rywalem

71′ Chmielewski za Zaniewskiego

73′ Ołów ukarany żółtą kartką

74′ Wojno bliski strzelenia gola, ale Magnuszewski obronił jego strzał!

75′ Kossyk do Kondratowicza i znów bramkarz gości przejął piłkę

75′ Dzierzgowski z żółtą kartką

76′ Nikolaichuk za Dzierzgowskiego

77′ Róg dla WARMII

77′ Po dośrodkowaniu zbyt lekki i niecelny strzał Mingielewicza

78′ Sadowski za Parzonko

80′ Mikucki za Kondratowicza

81′ Citkowski za Garbowskiego

82′ Magnuszewski wybija na róg strzał Wojno!

83′ Po dośrodkowaniu Mingielewicz faulowany w polu karnym i rzut karny dla WARMII!

84′ Butkiewicz z żółtą kartką

84′ GOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:2 Paweł Kossyk. Mocny, pewny strzał Kossyka i prowadzimy 4:2!

88′ Wójcicki za Wojno i Lisiewicz za Butkiewicza

89′ Mikucki dośrodkował i Magnuszewski łapie piłkę

90′ Citkowski z żółtą kartką

90′ + 2′ Święciński kapitalnie wybija na róg strzał Stachurskiego

90′ + 2′ Nasz bramkarz ratuje WARMIĘ przed utratą gola po dośrodkowaniu

90′ + 3′ Okazja Wójcickiego i róg dla WARMII

90′ + 3′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

90′ + 4′ Koniec meczu. Wygrywamy 4:2.

01.10.2022 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo  – KRYPNIANKA Krypno  4:2 (3:2)

Bramki: 0:1 Jakub Masłowski 3′, 1:1 Łukasz Wojno 8′, 2:1 Łukasz Wojno 26′, 3:1 Paweł Zaniewski 37′, 3:2 Hubert Stachurski 44′, 4:2 Paweł Kossyk 84′ (rzut karny)

WARMIA: 12.Święciński –  2.Polak, 18.Edison (44′ 3.Mazurek), 15.Mingielewicz, 6.Śleszyński –  9.Kondratowicz (80′ 4.Mikucki), 8.Kossyk, 20.Zaniewski (71′ 16.Chmielewski), 11.Skalski  – 7.Dzierzgowski (Kpt) (76′ 10.Nikolaichuk), 17.Ł.Wojno (88′ 19.Wójcicki)

REZERWA: 1.Sobolewski –  3.Mazurek, 4.Mikucki, 5.Bukowski, 10.Nikolaichuk, 16.Chmielewski, 19.Wójcicki

TRENER: Paweł Sobolewski

KRYPNIANKA: 1.Magnuszewski –  5.Garbowski (81′ 14.Citkowski), 7.Butkiewicz (Kpt) (88′ 2.Lisiewicz), 15.Kharytonau, 17.Parzonko (78′ 27.Sadowski), 21.Osypiuk, 22.Kaczyński, 3.Stachelek, 31.Masłowski, 24.H.Stachurski, 69.Ołów

REZERWA: 66.Brzostowski – 2.Lisiewicz, 9.Sokół, 14.Citkowski, 18.Liavontsyeu, 27.Sadowski, 33.Ł.Stachurski

TRENER: Łukasz Kropiwnicki

Sędzia: Michał Renkiewicz (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Mazurek, Dzierzgowski (WARMIA), Ołów, Butkiewicz, Citkowski (KRYPNIANKA)