KS WARMIA Grajewo — KRYPNIANKA Krypno

18 września, 2021 16:00 IV liga 2021/2022

Witamy i zapraszamy do śledzenia naszej relacji z kolejnego meczu IV ligi – dziś WARMIA podejmuje KRYPNIANKĘ Krypno. Mamy fatalne warunki pogodowe – od rana w Grajewie pada rzęsisty deszcz. Murawa jest jednak w całkiem niezłym stanie i nie ma zagrożenia odwołania meczu.

1′ Rozpoczynają goście

2′ Akcja WARMII i piłka uciekła Łukaszowi Wojno

8′ Było groźnie pod naszą bramką, ale po zamieszaniu wybijamy piłkę

10′ GOL dla KRYPNIANKI. 0:1 Dominik Ciereszko. Fatalny błąd Edisona, który podał przed pole karne do Ciereszko, a ten precyzyjnym strzałem pokonał Święcińskiego. Właściwie to jak samobójczy gol...

14′ Ładna akcja WARMII, ale Kossyk niecelnie podał do Wojno

15′ Piękny strzał Łukasza Wojno z trudem odbija Magnuszewski!

18′ Znowu Magnuszewski kapitalnie odbija strzał Kossyka!

21′ Mikucki strzelał obok bramki

21′ Niecelny strzał Kossyka

24′ GOL dla KRYPNIANKI. 0:2 Dominik Ciereszko. Kontratak gości, błąd obrony i Ciereszko strzela w róg, piłka odbija się od słupka i wpada do bramki.

28′ Rzut rożny dla WARMII

28′ Duże zamieszanie po dośrodkowaniu, strzał przewrotką i piłkę wybijają goście

30′ Stachelek strzelał z rzutu wolnego i Święciński odbił piłkę nad poprzeczkę

30′ Rzut rożny dla gości, odzyskaliśmy piłkę po dośrodkowaniu

32′ Róg dla WARMII, po dośrodkowaniu kolejny – z problemami odbił strzał Magnuszewski

39′ Wojno próbował przewrotką, ale piłka poszybowała ponad bramką

43′ Szarżował Wojno, ale w polu karnym nie doszedł do piłki Kondratowicz

44′ Edison z żółtą kartką

45′ Koniec pierwszej połowy. Fatalny błąd, później kontratak i przegrywamy 0:2…

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA

47′ Szansa Kondratowicza ale nie ma gola…

48′ Róg dla gości – nieudane dośrodkowanie

51′ Mocny strzał Turowskiego broni Święciński

52′ Cybulko zmienia Stachurskiego

52′ Strzał Mikuckiego ponad bramką

54′ GOL dla gości. 0:3 Dominik Ciereszko. Kontra gości i Ciereszko znowu strzela gola…Pogrążamy się

56′ Węgrzyn za Nikolaichuka

59′ Ładny strzał Kossyka ponad bramką

62′ Edison z pola karnego i broni Magnuszewski!

64′ Róg dla gości i po kilku chwilach kolejny

67′ Okazja WARMII i wybijają piłkę obrońcy

68′ GOL dla WARMII! 1:3 Łukasz Wojno. Po dośrodkowaniu Mikuckiego Wojno strzela gola.

69′ Marczykowski za Mikuckiego

76′ Turowski z żółtą kartką

77′ Węgrzyn przed szansą i odbija bramkarz

78′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu strzał Łukasza Wojno broni Magnuszewski

79′ Jurgiel za Turowskiego

83′ Kossyk z wolnego i odbija Magnuszewski!

84′ Róg dla WARMII i po dośrodkowaniu sędzia dopatrzył się faulu na obrońcy gości

86′ Zamieszanie w polu karnym gości i strzał Wojno blokują obrońcy…

87′ Kwieciński za Chmielewskiego

88′ Karny dla gości – strzał odbity od Kwiecińskiego sędzia dopatrzył się ręki…

89′ Święciński broni strzał Magnuszewskiego – bramkarza gości…

90′ Pięć minut doliczył sędzia

90′ + 2′ Mocny strzał Kossyka ponad bramką

90′ + 2′ Znowu Kossyk i znowu ponad bramką

90′ + 3′ GOL dla WARMII. 2:3 Damian Węgrzyn. W polu karnym Węgrzyn zmylił bramkarza…

90′ + 5′ Koniec meczu. Po słabym meczu zasłużenie przegrywamy z ambitnym zespołem z Krypna.

18.09.2021 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo  – KRYPNIANKA Krypno  2:3  (0:2)

Bramki: 0:1 Dominik Ciereszko 10′, 0:2 Dominik Ciereszko 24′, 0:3 Dominik Ciereszko 54′, 1:3 Łukasz Wojno 68′, 2:3 Damian Węgrzyn 90′ +3′

WARMIA: 12.Święciński –  3.Domurat, 18.Edison, 17.Arciszewski (Kpt), 6.Śleszyński –  4.Mikucki (69′ 13.Marczykowski), 8.Kossyk, 16.Chmielewski (87′ 5.Kwieciński), 10.Nikolaichuk (56′ 11.Węgrzyn) – 7.Kondratowicz, 9.Wojno

REZERWA: 1.Sobolewski –  5.Kwieciński, 11.Węgrzyn, 13.Marczykowski, 15.Tuzinowski, 19.Wójcicki

TRENER: Leszek Zawadzki

KRYPNIANKA: 1.Magnuszewski – 10.Orłowski (Kpt), 4.Jurgielewicz (85′ 69.Citkowski), 22.Kaczyński, 27.Sadowski, 3.Stachelek, 15.Ciereszko, 21.Turowski (79′ 13.Jurgiel), 11.Snarski, 31.Masłowski, 33.Stachurski (52′ 99.Cybulko)

REZERWA: 66.Brzostowski – 69.Citkowski, 99.Cybulko, 13.Jurgiel

TRENER: Łukasz Kropiwnicki

Sędzia: Karol Sokół (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Edison, Kwieciński (WARMIA), Sadowski, Snarski, Turowski (KRYPNIANKA)