CRESOVIA Siemiatycze — KS WARMIA Grajewo

24 września, 2022 16:00 IV liga 2022/2023

Dzień dobry! Witamy z Siemiatycz i zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z dzisiejszego meczu WARMII z CRESOVIĄ. Zaczynamy od 16:00. Znane są już składy obu zespołów.

1′ Zaczyna WARMIA

1′ Rzut rożny dla nas

2′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Paweł Kossyk. Po dośrodkowaniu piłka opuściła pole karne a po chwili Skalski do Kossyka i prowadzimy po 75 sekundach gry!

2′ Znów okazja i kolejny róg dla WARMII

3′ Po dośrodkowaniu strzelał Skalski, Karolczuk odbił piłkę a dobitka Tuzinowskiego jest mocno niecelna

6′ Róg dla gospodarzy

7′ Po dośrodkowaniu było groźnie ale piłka opuściła boisko

8′ Źle zastawiona pułapka ofsajdowa naszego zespołu i Święciński ratuje WARMIĘ przed utratą gola w sytuacji sam na sam!

11′ Rzut wolny dla WARMII z lewej strony boiska blisko pola karnego – po dośrodkowaniu wybili piłkę obrońcy

14′ GOL dla CRESOVII. 1:1 Kamil Tomczyk. Błąd naszej obrony i po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Tomczyk z bliska strzela wyrównującego gola.

18′ Tuzinowski ukarany żółtą kartką

19′ Dośrodkowanie Skalskiego i Dzierzgowski z bliska strzela nad bramką!

21′ Skalski faulowany w polu karnym i po chwili… żółta kartka dla naszego zawodnika!

23′ Rzut wolny dla gospodarzy blisko naszego pola karnego i po chwili piłka za boiskiem

25′ Dobra akcja i szansa Kossyka, ale strzał nad bramką!

30′ Święciński nogą wybija strzał Mantura po kontrze gospodarzy!

31′ Róg dla CRESOVII i po chwili wybijamy piłkę

35′ Okazja WARMII ale Karolczuk broni strzał Kossyka

37′ Było gorąco pod naszą bramką, ale obroniliśmy

41′ Łempicki ukarany żółtą kartką

41′ Róg dla WARMII

41′ Po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy

44′ Śleszyński strzela obok bramki

45′ 2 minuty dolicza sędzia

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Zaczęliśmy znakomicie i chyba ten szybko zdobyty gol paradoksalnie popsuł naszą grę, jakby wdarło się rozluźnienie. Gospodarze za to ambitnie starali się o wyrównanie i udało się im strzelić gola. Chyba w przerwie trener Sobolewski będzie musiał użyć ..”suszarki” 😉

Póki co nie ma zmian po przerwie

46′ Zaczyna CRESOVIA

46′ Akcja gospodarzy i strzał wysoko nad naszą bramką

49′ CRESOVIA atakuje i znów strzał obok bramki Święcińskiego

50′ Dośrodkowanie Skalskiego i wybija piłkę obrońca

54′ Świetne dośrodkowanie Zaniewskiego i strzał głową Kossyka broni Karolczuk!

55′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu wybili piłkę obrońcy

57′ Chmielewski za Tuzinowskiego

57′ Róg dla WARMII

57′ I kolejny róg a po chwili tracimy piłkę

61′ Mantur ukarany żółtą kartką

62′ Dobra akcja WARMII, ale obrona CRESOVII wyjaśnia sytuację

63′ Mocny strzał Konachowicza obok naszej bramki

65′ Malewski za Kowalczyka

70′ Wojno strzela nad poprzeczką

70′ Mikucki za Śleszyńskiego

71′ Faul Mantura na Zaniewskim i druga żółta kartka dla gracza gospodarzy, który opuszcza boisko

72′ Zamieszanie w polu karnym po strzale Kossyka ale wybili piłkę obrońcy

77′ Akcja gospodarzy i łapie piłkę Święciński

79′ Kondratowicz za Dzierzgowskiego

81′ Rzut rożny dla nas i bez korzyści po rozegraniu

83′ Będzie okazja dla gospodarzy – rzut wolny blisko naszej bramki

83′ Piłka trafia w mur z naszych piłkarzy

87′ Świetne podanie Zaniewskiego, strzał Wojno i fantastycznie broni Karolczuk

88′ Nikolaichuk za Mazurka

90′ Okazja Wojno i znów broni Karolczuk!

90′ 5  minut doliczone

90′ + 3′ Edison z żółtą kartką

90′ + 4′ Róg dla WARMII

90′ + 5′ Złe dośrodkowanie Mikuckiego i koniec meczu.

Zaczęło się świetnie a skończyło marnie. Tylko remisujemy w Siemiatyczach i jest to strata punktów. Brawa dla gospodarzy za ambitną grę. A my niestety mieliśmy dziś zły dzień.