PLEBISCYT Z OKAZJI STULECIA

 

19.01.2024 o godzinie 19:24 ruszy plebiscyt, który będzie miłym wspomnieniem najnowszych czasów w historii WARMII. Trudno byłoby zorganizować facebook’ową zabawę w wybór jedenastki stulecia naszego Klubu ponieważ w historii znaleźlibyśmy setki kandydatów, świetnych piłkarzy, często zupełnie nieznanych dla współczesnych Kibiców WARMII. Wpadliśmy więc na pomysł delikatnej modyfikacji do współczesnych realiów.

 

Ilu z obserwujących nasz profil osób pamięta boiskowe wyczyny Stanisława Sobczyka, Jerzego Mołczanowskiego czy nawet Marka Grabowskiego albo Wojtka Kozikowskiego? Postanowiliśmy więc skupić się na ostatnich latach i przedstawić kandydatów do jedenastki popularności ostatniego 25-lecia z historii WARMI, których współcześni Kibice pamiętają z boiska najlepiej.

 

Wasz wybór ograniczamy do siedmiu zawodników na jedną pozycję – czyli tylu, ile można przypisać kandydatom facebook’owych reakcji pod ich zdjęciami. Wybór kandydatów wcale nie był łatwy i z góry przepraszamy tych, którzy nie załapali się do grona wyróżnionych, często po prostu z przyczyn braku zdjęcia w naszych archiwach.

 

Pamiętajcie, to tylko zabawa i liczymy, że przyjmiecie propozycję tego plebiscytu ze zrozumieniem, a oddając głosy będziecie mieli sporo frajdy i przyjemnych wspomnień. Zapraszamy na nasz profil FB: https://www.facebook.com/Warmia