ZAPOWIEDŹ I TYPY 17 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Z dolnej połowy tabeli humory mogą dopisywać jedynie w Śniadowie, ale najbardziej zaskoczył wynik z Czyżewa, gdzie RUCH rozstrzelał aż 7:3 miejscowe ORLĘTA. ORLĘTA, które w środę w zaległym meczu również strzeliły 3 bramki i o włos były od jeszcze większej sensacji. Prowadząc do 94 minuty 3:2 z KS Wasilków, a ostatecznie remisując 3:3. Przy ewentualnym zwycięstwie WIGIER w piątek o liderze po jesieni zadecyduje hitowy pojedynek KS Wasilków – WARMIA! Zapraszamy na zapowiedź i ostatnie w tym roku #IVligowepewniaczki 17 kolejki!

PIĄTKOWE MECZE – 10.11.2023

 

WIGRY Suwałki – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 18.00

 

Zdecydowanym faworytem WIGRY, które w sobotę kibicować będą WARMII aby ta urwała punkty niepokonanemu liderowi z Wasilkowa. SPARTA na wyjazdach gra bardzo przeciętnie i w piątek czeka ich bardzo ciężka przeprawa, po której zakończą sezon. WIGRY z kolei czeka jeszcze jeden bardzo trudny pojedynek. Za tydzień w sobotę jadą do Grajewa na Puchar Polski z WARMIĄ!

 

Mój typ – 1

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – TUR Bielsk Podlaski – godz. 18.00

 

Bardzo ciekawe starcie dwóch czołowych ekip tego sezonu. Trzeci w tabeli RUCH podejmie piątą drużynę z Bielsk Podlaskiego. Nowe boisko RUCHU, sztuczne oświetlenie, zapowiada się piłkarskie święto w którym gospodarze będą chcieli być górą. TUR jednak powalczy i czuję, że RUCHU nie czeka lekki spacerek.

 

Mój typ – 1

 

SOBOTNIE MECZE – 11.11.2023

 

KS Wasilków – KS WARMIA Grajewo – godz. 13.00

 

Mecz który śledzić będzie prawdopodobnie całe piłkarskie Podlasie. Do Wasilkowa w sobotnie popołudnie zawitać powinno sporo kibiców gdzie zmierzy się grający niesamowitą rundę KS oraz WARMIA, która po chwilowym kryzysie powróciła zdaje się a prawidłowe tory. Gospodarze w ośmiu domowych meczach nie stracili punktu, tracąc zaledwie 3 bramki. Świetna runda jesienna w Wasilkowie, którą mogą zakończyć na pierwszym miejscu w tym bardzo wymagającym sezonie. Marzenie z pewnością zostanie spełnione jeśli uda się pokonać WARMIĘ. Nie zapowiada się na lekki spacerek, a gości stać na wywiezienie nawet trzech oczek.

 

Mój typ – 2

 

PROMIEŃ Mońki – KRYPNIANKA Krypno – godz. 13.00

 

PROMIEŃ od trzech spotkań schodzi z boiska pokonany. KRYPNIANKA z kolei po niespodziewanej serii siedmiu spotkań bez porażki w końcu przypomniała sobie jak smakuje gorycz. Niespodziewanie i wysoko przegrała z KS Śniadowo 0:3. Obie drużyny mają coś do udowodnienia, a lokalne pojedynki mają to do siebie, że emocji w nich nie brakuje.

 

Mój typ – X

 

DĄB Dąbrowa Białostocka – HETMAN Tykocin – godz. 13.00

 

DĄB niespodziewanie, ale może być zadowolony z rundy jesiennej. 12 punktów i czternasta lokata, to coś, co w Dąbrowie przed sezonem braliby w ciemno. Faworyta meczu ciężko wskazać i z gry będą to prawdopodobnie goście, ale ambicji drużynie Jacka Markiewicza nie zabraknie. Z drugiej strony hasający na skrzydle Prezes Hetmana – Rafał Maliszewski może popsuć plany gospodarzom i zabrać z drużyną punkty do Tykocina. Byłby to wymarzony scenariusz dla gości, którzy tych punktów bardzo potrzebują.

 

Mój typ – 2

 

WISSA Szczuczyn – MOSP Białystok – godz. 13.30

 

WISSA w Kolnie podejmie MOSP. Goście na wyjazdach jeśli punktują to zazwyczaj remisami. WISSA ciężko powiedzieć, że u siebie, ale w roli gospodarza rozegrała zaledwie 3 spotkania w tej rundzie – dwa zwyciężając i raz remisując. Jeśli WISSA podejdzie do ostatniego meczu na poważnie, to nie powinni mieć problemu z wygraniem.

 

Mój typ – 1

 

CRESOVIA Siemiatycz – KS Grabówka – godz. 14.00

 

Starcie dwóch ostatnich drużyn w tabeli. Najsłabsza drużyna wyjazdowa tym razem jednak będzie faworytem. Jeśli KS nie zwycięży w Siemiatyczach, to można gasić światło w Grabówce. Dramatyczna runda obu ekip, ale przy ewentualnym zwycięstwie może dać jakąkolwiek iskrę do walki o utrzymanie wiosną.

 

Mój typ – 2

 

NIEDZIELNE MECZE – 05.11.2023

 

KS Śniadowo – KS Michałowo – godz. 13.00

 

Do ubiegłego weekendu to goście byli zdecydowanie lepiej notowani. Jednak wyniki z 16 kolejki pokazują i przypominają jak nieobliczalne są to rozgrywki. KS Śniadowo pięknie zwyciężyło 3:0 w Krypnie, a KS Michałowo bez większych szans u siebie z WIGRAMI. W niedzielę chwilę przed 15 obie drużyny mogą podzielić się punktami.

 

Mój typ – X

 

CZARNI Czarna Białostocka – ORLĘTA Czyżew – godz. 13.00

 

Bardzo ważny mecz zarówno dla CZARNYCH, jak i ORLĄT. Goście rozpromienieni wynikiem z środy, ale boisko w Czarnej rządzi się swoimi prawami. Gospodarze z pewnością znają je lepiej i to oni są przedmeczowo silniejsi. ORLĘTA jako beniaminek nie najgorzej wszedł w ligę. Zwyciężając z CZARNYMI zawodnicy z Czyżewa mają szansę zakończyć rundę w okolicach jedenastej lokaty.

 

Mój typ – 2

 

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

Kolejne #IVligowepewniaczki dopiero na wiosnę!