ZAPOWIEDŹ I TYPY 13 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

WIGRY nie pozostawiły złudzeń RUCHOWI. Prawdziwym szturmem ligę bierze KS Wasilków, a na pozycji wicelidera efektownie grająca WARMIA. Na pięć kolejek przed końcem rundy w najcięższym położeniu CRESOVIA i beniaminek z Tykocina. W najbliższej serii najciekawszym pojedynkiem będzie spotkanie WARMII z KS Michałowo. Ponadto mecz w Mońkach i Wysokiem Mazowieckiem wydają się możliwie wyrównane. Zapraszamy na #IVligowepewniaczki 13 kolejki!

SOBOTNIE MECZE – 14.10.2023

 

DĄB Dąbrowa Białostocka – MOSP Białystok – godz. 14.00

 

Obie ekipy bez punktów od dwóch kolejek. MOSP potężnie rozbity przez KS Wasilków, DĄB po porażkach z WIGRAMI i SPARTĄ. MOSP będzie chciał coś udowodnić i złapać kontakt z czołową dziesiątką. U mnie delikatnym faworytem goście, w forBET również, ale ten mecz może zakończyć się każdym wynikiem.

 

Mój typ – 2

 

KS Wasilków – KS Grabówka – godz. 14.00

 

Ciężko cokolwiek innego niż pewne zwycięstwo gospodarzy napisać o tym spotkaniu. Z drugiej strony KS Grabówka nie jest tak fatalna jak przedstawia to tabela. Dziwna sytuacja w tym sezonie dla sobotnich gości. Gospodarze z kolei mają prawdopodobnie najlepszy sezon od spadku z III ligi. Sezon jeszcze długi, ale do końca będą bardzo mocni.

 

Mój typ – 1

 

PROMIEŃ Mońki – ORLĘTA Czyżew – godz. 14.00

 

Ciekawe spotkanie beniaminka z mocnym PROMIENIEM. Gospodarze solidnie punktują i w meczu u siebie będą faworytem przed ORLĘTAMI. Goście to ambitna drużyna złożona z lokalnych zawodników oddających serce za klub. Warto kibicować tej drużynie, ale w Mońkach będą mieli bardzo ciężką przeprawę. Poszukam tu małej niespodzianki i dam remis.

 

Mój typ – X

 

KRYPNIANKA Krypno – HETMAN Tykocin – godz. 15.00

 

Goście grają coraz lepiej i kwestia czasu jak zaczną punktować. KRYPNIANKA na solidnym dziesiątym miejscu z bezpieczną przewagą nad ORLĘTAMI, ale z ambicjami na wyższe pozycje. Mecz ze wskazaniem na gospodarzy i wiedzą to również bukmacherzy forBET, którzy aż zbyt mocno moim zdaniem wskazali na KRYPNIANKĘ. 1.28 – kurs na tzw. podbicie, a kupon może popsuć. Gospodarze powinni wygrać, ale nie jest to warte moim zdaniem grania.

 

Mój typ – 1

 

WARMIA Grajewo – KS Michałowo – godz. 15.30

 

Prawdopodobnie najciekawszy pojedynek. Wicelider tabeli kontra szósty zespół. Mecze pomiędzy WARMIĄ a KS przeważnie obfitują w bramki i emocje, więc kibice wybierający się w sobotę na stadion będą liczyli na to również i tym razem. Zdecydowanym faworytem WARMIA, ale KS potrafi napsuć krwi faworytom. Gospodarzy nie czeka lekki spacerek.

 

Mój typ – 1

 

CZARNI Czarna Białostocka – WIGRY Suwałki – godz. 16.00

 

CZARNI z dobrą passą i czterema punktami w dwóch meczach u siebie. Najpierw remis z WISSĄ, później wygrana z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie CRESOVIĄ. WIGRY jednak to faworyt do awansu, zaledwie dwa potknięcia – w meczu z WARMIĄ i KS Wasilków. Zdecydowanie należy wskazać na gości. Nawet pomimo atutu własnego boiska przeciwstawić się ofensywie WIGIER to zadanie prawie niewykonalne w IV ligowych warunkach. Gości stać na wysokie zwycięstwo.

 

Mój typ – 2

 

NIEDZIELNE MECZE – 15.10.2023

 

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 14.00

 

RUCH w dołku po dwóch porażkach z rzędu. W Wysokiem nie pamiętają takiej serii od bardzo dawna. Niedzielny mecz jeśli nie pójdzie po ich myśli może zakończyć myślenie o pierwszym miejscu na koniec sezonu. SPARTĘ stać na niespodziankę, ale prędzej w meczu domowym. Na wyjeździe w tym sezonie nie jest tak groźna aby urwać punkty RUCHOWI.

 

Mój typ – 1

 

KS Śniadowo – TUR Bielsk Podlaski – godz. 15.00

 

TUR po dwóch remisach z rzędu. Szczęśliwym w Grajewie i lekko niespodziewanym u siebie z KRYPNIANKĄ. KS Śniadowo u siebie jest groźne, ale wydaje mi się, że w tym sezonie nie na tyle, żeby postawić się zmotywowanemu TUROWI. Stawiam na gości.

 

Mój typ – 2

 

CRESOVIA Siemiatycze – WISSA Szczuczyn – godz. 15.30

 

WISSA to drużyna zagadka, potrafi wygrać z RUCHEM na wyjeździe, żeby zremisować w Dąbrowie czy Czarnej Białostockiej. Może to wskazywać, że gra im się lepiej z przeciwnikami wyżej notowanymi, ale tu również nie ma reguły. W Siemiatyczach jednak muszą sobie poradzić. Dla CRESOVII może to być ostatni sezon w IV lidze.

 

Mój typ – 2

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień!